Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer xxx oo xxx

Soovitatud postitused

Tere , et siis sellne asi, kes selle poisiga tehginut teinud , et ütlega mulle :)

Tahaks ta nime teada ja saaks ta elukoha teada ;)

Andsin talle heast tahtest kasutaja , ette kuna tema ette ei käind , tema aga vahetas passi ära pani recs peale ütles ma ei saa raha saata.

 

Palun andke teada tahaks ta nime räägiks tsipa ta isa , emaga ;/

 

Varsti pildid ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

SCAMMER.PNG

SCAMMER_.PNG

 

Kas rune kasutaja pärast räägid niiöelda ema ja isaga? Vana sa oled 11? Ta number muidu 56340429

 

Kaugel sellest 11 vanusest.

Asi on põhimõttes.

Siit kõik vargused algavadki. Usu mind ma olen seda omal nahal kogenud .

ma olin sama sugune ja ma sain ka oma vitsad kuid see selleks ei hakka detailidesse laskuuma :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol hull tüüp:D ära pane pliis:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Otsid ta ülesse?

 

Edasi.. ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Otsid ta ülesse?

 

Edasi.. ?

 

Räägin ta vanematega , et selline komme tuleks kohe ära keelata , et see on varguse algus , algul oled pisivaras siis hakkad juba suuremaid jne..

Teen tal vanematel selgeks , et vaatake rohkem mida ta laps arvutis korda saadab.

 

Kasutajast suva las jätab endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

OK, ennem polnud aega.. teen uue postituse.

Kus sa ahv võtad, et mina sind scammisin??

Ma olen oma postitustes ka ennem kirjutanud, et mu msn on: [email:2suuspry]coolrego@hotmail.com[/email:2suuspry], mitte mingi joonasxxx@com.

Sa kuradi tatt, ennem uuri kindlalt välja, et kes sind scammis ja tule alles siis siia ohkima...vb tegid sõbraga vms need pildid lihtsalt, et mu mainet rikkuda?

Soovitaksin hoopis sulle banni anda või vähemalt hoiatust!

Ootan nüüd sinult uut teemat, kus sa mult vabandust palud.

Mul on siit vahvlist msn-is Rs G0d, Siim ja siis ka ranner...ma ei tea ta vahvli nime :) kes võivad tunnistada , et minu õige msn on [email:2suuspry]coolrego@hotmail.com[/email:2suuspry]

Ja btw.. alati küsitakse PM-i, kui keegi sulle oma vahvli nime ütleb.

Ja kui oled nii kõva mees, siis mu nimi on Rego Suurkask, elan läänemaal, ridala vallas, väike ahli külas, mu nr on 5548392, võta minuga ühendust ja vaatame seda asja siis " kõvamees"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägin ta vanematega , et selline komme tuleks kohe ära keelata , et see on varguse algus , algul oled pisivaras siis hakkad juba suuremaid jne..

Teen tal vanematel selgeks , et vaatake rohkem mida ta laps arvutis korda saadab.

 

Kasutajast suva las jätab endale.

 

Kle ole normaalne.. Ega vanemad ei saa ka koguaeg jälgida mis ta laps netis teeb? Ja sa kirjutasid msnis ,et verise suuga on parem vastu valetada? Veame kihla ,et 99% sa ei lähe ukse taha ja 100% pole tal verine suu. Nkn sa tavaline jutumees kes ähvardab tatte ,et äkki saab acci tagasi. Ja vanematega saab teistmoodi ka rääkida kui ukse taha minnes. Nimi olemas lapse oma siis otsi netist vanema andmed ka., Keegi ähvardaks mulle ukse taha tulla siis ma naeraks näkku talle.. Ja ega sa ise ka paremat teksti ei pannud. Sõimasid suht hästi seal? su vanemad peaksid vaatama kuidas sa suhtled netis teistega:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.vahvel.net/showthread.php?t=34271&highlight=backseat2&page=2

 

Usun, et ta on ise scammer, siin teemas lasi ühe venne üle...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule, sa loe ikka kõik korralikult läbi, enne kui postitama hakkad.

Ja õpi mu nime kirjutama! birat

 

No kõvamees.... kuhu jääd nüüd?? ma tahaks ikka selle asja selgeks teha!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lasi mind ka üle :(

 

ma tahaks näha tõestust!!!!!!!!!!!!! sa oled juba teine vend, kes süüdistab mind asjata! ma võtan nüüd mõne modega ühendust ja me lahendame selle probleemi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.