Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ostja scammer

Soovitatud postitused

VIP
Siin topicus ostsin kasutaja

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?t=33087

 

M2ngisin mingi kuu aega ja nyyd v6ttis tagasi , ei tea mis proofi ma toon et ta banni saaks , aga igatahes ei soovita tema k2est osta.

mina su kasutajat tagasi ei võtnud.

sellepärast ma kasutaja maha müüsin, et 1 teab veel selle kasutaja andmeid.

aga vaatasin et ta pole kuuaega tagasivõtnud ja siis panin müüki ja sa ostsid ära.

Kahjuks mina ei ole sellega kuidagi seotud. :( kasutaja saad ju tagasi võtta.

panin ise parooli recima, kui saan parooli teada siis saadan sulle msnis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina su kasutajat tagasi ei võtnud.

sellepärast ma kasutaja maha müüsin, et 1 teab veel selle kasutaja andmeid.

aga vaatasin et ta pole kuuaega tagasivõtnud ja siis panin müüki ja sa ostsid ära.

Kahjuks mina ei ole sellega kuidagi seotud. :( kasutaja saad ju tagasi võtta.

panin ise parooli recima, kui saan parooli teada siis saadan sulle msnis.

 

Ja lihtsalt tuimalt lasid ühe lolli üle niimoodi?

See on samahea kui ma panen sult ratta rotti kuigi see on eelnevalt varastatud siis sa müüd ruttu edasi ja esimene omanik läheb varastab viimaselt ära, suht loogiline?

Täiesti idioot oled PUNKT

Pange bän sellele lambale.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja lihtsalt tuimalt lasid ühe lolli üle niimoodi?

See on samahea kui ma panen sult ratta rotti kuigi see on eelnevalt varastatud siis sa müüd ruttu edasi ja esimene omanik läheb varastab viimaselt ära, suht loogiline?

Täiesti idioot oled PUNKT

Pange bän sellele lambale.

 

kahjuks ei ole su jutt siin loogiline, sa mine ela enda pubeka iga kusagil mujal välja. nt külasta mel.pri või midagi sarnast.

ja ole üsna kuss, sina pole sellega kuidagi seotud ohmoon.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutajaid ei tohi müüa KUI TE EI OLE SELLE TURVALISUSE SUHTES KINDEL! Praegu oled sina süüdi ikkagi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nonii , kaevame nüüd selle teema ilusti tagasi.

 

Olukord selline , kusagil aasta aega tagasi ostsin selle kasutaja (http://www.vahvel.net/kontrollimata-rs2-kasutajate-mueuemine/33087-m-f2p-cb-102-a.html) sain mängida umbes kuu aega kuni see tagasi võeti, üritasin siis mingit õiglust saada siin , et kas raha tagasi või midagi sellist , saatsin mitu PMi kõik olid ignoreeritud , msnis oli loomikult ka block peal.

 

Nüüd aasta hiljem sattusin foorumisse tagasi kuna vahepeal olin suhteliselt hõivatud ja nüüd mõtlesin et võiks RSi mängida , igatahes vaatasin , et ostja ikka veel aktiivne ja mitte midagi pole ette võetud , isegi miinus tehingut ei olnud enam mis muidugi ajas mind veidi närvi kuna olin nii lampi üle saanud ja loomikult otsustasin talle miinus punkti anda mis on minumeelest täiesti õigustatud.

 

See sama päev sain siis siukse ilusa kirja endale postkasti ja samuti ka väga kena kommentaariga miinus tehingu.

 

ostja1.png

 

ostja2.png

 

Mainis ta kirjas ka, et asi oli lahendatud, kuid mina ei tea sellest lahendusest midagi, ostja ise ignoreeris minu sõnumeid ja ükski mode vist ei viitsinud selle asjaga tegeleda.

 

Samuti nagu näete screenides on 2 banni ähvardust , endal tal seda autoriteeti pole ja ma ei tea kes tal see sõber on kes enda kanni joone peale paneks, et sellist ebaõigset banni välja anda, sest ma ei ole midagi reeglite vastast teinud, ei ole teda laimanud/ülelasknud vmt.

 

Asi ei puutu nii palju raha summasse kuid puutub just õiglusesse mida minu meelest ei ole siin mitte kusagil.

 

Kõike seda oleks saanud vältida kui inimene oleks asja rahulikult võtnud ja oma miinus tehinguga leppinud või lihtsalt mulle selle raha summa tagasi kandnud.

 

Kui keegi mode või muu autoriteediga isik selle asja üle vaataks ja arutaks seda oleksin väga tänulik.


PinkRevolution3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Postita pilt kus ON NÄHA , et sa talt selle kasutaja ilusti ostsid . Siis järgneb ka ban !

