Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ma olen scammer !!!

Kas arvate et olen scammer?  

118 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas arvate et olen scammer?



Soovitatud postitused

Nii, siis nii, teen vote, kes arvavad et ma scammer ja kes mitte.

Kes teavad mu vahvli elust ja kes mitte!

 

JAH mina olengi scammer ning otsustasin scammida Siim-u , kes on sitaks kuulus.

No ma ei tea kannan siimule raha ära ja ma ei tea kui olen vahvlis banned lasen kellegil teisel teema teha, tõestamaks tõelist scammerit.

Real scammer on vahvlist SanderOlen ,kellest robi(kellelt kasutaja ostsin rääkis mulle alles nüüd, nimelt oli just see sander öelnud, et ta ei taha et kasutaja paljude käest läbi käiks ning et tema( SanderOlen) saab seda acci igakell tagasi võtta!

Votege siis.

Ja alla võite kirjutada ka mida arvate ning eriti huvitavad modede ja veits kuulsamate inimeste arvamused!


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tegelt ära erutu liiast :D

 

Asi ongi selles et ei tea ise ka mix erutun, järelikult on vahvel nii tähtis mulle, kuid ma ei taha olla siin naq mingi kukk keda keegi ei usalda!!!

75% kindel olen et lahkun vahvlist, pärast scammeri proofimist!!!


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pmst kui sina võtsid tagasi, siis oled sina süüdi.

 

Ma oleks oodanud, kuna sander võtab tagasi ja siis oleksid sa võinud seda juttu rääkida meile, hetkel oled sina süüdlane ja sander scammib selle acci sult probbly ära.

 

just, aga oleks vaid mina tagasi võtnud selle!!!


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asi ongi selles et ei tea ise ka mix erutun, järelikult on vahvel nii tähtis mulle, kuid ma ei taha olla siin naq mingi kukk keda keegi ei usalda!!!

75% kindel olen et lahkun vahvlist, pärast scammeri proofimist!!!

 

Anna acc mulle :kiss:

 

just, aga oleks vaid mina tagasi võtnud selle!!!

 

Erm, et siis Sander võttis acci tagasi ?, Msn convo pilte on ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Isiklikult eriti ei koti, kas sa scammer või mitte... aga Siimul õigus, ära erutu liialt. :) :)

 

Ja kui oledki, siis sinust ma poleks küll seda oodanud. xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei usu.

nii palju kui ma tean, oled ikka aus poiss.! :)

Pea püsti.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Anna acc mulle :kiss:

 

 

Erm, et siis Sander võttis acci tagasi ?, Msn convo pilte on ?

 

Minu ja tema vahelisest tekstist mitte, kuid robi ja tema vahelisest tekstist küll!

Ma panin pendima, kui tagasi saan siis vaatan ip ära ja annan tasuta kellegile acci aga sellega mängida ple kellegil mõtet, sest kui juba praegu scammiti siis erilist raskust ei ole arvata et tagasi võetakse.


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu ja tema vahelisest tekstist mitte, kuid robi ja tema vahelisest tekstist küll!

Ma panin pendima, kui tagasi saan siis vaatan ip ära ja annan tasuta kellegile acci aga sellega mängida ple kellegil mõtet, sest kui juba praegu scammiti siis erilist raskust ei ole arvata et tagasi võetakse.

 

Ma võtaks, kui tasuta jagad, pooldan Scammerile pange keeramis süsteemi ! ;)

 

Pane mingid pildid siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kussjuures need recid mis sa mulle andsid, olid täpselt samad mis kasutajal Djwiceman peal olid :D

Huvitav seos.

 

Siis ka mulle valed andmed antud.

Siim ära karda enne ei lahku kui sa oled enda raha saanud !!!


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teate seda laulu live your life (elage oma elu)??

kui ei tea siis kuulake

palun tõesti kui teil pole midagi muud teha siis minge laua alla ja pange pihku:d

Tra ta on olnud vahvlis kasutaja aastast 2007 hetkel muideks aasta 2009

ja teie kes te olete liitunud detembris tulete ajama et ta scammer

Ja sina Siim endal siin suht kõvv kuulsus 80 tehingut jne. ja ta lubas maksta raha tagasi kui acc ära võetakse ja seda ta ka teeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kussjuures need recid mis sa mulle andsid, olid täpselt samad mis kasutajal Djwiceman peal olid :D

Huvitav seos.

