Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÜRO hakkab arutama marihuaana seadustamise ettepanekut!

Soovitatud postitused

VIP

VOT TAK !

 

http://uudised.err.ee/index.php?06149571

 

komisjoni poolt heaks kiitmise tõenäosus on üsna väike, kuid samas nad peavad võiduks juba seda, et marihuaana legaliseerimist hakatakse arutama niivõrd kõrgel tasemel.

 

 

Tra ei ole vaja jälle neid kommentaare: "oo, bong sa oled wannabe idioot"

 

Fuck IT, tra juba pinda käib see et kui ma mainin kuskil kanepit või teen signatuuri mis viitab natukene kanepile siis kohe kõik arvavad et ma olen mingi narkomaan kes teeb igapäev kanepit jne... SAAGE ARU ET MINUARUST ON KANEPITAIM ILUS LIHTSALT.

 

Got that ? :S

 

:D:D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VOT TAK !

 

http://uudised.err.ee/index.php?06149571

 

 

 

 

Tra ei ole vaja jälle neid kommentaare: "oo, bong sa oled wannabe idioot"

 

Fuck IT, tra juba pinda käib see et kui ma mainin kuskil kanepit või teen signatuuri mis viitab natukene kanepile siis kohe kõik arvavad et ma olen mingi narkomaan kes teeb igapäev kanepit jne... SAAGE ARU ET MINUARUST ON KANEPITAIM ILUS LIHTSALT.

 

Got that ? :S

 

:D:D

 

See ei lähe läbi Bong :D

Samas võiks minna aga siis läheks kõik nii käest ära, kas hipide ajal mitte polnud ka see legaalne?

 

jess saab veel 100000000000000000 miljonit inimest aastas rohkem surma:S

parem viis , jooge viina .

 

Kus sellised andmed pärinevad? Teadaolevalt pole weedi kätte keegi maha surnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks tegelikult eestis se lubatud olla.Mitte asi selles, et ma seda tõmmata tahaks koguaeg...asi selles siis ei pea kartma nii hullult et jääd vahele jne :) Suvel vahest sõpradega matkates õhtul telgis suht hea kanepit tõmmata tglt :)


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omfg , kui lahe!!!

Seda võiks hakata müüma nagu suitsu...

Legalize it , WE WANT IT!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
jess saab veel 100000000000000000 miljonit inimest aastas rohkem surma:S

parem viis , jooge viina .

 

Hahahah täielik taun oled. Osta omale aju pl0x ?

 

Kanepi tõttu pole maailmas mitte kunagi ühtegi inimest ära surnud.

 

Viina kätte sureb miljon inimest aastas.

 

Võiks tegelikult eestis se lubatud olla.Mitte asi selles, et ma seda tõmmata tahaks koguaeg...asi selles siis ei pea kartma nii hullult et jääd vahele jne :) Suvel vahest sõpradega matkates õhtul telgis suht hea kanepit tõmmata tglt :)

 

Krdi kanepisõltlane rsk...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kanep ei tapa vaid teeb lolliks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hea seegi, et hakatakse arutlema :D

Ja see idioot kes ütles siin alguses, et saab veel 100 mlj ppl surma siis tõesti ole vait kui midagi ei tea noh.. Kanepi kätte suht võimatu surra ja see, et lähed lolliks /skisoks on ka väga väike... Lihtsalt kõik need taunid tatid kirjutavad sp " kanep on mõttetu narkootikum" et see on lihtsalt keelatud eestis, oleks se legaliseeritud siis ei vinguks keegi ja kõvasti vähem oleks kanepisuitsetajaid... (Keelatud vili on kõige magusam vili vms:D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hea seegi, et hakatakse arutlema :D

Ja see idioot kes ütles siin alguses, et saab veel 100 mlj ppl surma siis tõesti ole vait kui midagi ei tea noh.. Kanepi kätte suht võimatu surra ja see, et lähed lolliks /skisoks on ka väga väike... Lihtsalt kõik need taunid tatid kirjutavad sp " kanep on mõttetu narkootikum" et see on lihtsalt keelatud eestis, oleks se legaliseeritud siis ei vinguks keegi ja kõvasti vähem oleks kanepisuitsetajaid... (Keelatud vili on kõige magusam vili vms:D)

 

Palun paranda kirjavead ära .

