Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus Balti kett?

Soovitatud postitused

Suhtlusportaalis Orkut eile loodud kommuunis kutsutakse eestlasi, lätlasi ja leedulasi taas ühinema 23. augustil Balti ketis. Ööpäevaga on ettevõtmisega liitunud juba üle 4300 inimese.

 

 

"Kutsun eestlasi-lätlasi-leedukaid ühinema sellel aastal 23. augustil taaskord Balti ketis. Samal ajal, 20 aastat hiljem, tähistamaks Balti riikide jätkuvat iseseisvust ja hoidmaks meis rahvuslikku tunnet," kirjutas kommuuni looja Sabine Preiman kolmes Balti riigi emakeeles.

 

"Loomulikult tõenäosus, et see läbi läheb, ei ole just kõige suurem, aga miks mitte proovida? Ja kui asi jõuab õigete inimesteni, kes suudavad info üritusest piisavalt suurele massile edastada, olen üsna kindel, et inimesed tõesti tuleksid kohale," avaldas Preiman lootust.

 

"Vabalt võite tegelda igas suunas, peaasi, et asi kuidagi läbi läheks!" utsitas Preiman huvilisi.

 

Allikas: http://www.epl.ee/artikkel/460794

 

Mis Teie siis arvate?:)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imestama paneb just see, et paljud noored tahavad sellest osa võtta. Orkutis viibivad ju enamasti noorukid?

 

Muidugi on see ettevõtmine kiiduväärt, sest meie - kolme riigi iseseisvumist võiks ju ikkagi mäletada ja Balti ketti uuesti korrata.

 

Ise osaleksin ka kindlasti sellel üritusel, kui see muidugi kordub. Minu vennad ja ema on selles osalenud (just selles, mis toimus 20 aastat tagasi) ja see Balti ketis seismine pidavat üks vapustav tunne olema. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Muidugi on see suurepärane idee ja ka mina võtaksin sealt kindlasti osa, aga..

Aga teisest küljest.. Ei ole palju neid inimesi kes präegusel ajal saaksid kätte selle tunde mida PEAKS selle üritusega saama. Miks oli eelmine aasta "Märkamise aeg"? Just sellepärast, et inimesed on harjunud sellega mis neil on. Nagu meie president ütles: "Vabadus EI OLE midagi enesestmõistetavat.." Vot nii see ongi. Me oleme täielikult harjunud sellega mis meil on ja sellepärast olekski väga palju neid inimesi, kes mõtleksid: "Ah mis ma ikka lähen sinna aega raiskama, mis ma sellest saan?" 89. aasta oli ikka HOOPIS teine aeg. Ma arvan, et ma vast ei pea pikemalt rääkima miks :)

Ja noh muidugi osaliselt on õigus ka neil inimestel, kes ütlevad, et sellist asja ei tohiks mitte mingil korrata, sest siis oli sellel hoopis sügavam tähendus ka (MRP) ja see peakski jääma ajalukku ühekordselt. Aga mina ütleks veel nii palju, et kui see asi tõesti välja tuleks, siis oleks see SUPER! Aga jah.. Natukene ebatõenäoline, et 2 miljonit inimest ennast uuesti kokku ajaks :(


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Imestama paneb just see, et paljud noored tahavad sellest osa võtta. Orkutis viibivad ju enamasti noorukid?

 

 

Orkutis nagu vanem rahvas enamus ikke:D

Need kes ratest kadunud need kolivad orkuti:)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MUIDUGI võtan osa.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võtaks osa:)


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Fer sureee . Hea idee :P Teah mis venelased sellest arvavad ja palju neid kohale tuleb :D


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hea, võtaks osa !


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui võimalus avaneb, võtan osa ma arvan, vaatab kuidas aega on, muidu ei hakka endal asju ära jätma sellepärast, kui toimub siis toimub, aga mõni asi võiks ühekordseks jääda :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui toimub, siis võtan osa. Huvitav, kas võetakse originaalkoht jälle või? Mul läheb siit paarikümne kilomeetri kauguselt see kett mööda. (läks noh.)

 

Aga jah, palju vastukaja ning protesti on sellel üritusel, kuna räägitakse, et see on ikka ajalooline sündmus, mis peaks jääma 23ndale augustisse, 1989 aastasse. Mõned võtavad seda kui ajaloo solkimist.

 

Aga ma ei tea, mulle sobib. Mul on 24ndal sünnipäev ja siis ma hakkan seal hõikama: "Tüdrukud, kes mulle varajast sünnipäevakingitust teha tahab?" Tagasiside oleks tohutu, kui patriootlikku juttu ajada. Näiteks: "Kas sa tead, et meie vanavanemad võitlesid selle nimel, et Mina ja Sina siin nüüd ja praegu seksida saaksime." Okei, asi läheb käest ära, aga noh, väheke võib. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust ka ajaloo solkimine. See baltikett tehti sellel ajal asjapärast. Et näidata venemaale kui ühtsed ja tugevad baltiriigid on. Ja see oli üks osa sellesst miks me iseseisvuse ilmselt saime. Praegu pole küll mitte mingit põhjust seda niisama teha? Pealegi pole baltiriigid enam ammu nii ühtsed kui toona.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.