Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mina olen proff, ma suudan seda.

Soovitatud postitused

Otsustasin siis teha sellise teema, kus kirjeldate endast parimaid külgi.

Tihtipeale ei ole kellegiga rääkida, mida teed hästi ja on väga harv kord, kui saad kellegile öelda, et ``Ma tegin selle ära!`` või näiteks: ``Mul on lihtsalt nii hea meel, et ujusin võistlustel nii hea aja``.

[align=left:2fk4mc4q]Selliseid probleeme pole tihtipeale kellegiga arutada, sest kui lähed kasvõi oma parima sõbra juurde ja ütled, et tead, ma olen nii uhke, et suutsin nt: ``Big airi hüpata``, tihtipeale sind lihtsalt vaadatakse imelikult.[/align:2fk4mc4q]

 

Selles teemas aga olge lahked, öelge, mida te tegite kellegile head/ saavutasite või kõik mis te siiamaani endas hoitsite.

 

Teema tegin ka väikse poindiga, nimelt kohtasin ükspäev üht poissi, kellel ei olnud eriti sõpru ning ka ta tüdruk jättis tema maha.Poissi, kellel ei olnud kellegiga rääkida või üldse oma muresid kurta ning ta tõsiselt mõtles enesetappu. See poiss oli küll väheke imelik, aga kui ma teda jalgpalli mängimas nägin, oli see lihtsalt imeline.

 

Kokkuvõttes, rääkige, kiidelge enda saavutustega, RÄÄKIGE OMA SÜDA PUHTAKS.

 

Ise näiteks olin minutiks nii õnnelik, et tegin lumelauaga 360-kraadi grabi-ga ära, kuid peale seda, kui mul ei olnud kellegile rääkida enda saavutust ja ka proffimad vaatasid seda täiesti tavaliselt, muutusin ma üsna kurvaks.

 

 

Ma küll ei oska öelda, kas mu teema sobib siia, ning ma ei pidanud ka moderaatoritega nõu, aga eks seda te saate ise öelda, kuid minujaoks jääb sellist moodi südamelt ära rääkimine alati tähtsaks.


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lootsingi, et selline teema tehakse. Saavutus on selline et suutsin sõita väga väga väikese taganttuulega mäest üles maastikurattaga 45km/h ja mäest alla selle sama rattaga(tuult ei olnud) 50km/h

 

kui tohib küsida, kas siis kuskil linnas või kui järsust mäest ?

:D:d mina ei saa Tartus Riia tänaval mäest allagi 45km/h


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

minu max speed on 62km/h

 

see mägi oli väga järks ja 150m pikk. (kalle oli vist mingi 26kraadi kui õigesti mäletan)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma ei tea kas see siia sobib, aga suht saavutus on see , et oskasin 6 aastaselt korrutada ja siiamaani on kõik mata veerandid 5 olnud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen enda koolis (800 õpilast) 2 aastat juba parim peastarvutaja olnud :) 10-ndas ja 11-ndas klassis, loodan, et 12-ndas kah! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Politsei mõõtis kiirust kõrval?

 

ei spidokal.

ja muidu ema sõitis minust 100m kaugusel veel.

tegin võidu :)

 

Kui 12a vana olin siis hyppasin t6rvas hyppetornist 5.korruselt(10m) alla. V2ga 6nnelik olin peale seda =)

 

ma hüppasin 13 aastaselt :(. siia maani hea meel :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No ma ei tea kas see siia sobib, aga suht saavutus on see , et oskasin 6 aastaselt korrutada ja siiamaani on kõik mata veerandid 5 olnud :)

 

:D vägagi sobib, sest ma ei teadnudki, et sa minuga täpselt samasugune oled...

Nimelt ma 6 aastaselt päris korrutustabelit ei osanud, aga umbs pooled korrutisi (6X6;7X8 jne) oskasin enne esimest klassi ja nüüdseks olen 7-tsmendas klassis ja matemaatikas elus ühe korra 3lme saand, veerandid elu jooksul kõik viied olnud aga üksikuid nelju ikkagi sisse tulnud, eriti see aasta.


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei spidokal.

ja muidu ema sõitis minust 100m kaugusel veel.

tegin võidu :)

 

Ema oli 100m ees?

Pani rautselt mingi 120km/h


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina oskan 50m järjest Aprilia sr 50 cc streediga järjest nokk püsti lasta :P JA oskan atv-ga 10 m wheelit teha ei julge rohkem :D

 

wheelerit, ehk küljeratastel sõita?

ma teen seda mingi pool minti ära aga ringitades, sõber teeb paar minti ära :P


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ema oli 100m ees?

Pani rautselt mingi 120km/h

 

oi tr* kus sain irnuda:D

 

 

enda selline, et kui mul oli ruunis 4 tüüpi peal ja ise olin üksinda ja omasin lõpux nad kõik ikkagi maha:D

nad olid cb 108, 114, 102, 105 kui õigesti mäletan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oi tr* kus sain irnuda:D

 

 

enda selline, et kui mul oli ruunis 4 tüüpi peal ja ise olin üksinda ja omasin lõpux nad kõik ikkagi maha:D

nad olid cb 108, 114, 102, 105 kui õigesti mäletan

 

Mul oli irl ükskord tuli 10 vene matsi peale, peksin üksi kõik lumbridge ;)

Sain paar nike seti. ^^

Suht õnnelik olin ka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.