Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoitan foorumist rspood!!

Soovitatud postitused

Hoiatan siis venna eest kelle kasutaja on foorumis rspood:)Ma ei tea soovisin talt 2 pinni osta tema hakkas veiderdama:)Minu arust väga kahtlane aga tehke omad järeldused:):ty

 

25kn5l2.jpg

 

Aitähh:)Ja vend pani mulle blocki peale lihsalt:):ty:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siit ei saa küll midagi järeldada...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no loogiline ju, kui sa ei ole nõus talle ette andma, siis kas mm, mille kulud maksad sina ja muidu muretsed ka selle sina, või teine järeldus, ei osta talt, miks peaks müüa hakkama sedlle pärast muretsema kui samas saab kellegile teisele ka müüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keeldus mu sugulasega ka MM tegemast :S


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahtis mulle müüa.. Lubas ette anda kuid ma ei osta kuna pole raha hetkel. Ja teiseks ta vana kasutaja foorumis or tal teine msn.. Kuna keegi uus ei tea siit foorumist minu msni. Noh postides kirjas pole. Aint pmin kui vaja. Ja ta teadis lisada:) aga ei tea mulle tahtis ette anda aga polnud soovi äri ajada kuna polnud raha hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuuled väike tainaaju pane oma suu kinni kui sa ei teagi sittagi..Ja mis proof? proofi oli palju sa ei mäleta kui sa viimati enda vana kasutajaga ''Joy'' Ip banni said . aga nüüd käid läbi http://www.rs2eesti.com-i siin saad banni aga saad ikka uue kasutaja teha . ja ma ei müü mingitele petjatele kellel halb maine on . ja mida sa õigustad ennast nüüd arvad et teed mingeid teemasi ja uue kasutaja et nüüd oled süüst puhas ? sa oled ikkagi scammer varastasid 70m inimestelt ja pinni raha . vastik . :/Sinust peaks teema tegema et sa uuesti banaani saaksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
viimati enda vana kasutajaga ''Joy'' Ip banni said . aga nüüd käid läbi http://www.rs2eesti.com-i siin saad banni aga saad ikka uue kasutaja teha .

 

Ma usun , et sina oled ka siis banni varem saanud , et sellist asja tead , näiteks minul polnud sellest aimugi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

RsPood,ennast sisse ikka ei pea rääkima :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Huvitav et mule pole rs2eest-is kasutajat-ki kuradi töllakas:)Ära mõtle välja!!!

 

 

Miks sa siis nii närvis oled?

Ise mässid end sisse :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta lisas mind msn , ja ta msn oli Vahvli-Joy.

Ja enne seda kui ta banni sai ta tegi uue msn-i millest oli see Vahvli-Joy.

Ja sa ära tatguta niipalju.Ja sul ei peagi rs2eestis kasutajat olema sest

http://www.rs2eesti.com on täpseltsama mis vahvel.net.Katus sõitis ära.

//Töllakas oled sina ;) . Kes on enda silmad kõveraks scamminud peast :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta lisas mind msn , ja ta msn oli Vahvli-Joy.

Ja enne seda kui ta banni sai ta tegi uue msn-i millest oli see Vahvli-Joy.

Ja sa ära tatguta niipalju.Ja sul ei peagi rs2eestis kasutajat olema sest

www.rs2eesti.com on täpseltsama mis vahvel.net.Katus sõitis ära.

//Töllakas oled sina ;) . Kes on enda silmad kõveraks scamminud peast :P

Õu pepusygaja , kes sa siis rs2eesti aeg oli ? kui sa niipalju tead siis äkki avaldad meile ka oma varajase nime ? või oled hoopis mingi wannabe Rapidload ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Esiteks mul pole rs2eestis kasutajat,ja see ajab närvi et sa lampi süüdistad ilma proofita:)Ma rs2eestist ip banned kuna ma reklaamisin seal ühte kodulehte ja sain ip bänni ja mingi Joy pole mul seal ega siin olnud,!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuuled mida sa tõukad ütle mulle.

Kui sa lisasid mind msn-i sama msnn-iga mis oli sellel Joyl.

Ja ära ütle nüüd et sult võeti msn ära kunagi ja nyyd said tagasi ja mida veel.

Ja mida te ajate rs2eesto.com-ist te olete idioodid kui te ei saa mitte midagi aru siis mida te kirjutate?

Ma ütlesin et kui oled IP banned vahvel.net-ist siis saab ikka vahvlisse sisse läbi rs2eesti.com-i.

Aga mõni vend ei saa aru vist sellest ja hakkab mingit maitea mis teemat arendama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuuled mida sa tõukad ütle mulle.

Kui sa lisasid mind msn-i sama msnn-iga mis oli sellel Joyl.

Ja ära ütle nüüd et sult võeti msn ära kunagi ja nyyd said tagasi ja mida veel.

Ja mida te ajate rs2eesto.com-ist te olete idioodid kui te ei saa mitte midagi aru siis mida te kirjutate?

Ma ütlesin et kui oled IP banned vahvel.net-ist siis saab ikka vahvlisse sisse läbi rs2eesti.com-i.

Aga mõni vend ei saa aru vist sellest ja hakkab mingit maitea mis teemat arendama.

 

yeap läbi rs2eesti saab siia sisse,aga kahjuks mõnele ^ma tahan saada^ ei jõua see kohale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuuled mida sa tõukad ütle mulle.

Kui sa lisasid mind msn-i sama msnn-iga mis oli sellel Joyl.

Ja ära ütle nüüd et sult võeti msn ära kunagi ja nyyd said tagasi ja mida veel.

Ja mida te ajate rs2eesto.com-ist te olete idioodid kui te ei saa mitte midagi aru siis mida te kirjutate?

Ma ütlesin et kui oled IP banned vahvel.net-ist siis saab ikka vahvlisse sisse läbi rs2eesti.com-i.

Aga mõni vend ei saa aru vist sellest ja hakkab mingit maitea mis teemat arendama.

Kuule yleeileliitunud mirkon2. siit foorumist 7k+ liitujate seast pole mitte yksgi acc saanud ip banni . niiet kui sa sittagi ei tea siis mine perse ja btw. kes sa siis olid Rs2eesti aeg ? kergem oleks kohe välja rääkida sest niikuinii saadakse see teada kes sa olid siis. SCÄMMER

 

Mine pane põlema ennast WANNABE RAPIDLOAD


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.