Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rolleri signalisatsioon [Aprilia]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tahaks eemaldada signalisatsiooni enda Aprilia Leonardo-lt. Just sellepärast et, mul kadus signalisatsiooni pult ära, ja ükspäev [Eelmine suvi] jätsin ma rolleri hästi niiske ja vihmase ilmaa õuue, mistõttu läks midagi vist lühisesse, ja hakkas karjuma. Kuna pulti mul ei ole, ei saa ma ka signalisatsiooni maha võtta. Eemaldad aku juhtme, karjub edasi umbes 2-3 minutit, ja siis on vait. Aga niikui paned akujuhtme külge, hakkab uuesti karjuma.

Mul on seal ees Radika juures selline Lapik peenike karp+siis see millel on see signa toide ja mis seda alarmi häält teeb.. Kuuldavasti ütles üks tuttav, et tuleb mingi juhe läbi lõigata (Huvitav milline), ja siis enam ei tohiks seda probleemi olla.

Kuid samas, ei taha ma ka valele juhtmele liiga teha, sest siis võib sootuks midagi tuksi keerata.

Ehk oskate öelda, millise juhtme sealt peaks läbi lõikama.?

Seal oli selline aparaat kus oli Väike aku vms+siis see mis seda alarmi häält tegi+eraldi selline must lapik karp, kuhu sisse läks Kolm juhet: Punane, must ja valge.

Et millise juhtmega mida peaks tegema.?? :( Ja siis kas selle karbi võib ära võtta, mis seda alarmi häält teeb?

 

 

Võin minna hiljem ja pilti teha. [KES EI JAGA NEIST MIDAGI, PALUKS MITTE POSTITADA] Abiks on ka foorumite lingid, kus õpetatakse midagi tarka signade eemaldamise kohta.

Regards, Mod ShadowCat. ^^ (H)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise asja ei tunne, aga täiesti kindel, et saad siit foorumist abi > http://www.rolleriklubi.net/viewforum.php?f=5


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ise asja ei tunne, aga täiesti kindel, et saad siit foorumist abi > http://www.rolleriklubi.net/viewforum.php?f=5

 

 

 

Selge.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvatavasti peaks punase läbilõikama, kuna endal atm- il oli umbes sama asi.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Hmm.. Tegin Baikerite foorumisse ka teema.

Seal soovitati vapsjee kõik see süsteem nahhui sealt visata, aga siis peaks terve esiotsa laiali kiskuma. .Mis on vääga nuss töö.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ega sa muudmoodi ei saagi kui ainult esigondlid lahti, vaatad selle piiksuva asjanduse juhtme ära ja lõikad selle ära vaid. Mida veel ? Ise oled moderaator aga pea vaid ruuni jaoks.

 

MIda vittu sa ajad.? Pea vaid ruuni jaoks.? OLEN AMMU QUITED.

Mõtle nüüd ise peaga.

Mis moodi ma sain sealt need asjad välja hetkel, kui ma esikondleid lahti ei võta.?

Piiksuva asjanduse ära.? Sa mees ei jaga rolleritest vapsje midagi. Need juhtmed lähevad SÜÜTELUKKU.

Lõikan lambist läbi, ja siis nagu. .Puhta perses.?.?

Mainisin enne, KUI SA MIDAGI EI TEA, SIIS HOIA OMA SUU KINNI.

 

 

Ja sealt PIIKSUVAST asjakesest, tuleb välja oma KÜMMEKOND juhet.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvatavasti peaks punase läbilõikama, kuna endal atm- il oli umbes sama asi.

 

jah kaitse, kui on ja kui pole siis arvatavsti toite juhe mis on tavaliselt punane! :D

 

 

 

Tuleb õnne peale välja minna :D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tuleb õnne peale välja minna :D

 

 

Tahaks siiski kindel olla, et midagi väga totaalselt perse ei keeraks :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Lapik peenike karp+siis see millel on see signa toide ja mis seda alarmi häält teeb.. kas sealt tuleb tavaline signa hääl kh? voi ainult alarm?

 

 

 

Sealt tulebki too SIGNALISATSIOONI hääl.

 

Mis vahe on signa häälel või alarmil ?:D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Frutti, mis atm see oli kui küsida tohib? see 50 racing? (Kui jah siis isegi sellel polnud signat peal!) ja ülejäänud on krosed, SM-il pole kah signa, kui on siis on ise peale pandud, originaalis pole!

Muidu Shadow sa võiksid sellest kohast pilti teha, ütleks milline :P

Ma sittagi rolleritest ei tea aga usun et sellega saaks hakkama. :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise peale pandud..


