Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer: hannes1120@hotmail.com

Soovitatud postitused

VIP

Ma ei saa aru,miks te üldse tehinguid teete nende uustulnukatega?Teada,et saad scammi ju.Pane mõni pilt ka ikka,kuigi teada,et scammer ta ikka.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dejavu klanni foorumi liitus mõnda aega tagasi kasutaja Promoz. Ta tegi ka klanni liitumisavalduse (rsn: Pk footer 2), mille meie aktsepteerisime.

Kuna ta ei olnud foorumis/irc's/üritustel aktiivne, siis otsustasin teiste liidrite toel ta klanni nimekirjast väljaarvata. Võtsin runes temaga ühendust ning küsisin miks aktiivne ei ole. Mulle vastati, et klanni liitus skämmer ning tema kui õige konto (Pk footer 2) omanik ei tea asjast midagi. To skämmer kasutas Dejavu foorumis Promoz'e nime.

 

 

Vanast dejavu foorumist võib leida ta liitumisavalduse:

 

http://clandejavu.forumotion.com/soovid-dv-liituda-f1/liitumisavaldussees-t35.htm

 

ir3ymx.jpg

 

Kui to oli scämmer ja õige omanik ei ole dejavuusse liitunud, siis scämmeri email on:

[email:2sxqhyrf]janarleo@hotmail.com[/email:2sxqhyrf]


20unxci.png

 

Joini DejaVuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ka siinse Promoz'e email on [email:7jmjjd3z]janarleo@hotmail.com[/email:7jmjjd3z]

 

21o9fg2.jpg

 

Niisiis janar, kas sina tegid konto dejavu foorumisse? Kui jah, siis ilmselt rääkisin ma scämmeriga Runes.

 

Võtsin runes temaga ühendust ning küsisin miks aktiivne ei ole. Mulle vastati, et klanni liitus skämmer ning tema kui õige konto (Pk footer 2) omanik ei tea asjast midagi.

20unxci.png

 

Joini DejaVuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.