Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vinku1 <-- SCAMMER !!!

Soovitatud postitused

Jah, nii ta on. Umbes kuu aega tagasi vahetasime kasujatad ära, tema andis mulle inc66 ja mina andsin mastersiimari. Täna aga üritasin sisse logida, aga voilaa, password muudetud. Paar pilti ka siis.

 

INC66.jpg

 

INC662.jpg

 

Msn'is puhta kõik näha, kuidas tüüp valetab. Nii et hoiatan, ärge talt INC66 kasutajat ostke/vahetage. Tõmbab tagasi :-(

 

Keegi annaks andmeid, kus elab, number, oleks väga hea. Mõni päev võiks külastada teda :uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tahad adret? panga 5-18 ridala vald läänemaa tule kylla. lits ytlesi kui scammid scammin vastu.

 

Wow, sa oled ikka eriti jõhker vend. Msn'is kõik näha, busted, MIDA SA ÜRITAD, ma ei saa aru ? ;)

 

Alguses scammid, siis ropendad, järsku blokid... fail. Ega jah, sina ei scamminud, muidugi muidugi. Anna parem acc tagasi, scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mhm ega siin pikka juttu ple;)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehke andmete järgi mis ta andis teile Recovery.

Tehke siis Pilt vastusest ja pange siia. Kui on Declined ja kõik andmed valed , siis on kindel et ta ei andnud õiged andmed ja on kasutaja müümiste reegleid rikkunud ja saab Ban.

 

Sama kehtib ka Vastupidi sellele kes "Kaitseb".


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tehke andmete järgi mis ta andis teile Recovery.

Tehke siis Pilt vastusest ja pange siia. Kui on Declined ja kõik andmed valed , siis on kindel et ta ei andnud õiged andmed ja on kasutaja müümiste reegleid rikkunud ja saab Ban.

 

Sama kehtib ka Vastupidi sellele kes "Kaitseb".

 

Kasutajal ei olnud Reoverys. Teadsin ainult ühte passi, rohkem ei teadnud ta mulle anda. Enda recoveryd jõudsin peale panna, aga tühja, proovisin 2 korda inc66 tagasi võtta, aga denied..

 

Ja mis sa selle viimase lausega tahtsid öelda ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasutajal ei olnud Reoverys. Teadsin ainult ühte passi, rohkem ei teadnud ta mulle anda. Enda recoveryd jõudsin peale panna, aga tühja, proovisin 2 korda inc66 tagasi võtta, aga denied..

 

Ja mis sa selle viimase lausega tahtsid öelda ?

 

Ta viitab sellele et SINA annaksid mingi kasutaja TEMALE tagasi. Ma tahan ka tema nn "tõestust" sellele lasusele.

Ta ei andnud mitte mingeid p2p andmeid ega midagi?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ta viitab sellele et SINA annaksid mingi kasutaja TEMALE tagasi. Ma tahan ka tema nn "tõestust" sellele lasusele.

Ta ei andnud mitte mingeid p2p andmeid ega midagi?

 

Ei, mitte midagi. Mul olid pildid ka tehtud, küsisin pmst nii " Oi kui midagi, siis .. " Ta kohe vastas " Eieiei, mitte midagi juhtu " vms.

 

Btw, kuidas saaks näha msn history't ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei, mitte midagi. Mul olid pildid ka tehtud, küsisin pmst nii " Oi kui midagi, siis .. " Ta kohe vastas " Eieiei, mitte midagi juhtu " vms.

 

Btw, kuidas saaks näha msn history't ?

 

Kui teil on History aktiveeritud siis on see My documents > My Received Files > (MSNide nimekiri) > (Otsi MSN üles).


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui teil on History aktiveeritud siis on see My documents > My Received Files > (MSNide nimekiri) > (Otsi MSN üles).

 

FFS, ei ole mul.

 

Tehku tema, kui julgeb. Aga vaevalt ta teeb ;)

 

Igatahes, Manraynor, ilusti arusaada, et tüüp busted.

 

Okei. Ta väidab, et see account, mille ma talle vahetasin, võeti ära. Siis KOHE võttis ta minu acci ära, väitis, et mind polnud sees, et küsida, mis värk on. Vabandust, aga ma olen iga päev, peale 16.00 msn'is sees, kuni 23.00. Tulgu ja ütelgu. EI, pidi kohe ära võtma. Siis küsisin temalt ning nagu te näete, kuidas ta reageeris.

 

Sa võid mitte bannida, kuna pole nn tõendeid, aga teistele teadvuseks, et INC66 ärge ostke/vahetage.

 

/ ma out, sleep

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma saatsin talle PS.

 

Edasi mis juhtub temaga oleneb selles PSis.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.