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda pole väga raske peale panna/maha võtta, Juhtmeid tal aku peale ei jookse, võttis sealt süüteluku juurest mingist juhtmest voolu , soovitaksin siiski esikondli ära võtta :) elulihtne seda maha saada kamh, kruvikeerajat pmslt aind vaja .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga kas sa seda karpi ei saa lahti kruvida?

et kui saada ja sa ennem väitsid et peale aku eemaldamist piiksus see raibe edasi siis kruvi see lahti ja võta aku vahelt välja siis vb peaks vait jääma.

ning pilt oleks suureks abiks


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Shadowcat: Kui sa ei tea olen RK moderaator ja tean sust kindlasti poole rohkem rolleritest. Kui ei viitsi gondlit lahti kruttida ( MIS EI OLE ÜLTSE RASKE ) siis ära tule uluma siia, et kuidas seda teha. Ära siis pane lihtsalt enam aku külge. Süüteluku juurest ka ei saa sa midagi teha. Alles siis saad kui sul jalus asjad eemaldatud, ning näed seda signat. See signa peaks olema mingi ümmargune vigurvänt. Täpselt muidugi ei tea, aga soovitan ikkagi gondli lahti kruttida ning edasi peaksid juba ise oskama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Shadowcat: Kui sa ei tea olen RK moderaator ja tean sust kindlasti poole rohkem rolleritest. Kui ei viitsi gondlit lahti kruttida ( MIS EI OLE ÜLTSE RASKE ) siis ära tule uluma siia, et kuidas seda teha. Ära siis pane lihtsalt enam aku külge. Süüteluku juurest ka ei saa sa midagi teha. Alles siis saad kui sul jalus asjad eemaldatud, ning näed seda signat. See signa peaks olema mingi ümmargune vigurvänt. Täpselt muidugi ei tea, aga soovitan ikkagi gondli lahti kruttida ning edasi peaksid juba ise oskama.

 

mis su rk nim :D ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Shadowcat: Kui sa ei tea olen RK moderaator ja tean sust kindlasti poole rohkem rolleritest. Kui ei viitsi gondlit lahti kruttida ( MIS EI OLE ÜLTSE RASKE ) siis ära tule uluma siia, et kuidas seda teha. Ära siis pane lihtsalt enam aku külge. Süüteluku juurest ka ei saa sa midagi teha. Alles siis saad kui sul jalus asjad eemaldatud, ning näed seda signat. See signa peaks olema mingi ümmargune vigurvänt. Täpselt muidugi ei tea, aga soovitan ikkagi gondli lahti kruttida ning edasi peaksid juba ise oskama.

 

 

 

Vaata, mul on Kondlid lahti. Signa selle karjuva värgenduse võtsin ära [käis seal küljes lihtsalt. Kahe kruviga+tõmmata] Eemaldasin ka sellise laperguse karbikse, kuhu tuli sisse juhe[Kolm värvi juhtmeid oli].

 

Teiseks. Mind tõesti ei KOTI see, et kas sa oled mingi RK mode või mitte.

 

Kolmandaks: Ma teen homme pilti.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Aga hea oleks saada küll sellest täpsest karbikesest pilti. Ainult see karbike oli ?

 

 

Ei olnud.

Üks selline kus on toide ja alarmi värk oli ka.

 

 

Teen homme need pildid.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pohh tanel tule kooli rolleriga las kõrvalklassi praktikandid remondivad:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Pohh tanel tule kooli rolleriga las kõrvalklassi praktikandid remondivad:D

 

 

 

Ei noo, kui need õlinäpud kallale lasta, siis ma kardan et ma seda töötvana küll tagasi ei saa :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei noo, kui need õlinäpud kallale lasta, siis ma kardan et ma seda töötvana küll tagasi ei saa :D

 

Jap, parem lisa siia pilt ning ma ütlen sulle kohe milline juhe sul probleemi tekitab :D, alles nüüd avastasid et jamab või seisab pikemat aega juba?:D

 

Shadowcat: Kui sa ei tea olen RK moderaator ja tean sust kindlasti poole rohkem rolleritest. Kui ei viitsi gondlit lahti kruttida ( MIS EI OLE ÜLTSE RASKE ) siis ära tule uluma siia, et kuidas seda teha. Ära siis pane lihtsalt enam aku külge. Süüteluku juurest ka ei saa sa midagi teha. Alles siis saad kui sul jalus asjad eemaldatud, ning näed seda signat. See signa peaks olema mingi ümmargune vigurvänt. Täpselt muidugi ei tea, aga soovitan ikkagi gondli lahti kruttida ning edasi peaksid juba ise oskama.

 

See on mingi kõva sõna, et sa taburettide-omanike mode seal oled?

Siin sa pole veel mitte keegi.

Ja kolmandaks, kui sa mode oled siis sellega tulevad kohe ka igasugu teadmised kaasa? Päris vinge, ma võiks korra NASA foorumi modeks saada, kauaks ei tahaks, korjaks lihtsalt veits infi ja oleks korras, sinu loogika oli selline.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.