Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

OhYeah - Valus

Soovitatud postitused

VIP

Banni ei tule aga vaevalt talle keegi enam ette annab...

 

SCAMMER !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
esiteks ma ei pannud block, teiseks ma pidin ära minema, kolmandaks ma pakkusin sulle hansa sa ytlesid saada sebi, so !!

 

Neljandaks : SA OLED SCAMMER.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Mingi täiesti ulme vend..

Pidid ära minema siis kohe kui ma ütlesin et mul on hanz ka ? Täitsa räige vend

 

Pildid ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

omfg, kas ma olen sult midagi yle lasknud?? scamminud?? ei ole, ära hädalda , mingu rune tatt kes iga pisi logimisepeale hakkab siin syydistama, ma saan aru kui ma oleks sult selle räpase UK inimestelt varastatud pinni yle lasknud, ,, omfg saa aru milline sa ise oled !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
omfg, kas ma olen sult midagi yle lasknud?? scamminud?? ei ole, ära hädalda , mingu rune tatt kes iga pisi logimisepeale hakkab siin syydistama, ma saan aru kui ma oleks sult selle räpase UK inimestelt varastatud pinni yle lasknud, ,, omfg saa aru milline sa ise oled !!

 

 

Sa oled proovinud,proovimise eest juba saab ka banni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tõesta et olen proovind ??? ?!!! see et mul raha pole pole mingi scam! tra leeterid !

 

Rofl mida sa ostad siis kui sul raha pole...

 

Rääkisid just ennast odavalt sisse..

 

Ban..


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

omfg, ml on mitu panga kontot, kui mul pole raha yhel kontol siis kohe scammer `???? NO TERE TULEMAST; vaadake seda foorumit , siin on PALJU SCAMMEREID KES On SCAMMINUD JA SCAMMIVAD midagi ei võeta ette, aga kui mina siin aind tahan osta, kohe scammer, kle kaduge putsi mul viskas yle juba , mingi möng ja selleprst scammer scammer scammer tra saage yle tited, kasvage yles, pange ban, vms ei koti, villand juba teie kägisemisest siin!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pange ban, vms ei koti, villand juba teie kägisemisest siin!!!

 

Tõmba nahhui siit siis,

 

kaua sa ohid siin veel.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõmba nahhui siit siis,

 

kaua sa ohid siin veel.

 

Ongi nah.!

Kui ei meeldi , mine ära . ^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tü*ra ahv sa oledki scammer mida sa närvitsed siin ?

tõmba nahhui kui ei meeldi


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sama teile , kui scammeriks sõimate mida gi ei meeldi kaduke nahhuy yks on teel log off !!

 

 

 

Kas me oleme öelnud et meile siin ei meeldi?

 

Sina ju emotsed siin...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida vähem sa räägid Eesti keelt , seda vähem inimesed usuvad sind :uni:.

 

Igatahes .... See pilt ei tõesta et ta scammer , ning me ei tea ka kas oli scamm katse või mitte ... Ma soovitan et teie 2 räägite MSNis asjad selgeks.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.