Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gümnassiumi sisseastumis katsed

Soovitatud postitused

VIP

Kindlasti keegi on siis foorumis teinud sisseastumis katseid.

 

Küsin, et siis millised need on ja mida seal küsitakse.

Koolikodulehel on see muidugi ülevl, aga tahan ikkagi kellegi käest küsida kes neid teinud on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleneb koolist.

Välismaa koolidel on testis mata, ajalugu ja inka.

Mata testid algavad lihtsalt lahutamisest ja liitmisest ning lõppevad raskete võrranditega.

Ajalugu küsitakse peamiselt I ja II maailmasõja kohta.

 

Eesti koolides on, aga absurdselt palju matemaatikat + Eesti keel + loogiline mõtlemine

Eesti keele asemel võib ka osades koolides olla Kirjandus.

Loogiline mõtlemine on väga kerge, kui sa just pool elust pole silmad kinni ja kõrvad lukus olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Juba hakkad katseid tegema ?

Ma ootaks kevadeni ära ikka,

kui enda kooli automaatselt sisse ei saa, eks peab sinna siis tegema katse.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Aint nelja-viielised saavad sisse ilma.

Ja ma pigem valmistun.

Neid kohti pole väga palju.

 

Mul tulbe mingi 3 kolme arvatavasti ja seega ma pean need tegema, et sisse saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Juba hakkad katseid tegema ?

Ma ootaks kevadeni ära ikka,

kui enda kooli automaatselt sisse ei saa, eks peab sinna siis tegema katse.

varakult vaja kõik valmis uurida, pärast tuleb välja et ühte kohta ei saa sisse, teise oled hiljaks jäänud jne.

Lõpuks passid aasta niisama kuskil karjalaudas sõnnikupoisina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sisseastumise testid olid kerged, veidi kergemad kui põhikooli lõpueksamid.

Testid olid vist A-võõrkeel, eesti keel ja matemaatika, aga ma pole 100% kindel, palju aega on nüüdseks möödas.

 

Põhikool neljade ja paari viiega lõpetatud, sisseastumise testid probleeme ei valmistanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meil koolis nii et kui neljade-viitega lõpetad siis pole mingeid teste vaja, lihtsalt peavad vestlusele minema. Nii on vähemalt kirjas.

10. Elva Gümnaasiumi 9. klassi „4“ ja „5“- ga õppivad õpilased, kelle käitumine on hinnatud „hea“ või „eeskujulikuga“, kutsutakse ainult vestlusele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mata ja eesti keel on 2 asja, mida kindlasti küsitakse ja mida ka vaja on.Loomulikult tuleb kasuks, kui sul mingisugune silmaring on, et tead, mis Eestis toimub....Ülejäänud oleneb kõik koolist, kuhu ta sisse astuda ning kas seal ka mingi kallak on. Reaalklassis küsitakse kindlasti reaalaineid(füss,mata), looduses keemiat, bioloogiat ja humanitaaris ajalugu ja kirjandust....Inimene peab tegema valiku, milles ta tugev on ja mida ta õppida tahaks. Selle järgi tuleb otsida kool(soovitatavalt mingi kallakuga) ja siis üritada sinna sisse saada. Hea oleks, kui võimalusi oleks mitu, siis lihtsam valida...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suht mata eesti keel j inglis keel yhes koolis kysiti vene keel kah :D suht lebod on need katsed

 

Tule tee Pärnu Koidula Gümnaasiumi A-klassi katsed ära... Füss pluss mate. Võimaitea, oled selline geenius, et saad igasse Eesti eliitkooli katseid tehes lebolt sisse.

 

Fucked up teema üldse tegelt ju. Absoluutselt kõik katsed on totaalselt erinevad, neid koostab iga kooli juhtkond + aineõpetajad ise. Niiet teemal pole mõtet kui keegi ei lisa, mis kooli katsetest jutt on või millise kooli katsete kohta tahetakse teada (kodulehed, d'uh).

Saan aru kui küsitakse lõpueksamite kohta vms, aga sisseastumiskatsete kohta...

 

Kuulpähe na.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
varakult vaja kõik valmis uurida, pärast tuleb välja et ühte kohta ei saa sisse, teise oled hiljaks jäänud jne.

Lõpuks passid aasta niisama kuskil karjalaudas sõnnikupoisina.

 

Mis sõnnikupoisi elul viga on :) ?


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tule tee Pärnu Koidula Gümnaasiumi A-klassi katsed ära... Füss pluss mate. Võimaitea, oled selline geenius, et saad igasse Eesti eliitkooli katseid tehes lebolt sisse.

 

Fucked up teema üldse tegelt ju. Absoluutselt kõik katsed on totaalselt erinevad, neid koostab iga kooli juhtkond + aineõpetajad ise. Niiet teemal pole mõtet kui keegi ei lisa, mis kooli katsetest jutt on või millise kooli katsete kohta tahetakse teada (kodulehed, d'uh).

Saan aru kui küsitakse lõpueksamite kohta vms, aga sisseastumiskatsete kohta...

 

Kuulpähe na.

 

Mis mõttes f*cked up teema?

Minu küsimus seisnes selles, et umbes kes teab , kes on need ise läbi teinud.

Mida küsitakse jne. Isegi kui erinevaid asju küsitakse on neil kes tegid vähemalt kogemus olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
:dead:

 

Sorri, ma ei hakka oma närve siia raiskama.

 

Mida sul raisata on.

Sa ei saanud küsimuse pointile pihta.

Ma küsisin neilt kes tahavad vastata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sul raisata on.

Sa ei saanud küsimuse pointile pihta.

Ma küsisin neilt kes tahavad vastata.

 

Aga sa ise ikka mõistad, mida sa tahad teada saada ja kui ebatarvilik see info on?

Teed teema ja kirjeldad nagu tahaksid midagi tähtsat ja spetsiifilist teada saada, kuigi tõtt öeldes on see kõik ... MÕTTETU!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Aga sa ise ikka mõistad, mida sa tahad teada saada ja kui ebatarvilik see info on?

Teed teema ja kirjeldad nagu tahaksid midagi tähtsat ja spetsiifilist teada saada, kuigi tõtt öeldes on see kõik ... MÕTTETU!

 

Minu teema mõte on selles, et ma küsin neilt kes neid teinud on abi.

Ehk siis Millised need küsimused on?

Mis teemasid seal küsitakse?

Kas olid väga rasked?

Olgugi, et nad võivad iga aasta erinevad olla.

Ma küsin kogumuste kohta neilt kes neid teinud on.

Olgu see sinuarust nii ebatarvilik info kui see on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mine kutsekasse :D

 

Selle teema võib lukku panna.

Sain mis tahtsin.

 

Ja kutsekasse ma ei lähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.