Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

sss

Soovitatud postitused

VIP

Tõsiselt võta ennast kätte.

Leia trenn mida iganes, raiska rohkem oma vaba aega millegi kasuliku peale.

Õhtul koju jõudes lihtsalt ei ole seda jõudu, et arvutis olla.

Ja see on just hea.

Muud ma küll sulle soovitada ei oska.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mine kuskile trenni, ürita sobiv aeg leida, et peale kooli(kui käid) lähed umbes tunniks koju, siis trenni ja peale trenni koju, ürita rääkida emaga, et arvutis olemine pole midagi halba, kõik maailma noored on pmst päevas kõva aja netis, kellel muidugi võimalus on arvutiks.

Trenni võid minna siis omast tahtest, kui ka emale käändeks, et käid trennis ja kõik on normaalne, ei istu päevad läbi tühja arvuti taga.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

soovitan.

mine saali :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jõuksi ei lasta alla 16 muide.

 

Mõtlesid sa, et jõusaali ei lasta alla 16 aastaseid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hmm, ma küsisin sünnaks nüüd olen ikka päris palju arvutis..aga kuna elan maakohas siis siin pole nagunii muud teha..

 

Veab sul et sa maakohas elad. Mul ka muidu maakodu olemas, aga seal käin aint suviti. Linnas palju igavam kui maal. Maal saab ikka ringi joosta, ei pea liiklust jälgima jne.

 

To sellele teisele tüübile: Kui ta terve päeva toas on, see ei tähenda et tal sõpru pole... Toome näite: Oled kodus haige, siis pole sul enam sõpru?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jõuksi ei lasta alla 16 muide.

 

Nalja teed? :D

 

Treener õpetab sulle esimese korraga kõik selgeks, edaspidi hakkad iseseisvalt käima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sõpru mul on küll aga naad ka nii väga ei viitsi käja.üks sõidab tõukerattaga mida mul pole seega suht igav vaadata,teine istub ka kodus vahest käib väljas.muidu trennis käin ja jõusaalis ka vahepeal.

ühesõnaga, sul on kaks sõpra?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.