Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vista / Xp / Mac / Linux ?

Vista / xp / mac / linux  

73 liiget on hääletanud

  1. 1. Vista / xp / mac / linux



Soovitatud postitused

VIP

et milline op süsteem siis parim teiearust :) ,

 

põhjendused ka teretulnud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

essa hääl vistale ! wuut.

Põhjendus mix vistale ja mitte xp-le: Vistaga mul probleemi EI OLE tekkinud, jah mängude jaox rohkem mälu vb vaja, aga mu arvuti kannatab selle ära. Muidugi vista ilusam kah :)


2heilol.png

 

Mind over matter. I don't mind, You don't matter

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks ikka hääletatakse selle poolt mida kasutatakse mitte mis parim on?

Sellist hääletust ei saa teha kuna siin foorumis on 90% inimesi kes pole teisi OS-e elu sees proovinud...


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
essa hääl vistale ! wuut.

Põhjendus mix vistale ja mitte xp-le: Vistaga mul probleemi EI OLE tekkinud, jah mängude jaox rohkem mälu vb vaja, aga mu arvuti kannatab selle ära. Muidugi vista ilusam kah :)

 

selle pärast võrdletki windowseid et kumb ilusam ? :D sama hästi tõmba xp-le mingi zune style vms :D siis ka xp ilus , VISTA ON SAAST !!LINUX KA PAREM VISTAST

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
selle pärast võrdletki windowseid et kumb ilusam ? :D sama hästi tõmba xp-le mingi zune style vms :D siis ka xp ilus , VISTA ON SAAST !!LINUX KA PAREM VISTAST

 

Oled sa linuxit kasutanud üldse? :S


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
selle pärast võrdletki windowseid et kumb ilusam ? :D sama hästi tõmba xp-le mingi zune style vms :D siis ka xp ilus , VISTA ON SAAST !!LINUX KA PAREM VISTAST

 

Kirjutasin et PROBLEEME ei ole tekkinud, ja kuna ma ei ole mingi erilini "arvuti profff" ja ei tegele mingite eriti ressursse kulutavate programmidega vms. Siis sobib mulle Vista paremini kui XP, jah kuna ta on ILUSAAAM said aru? Mul õe arvutis XP peal, ja ma ei näe et Vista piiraks tegevusi millega ma tegelen XP-l.

AKA. Vista vs XP = VÕRDSED, programmide, resursi söömise või mis iganes asjadega millega tegelen. Vista VÄLIMUS annab võidu poole rohkem vistale kui XP-le. Niiet jah, vista minu jaox XP-st parem VÄLIMUSE poolest.


2heilol.png

 

Mind over matter. I don't mind, You don't matter

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eks ikka hääletatakse selle poolt mida kasutatakse mitte mis parim on?

Sellist hääletust ei saa teha kuna siin foorumis on 90% inimesi kes pole teisi OS-e elu sees proovinud...

 

 

Mina olen proovinud kõike (alates dosist või mis iganes neil must valgetel arvutitel on ja lõpetades vista/linuxiga maci op süsteeme pole proovinud)

 

hääl läks Vistale, kuna kasutan seda ja ega kui põhjust ei oleks, siis vast ei kasutaks kah :cool:


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal xp aga vista meeldib rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vista, uut arvutit koju tuues ning ka ostes ei olnud ma kohal, et oleks saanud öelda, et pange XP peale.

Aga noh, ma ei tea, mille üle kõik kurdavad.. See pole nii hull ka ju (kui on hea arvuti).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

XP Professional.

 

Ei ole muid (v.a. Win98) kasutanud ning ei kasuta ka. Hea, mugav, kiire OS, pole probleeme tekitanud. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma mõtlesin, et kumba valida, kas MAC või XP. Valisin ikka XP, kuna praktiliselt olengi seda kasutanud. Läpakas on küll MAC, samuti väga hea. Midagi halba pole öelda!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma mõtlesin, et kumba valida, kas MAC või XP. Valisin ikka XP, kuna praktiliselt olengi seda kasutanud. Läpakas on küll MAC, samuti väga hea. Midagi halba pole öelda!

 

Kirjuta oma Macile ülesse nurgaotsingusse Boot Camp, pane ok vms, ja vali kui palju ruumi sa windowsi peale tahad. Sisesta windows cd ja pane ok, nats läheb aega ja bootib. Edasi on kõik täpselt sama nagu windowsi installimine.

 

Pane quick NTFS format ja kõige alumine sealt ja happy windows and mac in Mac computer

 

Ehk siis sama arvuti peal on nii Macintosh, kui ka Windows. Ise kasutan seda hetkel, botin rsis ja mängin gta san :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

xp ikka aga samas meeldib ka linux ja mac:P


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
XP juhib :D

 

Täiesti mittevajalik postitus,

ise olen kasutanud nii xp-d kui ka vistat.

Vistaga tuli probleeme (võttis liiga palju ressursse) ning hääletasin samuti XP poolt.

Kuigi arvan et Linux hetkel parim, ootan Win 7 täisversiooni, aasta lõpu poole siis.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

poisid ..

linux on 1 SUUUUUUR alamliik, täpselt nagu on WINDOWS , miks te jagate windowsi juppideks, aga linuxit mitte ?

näiteks .. võin öelda, et kubuntu on hea, aga samas ubutu puhas pask,

NING linuxil on ka 2 erinevat mootorit,

KDE ja GNOME , GNOME'l pole pooltki niipalju võimalusi, kui KDE'l

aga siiski .. hääl läks niiöelda " LINUX " ile ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.