Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem...

Soovitatud postitused

No ma ei tea, probleem siis omgmidanuub-iga , ei tahtnud et nii läheks aga ikkagi, ei oska kuhugile pöörduda kah.:?

See pin ei tööta mis ta andis ja me temaga ei suutnud lahendust leida asjale siis otsustasin teha teema siia. Lugege kõik tekst ikka läbi ja tehke omad järeldused.:h:

 

 

MSN-is nagu sellise tüübiga pole mõtet eriti vestlust aretada, igatahes...lugege teksti ja tehke mingid järeldused.

 

6dzgoz.jpg

2wofukj.jpg

2zdt111.jpg

2luysef.jpg

30sv8fb.jpg

bhccoz.jpg

24cegk4.jpg

4jkd3t.jpg

20iwemq.jpg

 

Kuigi ma tean et 90 eek pole suur raha mille pärast nutta siin...siiski...see oli mu venna raha..ja ma üritasin vennale pinni osta nii et....jama veits.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas see video algab selelst hetkst kui ta sulel msnis pini ytles ???kui jh siis ban omgmidanuub kui ei siis oota kuna ta viljandise tuleb , lisa video kah siia or youtube ja link siia

 

Algab jah sealt video , aga see ei tõesta midagi kuna tal oli juba rune all ja oli see pinn juba sinna lahtrisse sisestatud , see ei loe ju midagi võibolla kasutas ta selle juba ära . .:) Ok kui niimoodi Banni saaab siis ma hakkan ka teistele samahästi tegema ju , See hea trikk .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ootan ka oma pini hetkel temalt... õige pin oli aga rohkem kui 3 pini oli samalt moblalt ostetud niiet ei saand. SIISKI ei usu et yle laseb vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ootan ka oma pini hetkel temalt... õige pin oli aga rohkem kui 3 pini oli samalt moblalt ostetud niiet ei saand. SIISKI ei usu et yle laseb vms

 

Saad enda pinni homme , Mees peab enda sõna .:) Ei noh kui te tahate mulle BANNED panna siis .:/ MIDA TEHA IKKA ANTKE MINNA !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saad banni ära kah, need värdjad moded ei usu midagi, mul on juba 2 kasutajat siit foorumist bannitud MITTE MILLEGI EEST, mõlemal oli 15+ tehingut, gf piidrid.

 

N!CE , kui banni saaks siis ei hakkaks seda foorumit enam kasutama kuna tühja eest saaksin siis banned :O Mingi sitt tuleb siia kerjama lihtsalt uut pinni , nojah oluneb mis moded arvavad ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga pmst on nii, et vahest on ka pinid mis üldse ei tööta.

Bugged või kuidas iganes neid kutsutakse. Kui sa sellise pini said, siis sa ei saagi ju kindel olla, et see õige on. Sest kuidas sa seda kontrollid? Valid riigiks midagi muud ja vaatad, kas ütleb "invalid pin" või "incorrect paymant window". Ta võib öelda teist varianti, aga ikkagi mitte töötada..

Muidugi seda kindlaks teha vist päris võimatu nii et jah...:)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma ootan ka oma pini hetkel temalt... õige pin oli aga rohkem kui 3 pini oli samalt moblalt ostetud niiet ei saand. SIISKI ei usu et yle laseb vms

 

Ma kah eu usu et ta üle laskis...aga mina tahaks enda pinni kätte saada...kõige hullem minu arust on see et ma ei ostnud seda enda raha eestki....ja see et ma sisestanud olin juba...sa ju nägid..et videos oli ees juba see error mis ta mulle viskab.. video ma tegin lihtsalt tõestuseks sulle et see pin ei ole normaalne.

 

N!CE , kui banni saaks siis ei hakkaks seda foorumit enam kasutama kuna tühja eest saaksin siis banned :O Mingi sitt tuleb siia kerjama lihtsalt uut pinni , nojah oluneb mis moded arvavad ,

 

 

 

Ei no ma vaatan et sa suhtud päris hästi sellese, ma ju mainisin et ma ei usu et sa scammisid,, aga ma tahaks selle probleemi ära lahendada....ja mingi 13 aastasega on päris võimatu msnis normaalset juttu ajada...võid ise piltide pealt oma teksti lugeda ja asja üle korralikult järele mõelda....

 

 

Ja see et sa kogu aeg paugud...kuigi ma olen sust ikka tükk maad vanem...see käib mulle eriti närvidele. Alles tegi keegi scammerite teeam alla vms väikese märkuse et inimesed peaksid õppima käituma Soovitan sul selle posti korralikult läbi lugeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Anna talle see uus pin.

Too pin oli BUGGED lihtsalt.

 

Kui ta oleks pin-i ära kasutanud, annaks invalid pin.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
rensli - anna aega mulle kuni kolmapäevani , kuna omme lähen jooma pühapäeval tulen koju olen väsind siis esmaspäeval trenn , teisipäeval ei viitsi , Kolmapäeval :) Vb saan ennem :P

 

No okey.....tõmbame sellel teemal otsad kokku siis...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rensli aus vana:) ei usu ,et lambist üle laseb. Rääkis mulle ka msnis mure.. Tekste ei vitisinud läbi lugeda. homme loen. Aga jah paljud võivad küll teha et annavad pinni ja tglt on vale pin ja siis ütlevad ,et sa andsid õige pinni ja neid ei koti. sellised tüübid ajavad närvi. scämmivad pinni + siis raha ka kui müüvad.. See ei käinud otseselt sinu pihta omgmidanuub. Rensli saatis msnis pildi kus rääkis omgmidanuubi-ga ja seal ta ütles ,et ta annab pinni millal tahab. kasvõi järgmine aasta. Kas müüa käitubki oma kliendiga nii? Sitt vana oled siis. Nagu öeldakse on ostja kuningas.. Kui neid poleks võiksid oma pinnid tead küll kuhu määrida. Ja veel see ka ,et kui rensli bumpib teemat siis ta ei näegi oma pinni.. Lahe ähvardus? Muud ma ei oska selle kohta öelda? Igastahes jah.. Sinuga ei tasu äri teha. maksad raha ära ja siis vb alles 5 aasta pärast saad pinni. Lahe vana.. Ja eespool mainis ,et kolmapäev maksis. Sul polegi nagu mehe lubadus? Lubad aga ei täida? Aa kle ma homme maksan 500 ära. tglt maksan alles paari aasta pärast. Lubasid tüübile kolmapäev maksta siis maksa ka.. Mitte nii ,et ah krt ma ei jõudnud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omg, persse ma antsin sulle õige pinni ! Kurat ma ju ei tea vb sa kasutasid vahepeal pinni juba ära ma ei saa sulle uut ka anda , Kuna see ei tõesta midagi , :)

 

ära õigusta ennast krdi idioot .

Su krdi tekst on nii imelik, nagu 11 aastase oma . Kohe "käi vittu" krdi lohh jne .

Kasva suureks, "omgmidanuub" omgmidasascämmid? - laps selline .

Küsi parem emalt raha? Või, selle eest ostad hoopis kotitäie nätsuu?

Teeni ise, siis näed mis elu on poiss .


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Moraal:

Osta inimestelt kel,

-50 tehingut

-annavad ette.

 

Vähemalt ei saa scammi siis,kuid kunagi ei või teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.