Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õppige käituma

Soovitatud postitused

Niisiis. järjekordne näide tüüpilisest 13 aastasest poisitatist, kes ei oska käituda ning hakkab lolli mängima. panen pildi ka juurde

Tatt küsib multr kõigepealt pinni ette. ütlen talle,m et ma ei käi ette, ma käin ette neile kellel on +10 tehingut(tal on 8) siis ütlen talle, etk ui annad oma telefoninumbri või täisnime või kannad ette 25 krooni, siis saad pini ja präast annad ülejäänud raha. Ta pole sellega nõus ning sõimas mind imelikuks ja hakkas ropendama. Panne vastava pildi ka juurde, et saaksite kõik näha, kui loll on üks eesti poiss :D

 

 

Meenutuseks kõigile pin-i ostjatele. Kui te tõesti tahate pini osta, siis käituga müüjaga viisakalt. Tema on ka inimene ja arvatavasti teist vanem. EI ole mõtet teda sõimata, ja see kui müüja teile pini ei taha ette müüa või kui ta teie telefoninumbrit nõuab(antud inimene ähvardas mind ka vale numbri andmisega ja sõimas peale seda tauniks ka veel , icc :P ) siis võite selle anda, kui teil ostusoov on, sest kui te üle ei lase, mis teil siis karta on;)

Edasipidi olge natuke viisakamad, siis suhtutakse teisse ka kui arvestatavasse inimesse.:ty

 

 

Nägemist.

 

Ärge teemat enne lukku pange, kui kõik tattlapakad selle läbi loevad.

 

 

 

 

Pilt poisi suurtest sõnadest: http://img181.imageshack.us/img181/4584/tattme8.jpg

 

 

pm-ist. http://img352.imageshack.us/img352/1790/73052899qr4.jpg Selgelt näha, et tahab pini osta. aga käituda ei oska.

 

 

 

Postitus on mõeldud kõigile neile, kes tulevikus hakkavad pin-e ostma. SEllise käitumisega ei anna teile keegi neid ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kas on ülbe küsida kindluse mõttes ettemaksu või täis nime, või molba numbrit? Ei ole ju ülbe. Müüjal on selline õigus täitsa olemas. Seda võtavad ülbelt need tattlapakad, kes soovivad piniga minema joosta...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõesti jah siin foorumis ka lähvad inimesed väga kiiresti närvi ja hakkavad ainult ropendama ja mõnitama ja teistele ise nimesi panema ja diagnoose.Kuigi ei tea milline keegi välja näeb ja kes ta on.

 

Virtuaalses maailmas on see üsnagi tüüpiline.. :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Virtuaalses maailmas on see üsnagi tüüpiline.. :h:

 

No seda küll..

Ma saan aru siis läheb inimene närvi kui keegi valetab sinu kohta või süüdistab sind asjatult ja mul on ette tulnud ka selliseid asju..Aga mõni vend siin lihtsalt möliseb ja möliseb,ise ka ei saa aru mis räägib.ütleb et oled puudega jne :D

noo see tundub suht naljakas ja kui vaatad ta vanust ka veel siis jah vägagi kurb.:uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõesti jah siin foorumis ka lähvad inimesed väga kiiresti närvi ja hakkavad ainult ropendama ja mõnitama ja teistele ise nimesi panema ja diagnoose.Kuigi ei tea milline keegi välja näeb ja kes ta on.

 

putsi kui ma sinusugune scammer oleks ei julgeks siia foorumisse vaatadagi.

lasi mul death arrive üle. ( teise msn-iga)

eile rääkis et tema käes on nüüd acc et ta oli ostnud.

sorry pole pilte. ei salvesta ajalugu ( räägis msn sisse)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irv, hea tekst vahepeal :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.