 

Hetkel ma saaks talle panna warni sõimamise eest vms . Banni jaoks on rohkem tõendeid vaja .

 

Pm ütleb kõik ,mida sul veel vaja on ?

Ja ostja mis sul see türa koguaeg ette jääb ?


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasutajaid ei tohi müüa KUI TE EI OLE SELLE TURVALISUSE SUHTES KINDEL! Praegu oled sina süüdi ikkagi.

 

kes räägib..


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Postita pilt kus ON NÄHA , et sa talt selle kasutaja ilusti ostsid . Siis järgneb ka ban !

 

Hetkel ma saaks talle panna warni sõimamise eest vms . Banni jaoks on rohkem tõendeid vaja .

 

Ta on seda ise väitnud nii siin teemas kui ka PMis, kas see ei ole piisavalt hea tõestus ?


PinkRevolution3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii, irw seda ma arvasingi, et sa selle PM siia postitad.

 

Postita pilt kus ON NÄHA , et sa talt selle kasutaja ilusti ostsid . Siis järgneb ka ban !

 

Hetkel ma saaks talle panna warni sõimamise eest vms . Banni jaoks on rohkem tõendeid vaja .

 

Nii, kahjuks tegu on PM boxiga ehk see on minu privaatne suhtlemine.. see mind ei koti kas sa oled mode või ei, sina ei saa mingit warni mulle selle eest panna, mida ma teisele inimesele kirjutan privaatsel teel. ok?

Kui sa enda õiguseid ei tea, siis miks sa üldse moderaator oled?

 

 

Nüüd asja juurde:

 

Jah, ma müüsin selle kasutaja NutCrackerile.

Mina müüsin selle kasutaja maha KOOS ANDMETEGA ja ma mainisin ära, et ma EI OLE ESIMENE omanik.

 

Trükitähtedega lugege 3x läbi või rohkem.. vähemalt nii kaua kuni see teile meelde jääb.

 

Mina kui aus müüa kustutasin kogu info kasutaja kohta pärast seda, kui olin kasutaja maha müünud.

Kas ma nüüd peaksin mingi jumal olema ja hakkama meelde tuletama, mis kasutaja info on, et seda tagasi saada?

 

Ma andsin kogu info tema kätte ja see pole minu mure, kui ta ei suuda seda enda arvutisse salvestada..

 

 

 

Nüüd, sa väidad, et ma olen sind msnist blockinud? Ei, ma lihtsalt olen su kustutanud + teised ülejäänud rs sõbrad, kes mul msnis on olnud.. üle 270+ inimese kustutasin umbes ära..

+ Ma ei ole ühtegi su PM ignoreerinud ja sa pole neid saatnud.

Kahjuks on see nii vana asi, et ma ei mäletagi mis PM-e sa mulle saatnud oled kuna ma olen need kustutanud, kuna tänud teistele äridele on mu postkasti mitukorda fullis olnud ja ma olin sunnitud vanad kirjad ära kustutama.

 

 

 

EDIT:

Nüüd väidan mina, et kust ma seda tean, et see kasutaja pole sinu käes enam? sa võisid selle vabalt kellegile maha müüa ja ta lasi sind üle.. ja nüüd tuled mulle kätte maksma..

Aga mul pole tõestust ja see väide lükatakse üle.

 

EDIT: Ähvaradsin sind banniga jah, kuna sa tegid topelt tehingu.. mis ei ole lubatud.. vähemalt reeglite järgi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
POHHUI, pange ban peale nkn kunagi scamminud või scammib

 

mis sul viga on?

Loe kõik läbi või kui su pea ei võta nii palju infot vastu siis ära lihtsalt postita?

 

sa ei ole mingi wannabe mode ja ei otsusta siin, kes banni saab ja kes ei saa..

 

Ma olen küllalt õigustanud ennast, et mitte banni saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Süüdistuse algataja , näita MSN logi , et sa ostsid selle !

 

Ma ei saa mingi tühja PMi alusel panna banni inimesele keda ma isegi ei tunne .

 

Hetkel kahjuks vähe tõendeid .

 

Sa paned aind nendele inimestele banne keda sa tunned v ?

Nagu alati siin foorumis tavaks kui keegi teeb teema , et scammer siis kohe karjutakse , et pm pm või pilte, see PM mis tema postitas ütleb nii mõndagi .LOE LIHTSALT JA MÕTLE !


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Süüdistuse algataja , näita MSN logi , et sa ostsid selle !

 

Ma ei saa mingi tühja PMi alusel panna banni inimesele keda ma isegi ei tunne .

