Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:müün õpetus kuda inglatelt saab p2p tasuta

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei soovita osta,guidesi saab internetist tasuta leida!

 

Ja palun ärge levitage noobid! Te teete seda liiga lihtsaks et siis enam pole võimalik sellega pinimeestele äritseda sest müüjaid palju ostjaid aina vähem ja vähem :dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
irv, seda teavad enamus vahvli vellod, kuid keegi ei viitsi ise teha ning ostab ;)

 

 

Sul ei ole õigus,täpsemalt nad teavad seda kuid ei oska õigesti teha.

Edu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Inglsimaale ei taha veel seda müüma minna , ? soovitan soojalt .


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siim,Ma sain :D:D:D!!Tahan ma annan su menti???Et ta müüb õpetust?Lol ment naerab su välja!Ega ta ise seda ei kasuta,vaid annab nõu kuidas saab ja see pole keelatud..

irw sa oled küll valusalt haiget saanud, reporteris oli isegi teema selle kohta, lappa kotte kukk, see on karistatav


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Näita seadus kus kirjas,et õpetuste müümine on karistatav????Debiilikud,sina oled geenius aga k mitte g.

Kas sa arvad et kui ma lähen menti ja ütlen et näiteks sa müüd õpetus kuidas inglastelt saab p2p tasuta et siis ment hakkab uurima ja paneb vangi??Siis arvad ikka väge valest,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Näita seadus kus kirjas,et õpetuste müümine on karistatav????Debiilikud,sina oled geenius aga k mitte g.

Kas sa arvad et kui ma lähen menti ja ütlen et näiteks sa müüd õpetus kuidas inglastelt saab p2p tasuta et siis ment hakkab uurima ja paneb vangi??Siis arvad ikka väge valest,

ah türa sa oled nii sibul. mõtle inglastele ka korra mitte ainult endale


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja mida te pinnimüüjad mölisete maisaa aru , tea peaks just kõige vaiksemad siin olema , teenite raha ise petate välja neid pinne inglastelt jms ... teile tuleks bann panna selle eest , ja sellises foorumis saab veel selle eest tehinguid , see on petmine ju , kelmus , jms .. Politsei võiks juba selle asjaga tegelema hakata , muidu mõnivend saab liiga kergesti endale raha ... roti kari ausalt , ma ei ütle midagi halvasti aga mõelge ise , kui teile tuleb keegi ja ajab sellist lolli juttu et ta on naine ja dvj saada yks sms ma näitan sulle Webcam'is midagi head , veits imelik värk või mis teie arvate sellest ?

 

//Edit , kes tahab pinguidet tasuta , saatke PM , jagan tasuta..

See on sama asi umbes nagu meetod millega saaks tradeda runes raha üle . vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.