Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Signatuurivõistlus vol2. Tähtaeg: 01.04.2009 kell 21.00.

Soovitatud postitused

Kuna tahetakse võistlust, siis otsustasin et teen teema seekord.

Render pilt antakse ette. Võistlus käib (olenevalt võistlejate arvust) 3 raundi. Ehk esimesest raundist edasi pääsejad, saavad uue renderi ja teevad uue signatuuri. Ja nii kuni lõpuni. Vaatab palju osalejaid tuleb, saan teha muudatusi reeglite osas.

 

Registreerimine lõpeb 27 märts, nii renderite saatmine, kui ka osalejate registreerimine.

 

Võistlusest osavõtjad!

[align=left]Grupp I

Minakasiin

Gabriel

Huxy

Sunday

Graffit

g0ll

Vibuk2pp

+QxT

Chillfactor

fr0st

[align=right:tx3voqbw]Grupp II

pätu

Elvapoiss

fireg0d

Superhuman

jsr owns

Tech

Indrek

Silver2

Amazing.

krõpsss[/align:tx3voqbw]

 

Kõik kes tahavad osaleda, kirjutage siia teemasse et TAHAN OSALEDA.

Offtopic eemale palun =)

 

 

NB! Et Ripijaid eemale hoida, Okey, teeme siis nii, saadetakse originaal fail siis, kui kahtlustatakse. Pildi originaal fail (näiteks photoshop faili, kus oleks näha layereid.). signatuur ise (png, gif, jpg...jne).[/align]

 

Kõik soovijad saatke mulle renderid, mida sooviksite näha signatuurina.

NB! Siia teemasse mitte rendereid panna.

 

Renderid valitakse kolmapäeval välja, umbes 5 päeva hääletatakse, siis hakatakse tegema pilte. =)

 

Mis see render on? - Ütleme, et välja lõigatud tegelaskuju, mis kleebitakse signatuurile.

Näide renderist:

http://www.minakasiin.pri.ee/Vahvli%20signav%F5istlus/Renderid/alucardrender9wu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EE, miks ma sulle oma layereid pean näitama? Ma teen gimbiga ja ma ei viitsi kyll sul mingi layereid panna ja mis need yldse on? Ma saadan sulle lihtsalt selle signa .png failis.

Ja Huxy ta mõtles seda et tema valib mingi renderi välja ja kõik peavad selle järgi tegema:)

Aga ma võtan osa.

Muidu sa võiksid renderi kätte andsa siis saaksin tegema ahakata kuna ma soome kolmap ja siis ei saa teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Layerid oleks sellepärast head, saaks aru kas rippisid või mitte. :)

Ja layeritega saab palju huvitavaid asju teha :P

Ja graffit, renderid valitakse kolmapäeval välja, umbes 5päeva, siis hakatakse tegema pilte. =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabandan järgneva offtopicu pärast , aga seda faili , kus layereid ja asju vaja näidata , võiks saata ainult juhul kui hakatakse kahtulstama vms. Nt mina teen üli ilusa sigi, aga kuna ma muidu olen noob, siis kõik arvavad et ripisin ja tõestuseks ma saadan siis selle nö layeritega faili. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Salvesta kaks korda :D

Ma ise teen ka flatten tavaliselt, aga enne seda salvestan, et saaks hiljem muudatusi teha :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.