Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

k6ikipwnin@hotmail.com

Soovitatud postitused

Kuna runescape ei tundu mulle enam atraktiivne, otsustasin oma accounti maha müüa. Hinnaks küsisin 500 krooni ja tegin siia foorumisse müügiteema. Üsna peagi lisas [email:pmf9dbpy]k6ikipwnin@hotmail.com[/email:pmf9dbpy] ja tahtis kasutajat osta. Kuna tal oli tol hetkel 17 õnnestunud tehingut foorumis, olin nõus ette käima. Tema kasutaja Vahvel.net foorumis on ds spy. Lubas mulle eile õhtul raha ära saata, kuid praeguseni pole seda tulnud (meil mõlemal SEB pank)!

 

Palun bannida kasutaja ds spy Vahvel.net foorumist! Kui vaja, võin lisada ka meie msn vestluse!

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol, k6ikipwnin küll ei ole ds spy, kuna ta müüb mille, ning enda teemas on msniks tal [email:ww85yf52]ool34@hotmail.com[/email:ww85yf52] vms.. Said üle arvatavasti, küsi PM järgmine kord..

 

Jah sellise msn-iga müün..

//miks sa kohe ütled üange banni,kui endal pole piisavalt infot + sa ei küsinud pm-i peaks mainima et ise olid loll^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kusjuures ta tõesti saatis mulle siin foorumis PM'i. Homme lisan pildid. Praegu ei jõua, väsinud ja nüüd avastasin, et palavik ka.

 

Jah sellise msn-iga müün..

//miks sa kohe ütled üange banni,kui endal pole piisavalt infot + sa ei küsinud pm-i peaks mainima et ise olid loll^,

 

Pm on olemas. Homme lisan pildi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mine kanni, tra mind on haigelt lohku tõmmatud. See sinu antud msn on juba pikemat aega tahtnud mult sara setti osta. iga kord on ära jäänud, sest mingid probleemid pangaga. Täna siis lõpuks ütles, et nüüd kõik korras. Saada mulle vahvlis kiri, et saaksin kontrollida. Ta andis mulle lingi, saatsin kirja Tere olen ds spy ja vsjo. Pärast seda ütles, et ta endal pangapinni kaardid ära kaotanud ja et ikka ei saa osta. Lähen vaatan, kas mul lauaarvutil oli see msni salvestamine peal.

 

Vot see scammimine oli tõesti midagi uut.

mine_perse...PNG


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nice fake sul see pilt.

Tõestuseks teistele: miks peaksin ostma sara sette, kui müün kasutajat, et runescapest täielikult quitida?

 

Minu kasutaja müügiteema: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=34896

 

Kasutaja sain tagasi, aga pank on tühjaks tehutud. 1490 Tokkulit on pangas(ilmselt tegi seda gem tradet vms mis see ka ei oleks..)

 

Mitu vestlus temaga:

scammer111tz3.th.jpg

 

Nüüd saate ehk aru, kuidas ta teenib oma Sara settide raha.

 

//: lisasin pildi Ds Spy privaatsõnumist Vahvel.net foorumis

 

dsspybu7.th.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saa aru, see kes seal haige nime all on k6ikipwnin. Ta oli just kui vahendaja. Ta mängis, et ostab samal ajal sult acci ja minult sara sette. Sel hetkel, kui pidi sulle kirja saatma andis ta mulle lingi, et saadaksin pmi, et ikka olen ds spy. Kuna ma ei teadnud mis tal kasutaja on foorumis, siis saatsin ju sellele tema antud lingile.

 

Ja loe enda pmi ning võrdle seda minu omaga. Sel hetkel, kus ta ütles, et raha ei tule tegelikult tuleb. Mul vend oli sel hetkel msnis läpparis sees, kus ei salvesta seda convesationi ja ta nägi teda spammimas, õu kuule teeme äri. Vend lükkas msni välja ja ta hakkas ka sulle ajama, et raha ei tule kohale.

 

Tekkis ka küsimus, kes see isik foorumis on [email:1pk1pk4l]k6ikipwnin@hotmail.com[/email:1pk1pk4l]


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.