 

Siis ka mina valed andmed saanud, kuid Siim ära karda enne ma ei lahku kui sa raha saand!

Aga mis sa rääkisid et ma pean 400.- tagasi kandma, meie kokkuleppe tõttu?

 

Aa ja Shadowi ja need postid tegid veits rõõmsamaks õnneks!!! :P(H)

Kus nüüd need kõik on kes enne scammeriks sõimasid mind ?

ja miks nad midagi ei kirjuta teemas, selgitamaks miks ma scammer ja nii!


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Teate seda laulu live your life (elage oma elu)??

kui ei tea siis kuulake

palun tõesti kui teil pole midagi muud teha siis minge laua alla ja pange pihku:d

Tra ta on olnud vahvlis kasutaja aastast 2007 hetkel muideks aasta 2009

ja teie kes te olete liitunud detembris tulete ajama et ta scammer

Ja sina Siim endal siin suht kõvv kuulsus 80 tehingut jne. ja ta lubas maksta raha tagasi kui acc ära võetakse ja seda ta ka teeb.

 

 

Jutt ei ole hetkel selles.

Saaks teada vaid kes tagasi tõmbas (:

Djwiceman kasutajal on olnud kohutavalt palju omanikke ja sellega on kohutavalt palju scammitud ja peal olid samad recid mis Sannurange kasutajal.

 

Huvitav seos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nh ma ise arvan et see sanderolen on scammer aga kui saaks acci tagasi saaks ip kaudu kätte

 

War euro varem ka scamminud.

 

tra jälle mingi uustulnuk

 

tra no pic no proof

 

Selle teksti järgi mis sa sa ajasid sal, oled 97% scammer. Iga scammer on loll ja teeb kusagil vea.

 

tra uustulnuk nohkar

kas sult pic on et ta scammer

99.99% kahtle et on

no pic no proof

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eks ma tuttu ka varsti, homme siis peale kooli teemas tagasi ja peale kooli käin panen raha kaardile ja kannan Siimule ära ja teen pildi ja värgid, Aga moded plz ärge teemat lukku pange veel!

ET suht headööd ja homme räägime. tsauu musid !

ms0mc9.jpg

2h4zwaw.jpg

 

2dj3olw.jpg

 

Slayer lisas mulle negatiivse tehingu

Slayer, arvad, kui oled nüüd õnnelik, ütle. Ning Slayer loe selle teema pealkirja, sa ei pea vaevama ennast neq panemisega, siis võiks terve vahvel panna juba, et et ole lahe edasi ja loodame et oled peale seda tehignu panemist õnnelik!!!

AA jah, sa ei saagi kurb olla, sul ju 0 tehingut ja sa foorumi uustulnuk! õige jah, ole foorumis samakaua kui olin ,tee sama palju tehinguid avasta sama palju scammereid, alusta päevikut, ela hästi, ja siis lase ennast ära bannida siit!!!, ütle mulle siis kui oled teind, siis annan mingi summa kindlalt sulle!

 

War euro varem ka scamminud.

 

Paluuun ütle, kuna ma sind scammisin.

Leia põhjus ja kui ma ei mäleta, too proof ja maksan sulle kinni selle !!

Tvi aga plz anna proofi juba aind!

 

 

Tvi headööd ja kalli!

Slayer. sa saad musi ka :P(H) (H) Tunne ennast kunnina (H)(H)


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igastahes kui sa ei võtagi tagasi ja v6tab SanderOlen jääd sina syydi. Miks ? sellepärast et sina myysid siimule selle acc ja sina vastutad. ainult siis saab su süütust tõestada kui saadakse acc tagasi ja sisselogimis ip on SanderOlen oma. Vot teile nalja


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Igastahes kui sa ei võtagi tagasi ja v6tab SanderOlen jääd sina syydi. Miks ? sellepärast et sina myysid siimule selle acc ja sina vastutad. ainult siis saab su süütust tõestada kui saadakse acc tagasi ja sisselogimis ip on SanderOlen oma. Vot teile nalja

 

Kusjuures vastutangi ja ma olen selle jutuga täiesti nõus. !


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kusjuures vastutangi ja ma olen selle jutuga täiesti nõus. !

tean seda paska omast käest. Myysin kunagi vibunibu hallooole. ja mu irl m8 võttis tagasi acc ja mul oli ilge nuss kaelas, nyyd on asi lahenenud kuna see tyyp tunnistas et võttis tagasi. Ma loodan väga et sul läheb kunagi veel paremini,


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.