Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

On hea arvuti ?

Soovitatud postitused

http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=ordi+house+2&ItemID=9910-1222&MC=ARVUTID&IC=9910

 

On see hea arvuti v ?

 

Mu ema tellis seda üleeile mulle jaoks (saan arvuti kätte kolmapäeval). kuna mu vana arvuti on katki.

 

+ 3 lisagarantii

 

OP Window XP Home basic

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
gta san andreas saab kah mängida v?

 

Gta4 saad ka mängida!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige uuemaid mänge saab hetkel mängida.

 

Kokkuvõttes on hea arvuti küll jah...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
normaalselt ei saa, selleks et m2ngida normaalse graafikaga on vaja 768mb.

 

IRW!!! Sa teed nalja? Sul pole vist seda endal arvutil olemaski, mul on 512 mb kaart ja ma kasutan sellest ainult 400 ning saab väga kenasti pelada, nii et oma 768mb võid pikalt käia, tra kuidas ajavad sellised tarkurid närvi.

 

San andreas jookseb max graafikaga sellel lebolt ära, arvuti hea jap.

 

rohkem RAMi ka :D

 

Rami piisab 2GB küll ja küll, seda rami ei lähe seal vapsee gta4 vaja, benchmark testis näitab mul , et kasutab 50% RAMist ja mul 32 bitine windows xp ehk saan 4GB ramist kasutada ainult 3.2GB ja sellest 50% on 1.6GB, nii et 2GB on väga piisav. Nüüd originaal GTA4l uued patchid ka ja saad väga kenasti pelada, patchidega on tehtud mäng veits lahjemaks et low end pcd ka pelada saaks


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Martin teab mis räägib ;)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2gb rami on norm, rohkem vaja ei ole, praegused m2ngud n6uavad rohkem videom2lut.

 

Duhh... on olemas programmid, mis sunnivad videomälu puudumisel kasutama arvuti üldmälu.

Läpparitel toimub see automaatselt.

 

Arvuti tipp topp.


image.php?type=sigpic&userid=1212&dateline=1175091216

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
peaksin ütlema et window vista ka imeb, lööb iga 10 minti errori, san andreasi mängimisel.

 

Ma ei saa aru mis kõigil windows Vista vastu on....minu arust paremat winni ei ole (pole "7" veel proovinud)... See et teil Vista pange paneb on suuresti teie enda arvuti viga...Loogiline et lahja arvutiga ei jookse operatsioonisüsteem nii nagu peab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mina väidan, et see on täiesti tavaline korteriarvuti, mis sobib emmedele - issidele E-Koolis käimiseks ja Freecelli pelamiseks. MIKS ?

 

Intel Pentium Dual Core E5200 - ma olen eluaeg inteli vastu olnud, kui intel, siis ainult i7 seeria oma, muidu valiksin iga hinna eest AMD, nign SEE spetsiifiline mudel, on juba ka pisut palju " outdated ",

 

2GB DDR2 - sowry, aga se on vähe .. :D sa saad jooksutada ainult põhimõtteliselt ÜHE protsessi, mis kasutab nummilt rammpi, kui juba teise avad, on sul lääg sees nagu nalja.

 

VGA 512MB ATI Radeon HD 4350 - 4350 radeoni seeria on tõesti hea, aga 512 .. ati kaarte tundes, on nad mõtekad alles peale 1GB, alla selle, soovitan siiski nvidia GT seeria kaarte.

 

HDD 320GB - paar filmi, natuke muusikat, ja ongi korras .. osta ~tera juurde, kõvad ei ole kallid enam tänapäeval. Muide, kui kõvaketas on 80% täis, hakkab ta juba põristama su arvutiressurssi alla ;) jaa, miks pole märgitud RPM ?

 

korpus - KOLE :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina väidan, et see on täiesti tavaline korteriarvuti, mis sobib emmedele - issidele E-Koolis käimiseks ja Freecelli pelamiseks. MIKS ?

 

Intel Pentium Dual Core E5200 - ma olen eluaeg inteli vastu olnud, kui intel, siis ainult i7 seeria oma, muidu valiksin iga hinna eest AMD, nign SEE spetsiifiline mudel, on juba ka pisut palju " outdated ",

 

2GB DDR2 - sowry, aga se on vähe .. :D sa saad jooksutada ainult põhimõtteliselt ÜHE protsessi, mis kasutab nummilt rammpi, kui juba teise avad, on sul lääg sees nagu nalja.

 

VGA 512MB ATI Radeon HD 4350 - 4350 radeoni seeria on tõesti hea, aga 512 .. ati kaarte tundes, on nad mõtekad alles peale 1GB, alla selle, soovitan siiski nvidia GT seeria kaarte.

 

HDD 320GB - paar filmi, natuke muusikat, ja ongi korras .. osta ~tera juurde, kõvad ei ole kallid enam tänapäeval. Muide, kui kõvaketas on 80% täis, hakkab ta juba põristama su arvutiressurssi alla ;) jaa, miks pole märgitud RPM ?

 

korpus - KOLE :D

 

 

irw..=/ Mis sa ise arvad mis RPM on kõvakettal....7200 ofc... Sellisele arvutile oleks üli mõttekas ka mingi 10000 RPM raptor sisse osta:D?

 

E5200 prose kohta ütleks et prose pidi olevat üllatavalt palju ülekellatav...aga jh...ikkagi...võiks vaadata juba kiiremaid/uuema tehnoloogiaga.

 

2GB DDR2...minu 1066Mhz peal jooksvad corsairid küll ainult ühte protsessi ei võimalda, olen hetkel väga rahul oma mäludega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw..=/ Mis sa ise arvad mis RPM on kõvakettal....7200 ofc... Sellisele arvutile oleks üli mõttekas ka mingi 10000 RPM raptor sisse osta:D?

 

E5200 prose kohta ütleks et prose pidi olevat üllatavalt palju ülekellatav...aga jh...ikkagi...võiks vaadata juba kiiremaid/uuema tehnoloogiaga.

 

2GB DDR2...minu 1066Mhz peal jooksvad corsairid küll ainult ühte protsessi ei võimalda, olen hetkel väga rahul oma mäludega.

 

 

9600 rpm oleks soliidne, ei tekitaks linttraktori effekti .

kui klokkida tahad, siis intel pista põlema :D sellest on niiplaju juttu olnud .. :D

2 asja milleks intel ei kõlba on mängimine ja ouverklikkimine .

 

aga palun , ole hea, ja record i mulle, kuidas sa mängid WoW ja gta4 samal ajal, kasvõi tee 10 sekundime klipp, nii, et sa mõlemas liigutad oma karakterit ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.