Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ülekuumenemine .

Soovitatud postitused

kuumeneb arvuti üle , alles puhastasin venti .

 

kas on ka teisi võimalusi ?

 

mul mingi genuine värk ka mis väidab , et mul on praak windows või pole testi läbinud , või kas võib olla , et kuskil

laeb midagi ?

 

nii ütleb ka microsoft kodulehel : See Windowsi koopia ei läbinud ehtsuskontrolli.

Selles arvutis leitud tootevõti on blokeeritud Volume License Key (VLK) (hulgilitsentsivõti).


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Termopasta vanaks saanud, ära kuivanud ja soojust enam hästi ei juhi. Radikas paigast nihkunud. Vent töötab madalatel pööretel mingil põhjusel. Sensorid näitavad aiateibaid.

 

Windowsi ehtsuskontroll on kerge eemaldada, kui ma ei eksi, siis tegi Pinnu(vist) siin foorumis ka õpetuse. Kui ei leia, siis WGA removal on otsingusõna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee crack ära windowsil ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tänan , kohe otsin , genuine käib jah suht närvi , aga selline küsimus ka veel , kas mul siis tõesti on praak windows ?

endaarust nagu ei ole .

 

Kui litsensikleeps on arvutil olemas või litsensiraamat, siis aktiveeri windows ära ja peaks OK olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja kust ma selle peaks leidma ?

 

Litsensikleeps asub arvutikasti peal, on kuskil 5x2cm suurune jama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

osta vesijahutus


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viska vett peale ämbriga, küll ta piisavalt maha jahtub siis, peaks kõik korras vist hiljem olema ma arvan.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.