Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

abi vaja

Soovitatud postitused

et mul siis selline mure et mul on arvuti hp pavilion a6237.sc ja ma tahaks sinna panna xp-ed... aga hp kodulehekylg ei anna sellele arvutile xp draivereid välja.

keegi oskab öelda kust leida need draivereid?:?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Need draiverid tuleb guugeldades välja otsida, nüüd oleneb palju juba arvutioskusest, sest kindlasti tuleb sul xp plaat koos SATA draiveritega kirjutada, et ta kõvaketast ülesse leiaks jne.

 

Hiljem otsin sulle HV-st teema, homme vast, rohkem aega.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
et mul siis selline mure et mul on arvuti hp pavilion a6237.sc ja ma tahaks sinna panna xp-ed... aga hp kodulehekylg ei anna sellele arvutile xp draivereid välja.

keegi oskab öelda kust leida need draivereid?:?

 

Tead palju Vistast Xp-le downgrademine maksab:D? Alla 1,5 kilo ei maksa mõeldagi....igaks juhuks hoiatan et kui sa kuskile esindusse peaksid tahtma viia:D

 

 

Aga muidu...eks see on katsetamise värk, tõmba erinevaid drivereid mis arvad et sobiksid ja proovi. Kui ei sobi otsi uued jne...nagu ma praktika juures teen:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.