Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Memento Mori Alpha

Soovitatud postitused

VIP

Tere!

See mmorpg mäng on tähtud 1 inimese poolt. üles ehitatud mitme mmorpg sarnasuse järgi. mängud kust ideed võetud: Helbreath, dota ja 1 spell võetud diablo 2 järgi.

PS! Mäng on alpha seisus, mis tähendab väga algeline. põhiline asi mis praegu teha saab on ek-mine, ehk vastas linna inimesi tappa. EK = Enemy Kill. Majad ja värgid tulevad alles beta käigus.. niiet aega läheb :) Kuna praegu tegeleb 1 inimene ja see on ka eestlane, mis on väga hea tõdeda.

first look: http://www.youtube.com/watch?v=FHfoOQ89PcA

Teisest foorumist:

 

See pole HB aga see sarnaneb HBle, rohkem küll dotale aga siiski HBle ka natuke, see on mu aretatud mäng. Ma panen selle siia alamfoorumi kuna usun, et HB playerid uuriksid seda lähemalt kui L2, WoW, etc... playerid. Aga kui mõni mode arvab, et on vales kohas siis võib Online mängude alla tõsta. Graafika on 2d ja kasutab vanakooli tileset süsteemi, nagu HB (kui tahta võiks sinna isegi HB tilesetid panna, aga selleks ma ei näe eriti vajadust, kuna mul endal on päris korralikud tilesetid olema, ainult pole veel jõudnud mängu panna). Spellid on tehtud uuema generatiooni particle generation systeemidega, seal saab väga ilusaid effekte teha väga väikese ajaga ja ei pea isegi painti avama selle jaoks, rääkimata kõrgematest graafika progredest. Nendel on 1 miinus, kuna protsessor peab iga osakest yksipulgi arvutama siis suuremas madinas võib FPS droppida aga ma olen üritanud osakeste arvu madalal hoida, nuh eks näeb mis juhtuma hakkab kui kedagi peaks sinna tulema, mu vanas ja kõvasti sitemas mängus, kus oli ainult 3 spelli (siin hetkel töötab 16 spelli, buffid and shit, päris mitmete spellide ideed on dotast võetud nagu näiteks, Rapture, Dispell, Purification, Maledict, Shakra Magic, Amplify Damage, Purge, nuh muidugi teiste nimedega ja Dialo II druidi hurricane on ka peaaegu samasugune siin, spell näeb natuke teistmoodi välja. Aajah, lause läks kuidagi pikaks, igastähes mu vanas pelas istus küll Shreks 2 päeva sees ja tappis nuube, kuni ma serveri maha võtsin Very Happy. Pvp süsteem on sama nagu HBs, on 2 fraktsiooni, orderid siis kuhu saab ühineda ja vastas orderi vendasid peab siis tapma. Exp süsteem on dota pealt võetud, mis tähendab seda, et kui sa oled madina keskel ja keegi vastas orderist maha sureb siis sa saad pool expi sellest mida saab tapja ja niikaua kuni sa jääd Traveler rankile võid sa üktaskõik kui sügaval madinas istuda ja expi koguda ilma et keegi sind tappa saaks, kui tunned et oled valmis tapma siis casti kellegi peale spell või kirjuta /promote aga siis saavad teised ka sind kohe tapma hakata. Pmst infot on tegelt veel aga kõik vajalik on seal kirjas, kaasa arvatud download> http://cyrus.planet.ee/mm.html

 

Muidugi kui väga lugeda ei viitsi siis mängus sisse logides vajutage vähemalt F1te ja lugege to lühike Help läbi. Head uueaasta madistamist ja loodetavasti mul seal midagi pange serveris ei pane. Vabandan ka lagi pärast ku peaks ilmuma, kuna ma ise hostin siis mul väga kõva nett pole. Need vennad kes mul msnis on ja viitsivad pärast mängu sulgumist vaadata kas mängu kausta on tekkinud game_errors.log fail tekkinud ja kui on siis võiks mul msnis saata selle faili, et saaksid vead ära parandada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.