Mu silmadel on valus su teksti lugeda . :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

julm hea oleks kui see legaalseks tehakse !

siis vb surevad pooled inimesed ära ja maal ruumi jälle rohkem :P

ning kui asi illegaalne siis umbes 100st 60 kasutavad

aga kui legaalne siis algul 100st 80 kuid kui 4-5 aastat möödas siis 100st 40 kuna see ei ole siis enam nii pop :D


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
julm hea oleks kui see legaalseks tehakse !

siis vb surevad pooled inimesed ära ja maal ruumi jälle rohkem :P

ning kui asi illegaalne siis umbes 100st 60 kasutavad

aga kui legaalne siis algul 100st 80 kuid kui 4-5 aastat möödas siis 100st 40 kuna see ei ole siis enam nii pop :D

 

See ei olegi pop...(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See ei olegi pop...(H)

 

See ei ole popp ?

 

ehehee, naljamees.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ei ole popp ?

 

ehehee, naljamees.

 

Kus ta sul pop on?

Mina küll seda ei tee sellepärast et lahe olla? ma tean et ma olen ^^

Selles suhtes et noored ongi sellest valesti aru saanud, nagu suitsetamine, miks nii paljud 10-15 aastased hakkavad suitsetama? kuna tahavad ennast oma sõprade keskel vägevana tunda mitte mingi "lohhina" kes kodus ema sõna kuulab vms.

Loe mu jutt läbi Bong seal on suur iva, kui selle leiad leiad ka tüve :P

Peace.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kus ta sul pop on?

Mina küll seda ei tee sellepärast et lahe olla? ma tean et ma olen ^^

Selles suhtes et noored ongi sellest valesti aru saanud, nagu suitsetamine, miks nii paljud 10-15 aastased hakkavad suitsetama? kuna tahavad ennast oma sõprade keskel vägevana tunda mitte mingi "lohhina" kes kodus ema sõna kuulab vms.

Loe mu jutt läbi Bong seal on suur iva, kui selle leiad leiad ka tüve :P

Peace.

 

Kanep on hetkel väga väga "popp" noorte seas.

 

Vaadake uudiseid, uurige mis eestis ja saate targemaks vähekene.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kanep on hetkel väga väga "popp" noorte seas.

 

Vaadake uudiseid, uurige mis eestis ja saate targemaks vähekene.

 

ja sa usud uudiseid?

Kanal kahes näitab juba nädal aega et tuleb -20 aga mina olen lagi välja möötnud -11..ei saa aru mis teema nagu on vms?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ja sa usud uudiseid?

Kanal kahes näitab juba nädal aega et tuleb -20 aga mina olen lagi välja möötnud -11..ei saa aru mis teema nagu on vms?

 

Tra ega ma ilmauudistest ei räägi...

 

Kindel on see et kanep on popp noorteseas.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra ega ma ilmauudistest ei räägi...

 

Kindel on see et kanep on popp noorteseas.

Jaahm..mina ie tea kedagi peale sinu kes vb teeb seda et olla pop vms, või arvab et see on popp...

Kõik teavad juba mis ta sinuga teeb, seega tehakse seda et lõõgastuda ja rahuneda, saada üle korraks argiruttiinist jms.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bong, tõmba vähem, muidu lõpetad ka vaimuhaiglas :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Jaahm..mina ie tea kedagi peale sinu kes vb teeb seda et olla pop vms, või arvab et see on popp...

Kõik teavad juba mis ta sinuga teeb, seega tehakse seda et lõõgastuda ja rahuneda, saada üle korraks argiruttiinist jms.

 

Kahjuks on asi nii et kui sa ühekorra oled teinud siis teist korda sa ei tee seda sellepärast et olla lahe vms.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks on asi nii et kui sa ühekorra oled teinud siis teist korda sa ei tee seda sellepärast et olla lahe vms.

 

No mina ei tea, ma olen arvatavasti sust vanem, mina algul lihtsalt proovisin, kuna huvitas et mis ta küll teha võib.

Proovisin ära ja siia maani teen vahest, ema ja isa teavad ka aga nad ei ütle midagi halba, kuna nad teavad et saavad mu peale kindlad olla. :P


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.