Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas olete oma vanematele vääriline laps?

Soovitatud postitused

Mina arvan, et mina ei ole.

Olen teinud palju halba oma tegudega.

Eelkõige olen ka arusaanud, et see mis ma tegin nooruses oli tõeliselt ebainimlik..

Näiteks võltsisin 9 klassi tunnistust, vanemad/sugulased arvasid, et mul on kolmed, neljad..

Tegelikult olid 2,3med..

Ise oma tegude üle uhkust ei tunne ;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sama siin :S

ma ka arvan, et ma ei ole .

suht palju valetanud:S


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kohe kindlasti mitte :D


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ikka olen.

 

Mu vanemad isegi ütelnud, et neil on vedanud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaata pealkirja

 

"Südamelt ära"

 

Ma soovin teada kuidas teil suhted on oma vanematega ning kas olete nendele väärilised enda arvates :S

 

Aga mis on sul esellest kuidas mina oma vanematega läbi saan?

Varsti tuleb "südamelt ära" alafoorumisse "Kas vihkad oma vanemaid"?

Pmst mina ei tea, keevita edasi neid teemasid.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga mis on sul esellest kuidas mina oma vanematega läbi saan?

Varsti tuleb "südamelt ära" alafoorumisse "Kas vihkad oma vanemaid"?

Pmst mina ei tea, keevita edasi neid teemasid.

'

 

Ma ei tea, mine nuta patja kui sellised probleemid on millest sa rääkida ei taha :uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
'

 

Ma ei tea, mine nuta patja kui sellised probleemid on millest sa rääkida ei taha :uni:

 

Mul ei ole hetkel rohkem probleeme kui see teema siin, patja nutma?

Ma usun, et sina peaksid minema ja pool tundi oma patja kallistama.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uh :D

Hinded enamvähems korras nüüd :D kahtesi pole enam ;

Aga suits ...vahele jäänud grr ,

Joogist ei tea nad midagi ,

 

Aga muidu kiidavad ikka , kui ala nendega ikka maal käin jne ,

Ema aitan nii , et ikkagi suht vääriline laps (H)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul ei ole hetkel rohkem probleeme kui see teema siin, patja nutma?

Ma usun, et sina peaksid minema ja pool tundi oma patja kallistama.

 

 

Aitab sellest sitast siin.

Kui ei meeldi see teema, ära vaata/postita.

 

 

Päikest.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
logisha ju kuna käitumine 2, suitsetamine.

jaa bmxiga.

 

aa jaaa see ka et ema võttis arvuti ära kuna andsin mingi 5 klassi poisile lõuga kui olin 3 klassis :P:D

 

Sa oled küll nüüd lahe 'tüdruk'.

Isegi su jutust on aru saada, kuidas sa üritad olla lahe nüüd oma jutuga, kuigi sa oled tegelikult ju tüdruk, ohjumal.

Maitea, uuri natuke vaata enda koolis või kuskil kuidas teised tüdrukud käituvad ja teevad, kui sa mingisse jämejalga sattunud pole siis ma arvan, et sul tuleb endalgi mõistus koju.

 

Igatahes olen suhteliselt veendunud, et nad vääriks muidugi paremat, aga no mis sa teed, inimesed on erinevad - ma ei saa midagi teha selle vastu, et ma suitsetan ? - see neid ei huvitagi, ise nad ei suitseta aga no vend suitsetab,õde ka. Joon - pole probleemi, nad ei arvagi nüüd et ma olen migni parm kes lemonni laseb poe nurgas, ma arvan et teiegi vanemad ei keela teil kuskil pidudel või tüdrukutega välja minnes õlut rüübata või viina juua. Ainus asi mis on, arvan et käitumine + hinded. Ma ei saa midagi teha oma käitumise vastu, olen sellise suhtumisega, et käitun nii milline ma sisimas olen, mitte et mingi võlts ahv kes ninaees on vapsee tublipoiss ja tegelt on mingi emocutter.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis mõttega sa sellise teema tegid?Mis see üldse sinu asi on?Mõnel on vb probleeme ja talle ei meeldi ja siis sa pärid ka veel.Suht ajuvaba oled...


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled küll nüüd lahe 'tüdruk'.

Isegi su jutust on aru saada, kuidas sa üritad olla lahe nüüd oma jutuga, kuigi sa oled tegelikult ju tüdruk, ohjumal.

Maitea, uuri natuke vaata enda koolis või kuskil kuidas teised tüdrukud käituvad ja teevad, kui sa mingisse jämejalga sattunud pole siis ma arvan, et sul tuleb endalgi mõistus koju.

 

Igatahes olen suhteliselt veendunud, et nad vääriks muidugi paremat, aga no mis sa teed, inimesed on erinevad - ma ei saa midagi teha selle vastu, et ma suitsetan ? - see neid ei huvitagi, ise nad ei suitseta aga no vend suitsetab,õde ka. Joon - pole probleemi, nad ei arvagi nüüd et ma olen migni parm kes lemonni laseb poe nurgas, ma arvan et teiegi vanemad ei keela teil kuskil pidudel või tüdrukutega välja minnes õlut rüübata või viina juua. Ainus asi mis on, arvan et käitumine + hinded. Ma ei saa midagi teha oma käitumise vastu, olen sellise suhtumisega, et käitun nii milline ma sisimas olen, mitte et mingi võlts ahv kes ninaees on vapsee tublipoiss ja tegelt on mingi emocutter.

 

See, et suitsetamise vastu ei saa midagi teha on nyyd kyll natuke valesti oeldud..Ma saan veel aru, kui sa oleksid 20-30 aastat suitsetanud aga no kuule..See maha j2tmine ei ole ju v6imatu..Ma ei tea kas on 6ige siin topicus kedagi tsiteerida, aga tahtsin veel oelda, et kas sinu arust on v6lts ahv inimene, kes 6pib, k2itub h2sti? Mina olen saanud asjast nii aru, et just rohkem need teistsuguse suhtumisega inimesed on v6ltsid ahvid, sest reeglina nad l2hevad lihtsalt teistega kaasa ise absoluutselt m6tlemata. Aga no muidugi, kui sa oled selline ise ja sul t6esti ongi selline iseloom siis pole midagi parata.

Joomise kohta ma hetkel midagi ei ytle (:D)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kindlasti vääriksid nad paremat, kuid jah.. hinded ei ole just kõige toredamad, käitumine ka. Suitsetamisega on nad harjunud, joomisega "ka", kuid nad on kuidagi selle vastu.. Ma ei saa aru, mingi 90% 14-18 (ja edasi) panevad ju pidu, egas ma siis iga päev ulme joobes ei ole. Viimasel ajal olen proovinud ka korralik olla, isegi suht hästi tuleb välja :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh, lubadusi ja sellist üldiselt murdnud ei ole, v.a. suvel ja erinevatel tähtpäevadel liiga hilja koju tulek vms., aga no eks nad saavad sellest ise aru/mõistavad mind vms. :D

 

Hinnetega on praegu nii kuidas on - kesised...

 

Et hullu pole midagi, siiamaani on hästi läinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väga nõme teema, mis sul sellest kas ma olen või mitte?

 

Mine rahulda oma vajadusi mujal.

Keegi ei käse sul vastata.

Ja ta ei küsinud küsinudki otseselt sinu käest seda.

 

 

// Enda kohta arvan seda, et ainuke viga mis mul nende silmis on see, et ma ei lase endale pähe istuda.See väljendub vastu hakkamises mis ei ole alati hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, mu vanemad vihkavad mind:/


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.