Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: GUNZ acci 55+

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
tra ma olin eile kella 6st - 2ni 66sel msnis ja t2na mingi 7mst alates , ma olen peaaegu koguaeg msnis olnd tra sa lihtsalt ei vasta ju mu kuradi msg , tra saada see raha 2ra ykskord ma olen sulle 101 korda konto nr ja nime saatnud , tra kyll...

 

ja sa saad enda raha , esitan paar küsimust sulle kasutaja kohta jaa see ka , et mul näitab , et msn off aga tglt olen online , ja kirjutan sulle siis ütleb , et teavet ei saa edasi viia vms selles ongi probleem .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tavai tule nyyd msni ja maksa raha ära , mul on seda vaja !!

 

ok WTF miks sa mulle msnis blocki panid ? sa ytlesid et maksad t2na 2ra rsk hui maksidki ju , tra mul on seda raha VAJA PTSI!!!

 

tra ma olen sulle mitu korda õelnud mul msn jamab omg ma olen tra isegi öösel msnis ja tahan sinule kirjutada siis ütleb , et teavet ei saanud edasi viia vms , Tra sa närvad ahff ? Ptsi sa saad enda raha aga sorry annan kasutaja hetkeks tagasi sulle kuna pole raha ossin enda vana kasutajale natuke g coine aga ma võin sulle 100 juba ära saata siiis pühapäeval kuskil saad ülejäänud ma väga vabandan , et msn nii näkku nussib , proovisin uut msni ka tõmmata aga ei aita see mitte sitttagi olen viiruse tõrje done teind ikka ei aita ei tea mis nuss on . Üritan täna msni saada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.