Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gümnaasiumi sisseastumis katseid kaotati.

Soovitatud postitused

VIP

Ma ei hakka kõike copyma, aga panen lehe kust seda vaadata.

 

Kuigi keegi ei keela gümnaasiumidel kevadel oma lõbuks sisseastumiskatseid korraldada, ei tohi koolid üleeilse riigikohtu lahendi valguses nende tulemusi õpilaste 10. klassi vastuvõtmisel arvestada.

 

http://www.postimees.ee/?id=71845

 

Neile kes seda veel lugenud ei olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

W0000000000000000000000t !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
W0000000000000000000000t !

 

w000t indeed.

Ma ennem lausa suht põdesin nende katsete pärast, sest keegi ei rääkinud neist täpselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
w000t indeed.

Ma ennem lausa suht põdesin nende katsete pärast, sest keegi ei rääkinud neist täpselt.

 

nüdü pead eksamite pärast põdema. Kuna kui eksami tulemused head pole, siis byebye :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lugesin, et seda tahetakse uuesti muuta. Üldiselt võiks jääda, minu arvates.

 

Sama, aga need eksamid oleks nii või naa tulnud teha.

Niiet pingutama peab ikkagi, aga siiski mitte nii palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust just sitt, see et ära kaotati. Varem oli nii, et kui sa nii hea õpilane pole olnud ja aasta jooksul hinded sitad tulnud veerandid janii, sisi kool võib vabalt seda arvestada ju.

 

Aga enne õppisid enne katseid ja tegid eksamid positiivselt ära ja korras.

 

 

Oleneb täiesti kooli tasemest ja asjast mis hinnetega sisse lastakse.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

http://www.postimees.ee/?id=72144

 

Nojah ja juba võetakse uus seadus vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust just sitt, see et ära kaotati. Varem oli nii, et kui sa nii hea õpilane pole olnud ja aasta jooksul hinded sitad tulnud veerandid janii, sisi kool võib vabalt seda arvestada ju.

 

Aga enne õppisid enne katseid ja tegid eksamid positiivselt ära ja korras.

 

 

Oleneb täiesti kooli tasemest ja asjast mis hinnetega sisse lastakse.

 

täpselt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Õpetajalt koolis täna juba kuulsin seda. Nüüd pidavat lugema ainult tunnistus (9.klassi oma vast) ja põhikooli lõpueksamid. Kuna mul mingi pask kool, siis loevad ikkagi põhiliselt eksamid niiet ühesõnaga: põhikooli lõpueksamid saavad väga suure kaalu. Hakkan vist veelgi rohkem eksamite pärast muretsema nüüd:huh:

 

Ühest küljest on jah halb, sest tunnistusest oleneb ka nüüd, aga osad õpsid panevad suht pohhuilt veerandihindeid või panevad ühtesid, kui pole kodutööd teha viitsinud (sest oskad juba niigi teemat). Siis rikub see veerandihinde ära ja ei pruugi sisse saada:-(

 

Teisest küljest on see hea, sest siis ei pea muretsema lisaks eksamitele ka sisseastumiskatsetele. Lisaks võidakse sisseastumise eksamitel küsida aineid, mida ei pruugi üldse osata (vene keel vms) ja sa ei või kunagi ette teada, mida küsitakse. Põhikooli lõpueksamitel aga on 3 kindlat ainet, millest ühe saad ka ise valida...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õpetajalt koolis täna juba kuulsin seda. Nüüd pidavat lugema ainult tunnistus (9.klassi oma vast) ja põhikooli lõpueksamid. Kuna mul mingi pask kool, siis loevad ikkagi põhiliselt eksamid niiet ühesõnaga: põhikooli lõpueksamid saavad väga suure kaalu. Hakkan vist veelgi rohkem eksamite pärast muretsema nüüd:huh:

 

Ühest küljest on jah halb, sest tunnistusest oleneb ka nüüd, aga osad õpsid panevad suht pohhuilt veerandihindeid või panevad ühtesid, kui pole kodutööd teha viitsinud (sest oskad juba niigi teemat). Siis rikub see veerandihinde ära ja ei pruugi sisse saada:-(

 

Teisest küljest on see hea, sest siis ei pea muretsema lisaks eksamitele ka sisseastumiskatsetele. Lisaks võidakse sisseastumise eksamitel küsida aineid, mida ei pruugi üldse osata (vene keel vms) ja sa ei või kunagi ette teada, mida küsitakse. Põhikooli lõpueksamitel aga on 3 kindlat ainet, millest ühe saad ka ise valida...

 

See pole küll nüüd pohhuilt 1 pandud, kui sa kodutöö tegematta jätad. Oleks ma õpetaja, paneks samamoodi. Teinekord liigutad ennast siis. On tõesti nii raske teha kodune töö ära? Õppida üks aasta natukenegi rohkem oma tuleviku nimel?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma pean natuke veel pingutama et kokku 4 tuleks.

Aga loodan et nad tagasi ei muuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pean natuke veel pingutama et kokku 4 tuleks.

Aga loodan et nad tagasi ei muuda.

Loodame, et seda ei võeta vastu. Mul 1 veerand on väga perses (10 kolme). Teised korras. Proovida ju võib. Kui gümnaasiumisse ei saa, siis Kehtnasse IT-d õppima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See pole küll nüüd pohhuilt 1 pandud, kui sa kodutöö tegematta jätad. Oleks ma õpetaja, paneks samamoodi. Teinekord liigutad ennast siis. On tõesti nii raske teha kodune töö ära? Õppida üks aasta natukenegi rohkem oma tuleviku nimel?
Õpi lugema? Ma ütlesin, et veerandihindeid panevad suht pohhuilt, mitte ühtesid. Näiteks inkas oli kindlalt viie seis, aga sain nelja jne...

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õpi lugema? Ma ütlesin, et veerandihindeid panevad suht pohhuilt, mitte ühtesid. Näiteks inkas oli kindlalt viie seis, aga sain nelja jne...

See ei olene sugugi mitte ainult sinu hinnetest, vaid suhtumisest, käitumisest, õpetajast jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.