Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kõik kes on hetkel 9-s klassis.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei lähe kutsekasse, gümnaasiumisse ikka :)

EI tea veel kas reaali või humanitaari.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gümnassiumisse.

 

Pole neljad viied seega tuleb katsed teha.

Paar kolme rikub ilusasti ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tallinna Polütehnikumi IT-d õppima:) .

 

Tuttav õpib seal trüki disaini.

 

Sitaks hea kool pidi olema.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kutsekat ka gümnaasiumit ei ole mõtet võrrelda nii..

Kutsekas on mõeldud neile, kes tahavad kiiremini eriala selgeks õppida ja juba tööle hakata.

Gümnaasium on reeglina neile, kes tahavad edasi minna õppima.

 

//Ja enamus gümnaasiumitesse peaks 4.0 keskmise hindega sisse saama?


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

järgmine aasta läheb 9-sas. tglt peaks see aasta aga üks aasta hiljem kooli. 9-sas läbi siis kutseka. or õhtuka 10-11-12.. rohkem kutseka kokaks õppima vist. ärge naerge midagi ,et kahtlane amet:D tglt koka amet tuleb sitaks kasuks :) Kui õhtukasse siis rohkem vaba aega ja saan kitarri peale rohkem süveneda ja eks paistab vb bändi ka teha kuna selleks ajaks peaks juba kogenenud olema kitarri asjus:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
irv !

kutsekas ei ole KOOL see on rohkem vabaaja keskus

 

Loll jutt,

seal sa sama moodi õpid,

ega koguaeg sul praktika pole.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
irv !

kutsekas ei ole KOOL see on rohkem vabaaja keskus

 

 

Siinkohal mainiks kindlasti ära, et SA MEES EI TEA MITTE MU**IGI.

Seal saab samamoodi keskhariduse+AMETI. [Elus töökohta kõvasti kergem leida, Kui neil vasjadel kellel on ka KESKHARIDUS, aga ei oska sittagi].


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D Ei, seal kokaks õppimises pole midagi imelikku, see tuleb kõvasti kasuks, kui saad kuskile üliheasse restorani tööle, saad sellist palka, et ise ka ei usu... Aga kuna ma ise paljusid asju ei söö, aga koka töös on väga tähtis, et sa ise maitsed ka, kas on söödav kraam või ei...Niiet minule see ala meeldiks tegelt, ei pea rügama kuskil 10 tundi päevas, vaid naudid hääd lõhna köögis, kokkad, saad ise paar ampsu, hea palk ja jääb aega ka muudele asjadele...

[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:D Ei, seal kokaks õppimises pole midagi imelikku, see tuleb kõvasti kasuks, kui saad kuskile üliheasse restorani tööle, saad sellist palka, et ise ka ei usu... Aga kuna ma ise paljusid asju ei söö, aga koka töös on väga tähtis, et sa ise maitsed ka, kas on söödav kraam või ei...Niiet minule see ala meeldiks tegelt, ei pea rügama kuskil 10 tundi päevas, vaid naudid hääd lõhna köögis, kokkad, saad ise paar ampsu, hea palk ja jääb aega ka muudele asjadele...

 

 

Peakokkade palk on jube. :h:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:D Ei, seal kokaks õppimises pole midagi imelikku, see tuleb kõvasti kasuks, kui saad kuskile üliheasse restorani tööle, saad sellist palka, et ise ka ei usu... Aga kuna ma ise paljusid asju ei söö, aga koka töös on väga tähtis, et sa ise maitsed ka, kas on söödav kraam või ei...Niiet minule see ala meeldiks tegelt, ei pea rügama kuskil 10 tundi päevas, vaid naudid hääd lõhna köögis, kokkad, saad ise paar ampsu, hea palk ja jääb aega ka muudele asjadele...

 

Mina näen seda nii:

Palk on väike, peakokaks saad healjuhul 10 aasta kogemusega, kui üldse kunagi saad. Koguaeg näksides oled varsti väga paks..:D Ja väikses ruumis iga päev hommikust õhtuni küpsetada (erinevad aroomid üleval koguaeg) võib suhteliselt kiiresti üle visata. Vaevalt et sa mingisse Eesti tipprestorani saad, kus need nõuded vb on natukene paremad.

Üldiselt on köögid ikka suhteliselt väikesed ja töötama pead küll koguaeg


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega jh kutsekas pole paha aga siin tasub ikka mõelda kuhu minna kas kutsekasse või gümnaasiumi

peab tegema valiku kas õppida nii ,et saad gümnaasuimi või ikka kusekasse..

Aga kui küsida vanematelt siis ainus vastus gümnaasium...

Kes on proovinud mõlemat äkki oskaks soovitada.. ?

:ty


keep_ya_eyez.png

 

Keep_Ya_Eyez.png

Ainuke MSN : [email:1agn9wjq]Kristjan@Sibul.Pri.ee[/email:1agn9wjq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pole küll üheksandas, kuid tahtsin ise ka siis minna kutsekasse. Vanemad olid sellega tegelikkuses suhteliselt nõus, kui ma oleks leidnud endale ameti, mis oleks meeldinud. Tahtsin aga kokaks minna, kuigi ise mind see nii väga ei tõmmanud. Siis tegid vanemad selgeks, et kuna ma olen 16 alles esimese praktika ajal on mul raske kohta leida, kuna igal pool kohtades alkohol sees ja alaealine ei tohi sellistes kohtades töötada.

Seega, asi on lihtne. Ma arvan vähemalt, et kui sa leiad endale mingi sobiva eriala, mis sind tõesti huvitab ja sa arvad, et saad endale ka praktika koha ehk siis vanusest see ei sõltu, siis palun väga. :)


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.