Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vektor joonistus(Snoop dogg)

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Ära ütle, et sa ei tea mis tähendavad ääred. :D:D

 

Ma arvan, et sa ei saa ise ära et siin on kahte sorti ääri, kas täieliku pildi ääred(Photoshopi keeles:Stroke) või snoopi (näiteks: Mütsi) ääred-.- . Ja kui mõtlesid esimest varjanti, siis sulle teadmiseks, et ääri panevad kõikjale vaid need kes on alles photoshopi suhtes võhikud .

 

Näo järgi eriti pole jah snoopy, aga kui patsi vaadata saab aru :D:D

 

ma üritasin, aga kui väga täpselt vaadata ja ette kujutleda, siis ehk ikka natukene on:D .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma sain kohe aru et Snoop, vägahea. Võiksid käsitsi ka joonistada . :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et sa ei saa ise ära et siin on kahte sorti ääri, kas täieliku pildi ääred(Photoshopi keeles:Stroke) või snoopi (näiteks: Mütsi) ääred-.- . Ja kui mõtlesid esimest varjanti, siis sulle teadmiseks, et ääri panevad kõikjale vaid need kes on alles photoshopi suhtes võhikud .

Ma mõtlesin siiski teist varianti. Aga muidugi, annet jagub küllaga. Ootan meeleldi järgmist tööd. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris hästi tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitan sulle rohkem varjundeid kasutada. Ning pentooliga harjumine võtab väga kaua aega... proovi enda varjudele ümaramad ääred teha, tean see on raske, aga lõpptulemus tuleb 100x korda parem.

Ning see hele varjund tal lõua peal ei kata täielikult lõuga, seal tekib nagu "auk" ürita sellist viga vältida, aga vb. oligi ta nii stock pildidl. Järgmine kord postita stock pildi kah :) parem võrrelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ooda, mida pekki? Täiesti oma käega tehtud? :O

 

Imeline ju! Vahet pole, kas tuli Snoop või mitte. (Aga ma sain küll kohe aru)

 

Väga hästi oskad.. :D Ma üritan ka pidevalt joonistada, kuid ei tule eriti midagi välja. Ilmselt peitub see talent selles, kui hästi sul see pilt mõttes ees on. Mul on sellega taoline lugu, et vahest on pilt väga hästi silme ees ja joonistamise alguses ka, kuid siis kaob ära suht ja enam ei suuda tekitada. Noh, muidugi peab olema looduslikku huvi ja talenti ka. (kontuuride ja kujude/varjude õigesti paigutamine etc.)

 

Aga hästi ilus pilt! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.