 

Hetkel kahjuks vähe tõendeid .

 

saad sa aru, et ma müüsin talle kasutaja KOOS KOGU KASUTAJA INFOGA.

Enne kui ma müüsin kasutaja, siis sain ma kasutaja tagasi võtta, kui tahtsin.

Kui ta kasutaja ära ostis siis ma andsin kaasa notebad-is txt faili, kus oli kogu info.. minuteada ta vist ei tahtnud seda txt faili vastu võtta ja ma copysin MSN aknasse kogu info.. nüüd kui ma olin info talle ära andnud siis ma kustutasin selle notebad enda arvutist, kuna mul polnud neid enam vaja..

 

Ma ei sa enam vastuta kasutaja eest ju, kui mul pole infot enam..

Tema käes on info.. oleneb kas ta salvestas selle ära või ei..

 

Nüüd kui ta ei salvestanud infot ära siis kust kurat mina süüdi olen?

Ma ütlesin ka talle, et kasutaja võidakse tagasi võtta.. aga ta ikka ostis kasutaja ära..

Niiet see on ja oli tema probleem..

 

 

 

 

EDIT: Inimesed kes ei ole seotud minu ja nucrackeriga siis olge vait? välja arvatud moderaatorid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
POHHUI, pange ban peale nkn kunagi scamminud või scammib

 

Lol ?

 

Pmst siis bannige terve vahvli rahvas ära ... nagunii kunagi on scamminud kedagi .

 

Ise scammisin oma sõpra kui ma olin 8 aastane . Ban nüüd ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii, irw seda ma arvasingi, et sa selle PM siia postitad.

 

 

 

Nii, kahjuks tegu on PM boxiga ehk see on minu privaatne suhtlemine.. see mind ei koti kas sa oled mode või ei, sina ei saa mingit warni mulle selle eest panna, mida ma teisele inimesele kirjutan privaatsel teel. ok?

Kui sa enda õiguseid ei tea, siis miks sa üldse moderaator oled?

 

 

Nüüd asja juurde:

 

Jah, ma müüsin selle kasutaja NutCrackerile.

Mina müüsin selle kasutaja maha KOOS ANDMETEGA ja ma mainisin ära, et ma EI OLE ESIMENE omanik.

 

Trükitähtedega lugege 3x läbi või rohkem.. vähemalt nii kaua kuni see teile meelde jääb.

 

Mina kui aus müüa kustutasin kogu info kasutaja kohta pärast seda, kui olin kasutaja maha müünud.

Kas ma nüüd peaksin mingi jumal olema ja hakkama meelde tuletama, mis kasutaja info on, et seda tagasi saada?

 

Ma andsin kogu info tema kätte ja see pole minu mure, kui ta ei suuda seda enda arvutisse salvestada..

 

 

 

Nüüd, sa väidad, et ma olen sind msnist blockinud? Ei, ma lihtsalt olen su kustutanud + teised ülejäänud rs sõbrad, kes mul msnis on olnud.. üle 270+ inimese kustutasin umbes ära..

+ Ma ei ole ühtegi su PM ignoreerinud ja sa pole neid saatnud.

Kahjuks on see nii vana asi, et ma ei mäletagi mis PM-e sa mulle saatnud oled kuna ma olen need kustutanud, kuna tänud teistele äridele on mu postkasti mitukorda fullis olnud ja ma olin sunnitud vanad kirjad ära kustutama.

 

 

 

EDIT:

Nüüd väidan mina, et kust ma seda tean, et see kasutaja pole sinu käes enam? sa võisid selle vabalt kellegile maha müüa ja ta lasi sind üle.. ja nüüd tuled mulle kätte maksma..

Aga mul pole tõestust ja see väide lükatakse üle.

 

EDIT: Ähvaradsin sind banniga jah, kuna sa tegid topelt tehingu.. mis ei ole lubatud.. vähemalt reeglite järgi..

 

kas sa varasemas postis ei märkinud, et panid recoverima ja kui saab tagasi annad pw??

 

ei tea suht ban ju:S lasi PMT üle, ostis kasutaja, müüs ruttu edasi kuna sai ise sellega ennem scammed(võib olla oli mingi diil eelmisega) ja nüüd eelmine omanik laseb üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MA LASIN ESIMESEL OMANIKUL KASUTAJA TAGASI VÕTTA!

 

Enne kui tulete siin wannabe modetasema, et te leiate enda arust mingi võimaluse kuidas mind vahele võtta siis võtke kõigepealt minuga ühendust..

lampi pole mõtet siin banni hüüda.. kõigepealt tuleb tõestada, mitte lampi mingi juhtnõõrt näppides karjuda.. ban ban ban,..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.