Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

otsin hosterit enda rs private servule!!!!!!!!

Soovitatud postitused

hakkan nagu servut tegema kõik vidinad olemas aga mida pole pole hosterit.

sooviks kedagi hosteriks kes teab hostimisest kõik oskab olla korralik ei tõmba endale servut aind ja arvestab ka teise owneriga.

suht nagu kui admini mod acce müüakse saab teha raha pooleks näiteks rs kasutajad või rahad.

hosteriks ei võta ikatühte alla 5-10+ tehinkuta pole mõtet minuga konsulteerida

(H).

peamine ,et oskad ise ka nats serverit teha ja kui vaja koosatda parandada class filesid ehk nats codida jaservut fixida kui vaja.

 

rohkem infot saab :Tsinn16@hotmail.com

NB:teema puhtaks jätta ainult soovijatel siis kirjutada või siis addyda mind msn-i

ei soovi siia komentaare ega muud mis pole hosteri pakkumisega seotud.tnx:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Milleks sulle hoster, kellel on 10-15+ tehingut?

Kardad, et laseb servu üle?

Võibolla keegi, kellel 10-15+ tehingut on ei viitsi lihtsalt VÕI ei tegele selliste asjadega.

Kirjelda servut. Mis seal tuleb (GWD, BA, Duel)? Kas see serv on 317+ või 503+?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui hea serv on siis võin hostida :D

 

mul arvuti mingi kuu aega pmtselt 24h sees olnud :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võid Hamachiga ise ka hostida ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

hakkan nagu servut tegema kõik vidinad olemas aga mida pole pole hosterit.

sooviks kedagi hosteriks kes teab hostimisest kõik oskab olla korralik ei tõmba endale servut aind ja arvestab ka teise owneriga.

suht nagu kui admini mod acce müüakse saab teha raha pooleks näiteks rs kasutajad või rahad.

hosteriks ei võta ikatühte alla 5-10+ tehinkuta pole mõtet minuga konsulteerida

(H).

peamine ,et oskad ise ka nats serverit teha ja kui vaja koosatda parandada class filesid ehk nats codida jaservut fixida kui vaja.

 

rohkem infot saab :Tsinn16@hotmail.com

NB:teema puhtaks jätta ainult soovijatel siis kirjutada või siis addyda mind msn-i

ei soovi siia komentaare ega muud mis pole hosteri pakkumisega seotud.tnx:cool:

 

väike muutatussees aga rohkem alla ei anna ka ei taha mingeid üle tõmbajaid

ja kui on soovi siis tõesti kui sul vällja pakkuda parem corse siis palun väga teeme ära.

kui arvestage ,et see esimene kord aega läheb ka ikki nats mitte ,et hostite sipps ja valmis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toomas huvi pärast küsin,

Miks need tehingud nii olulised on ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tehingute värk on küll mõtetu . Näiteks mina ei tee siin mingeid tehinguid.

 

Soovitan sul kindlasti kirjutada, et mis server see on 317 , 503, 508. Mis sul seal serveris on.

Ma ei hakkaks elus ees hostima mingit mõtetut alla tiritud serverit millest sa ise ka ei tea midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma kordan siis : MA VÕIN HOSTIDA KUI HEA SERVU ON !!! , MUL ARVUTI 24/7 PMTSELT SEES.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jah sul on õigus ,et midahggi normaalset tulepki midagi normaalset alles algaja ma nii ,et servu tegemisega läheb aega .aga kui on kellegil aega ja muud siis loogis aga mul coder olemas.tavaline edkarvile corse tuleb kiirema treeninguga ja ei mingit noosb servut kus rahvas ajab raha kerjates kokku.proovime teha korralikud starterid ,dropid ja rohkelt pk ja muud mini gamesid.kellel huvi on addigu mind messi kellel pole huvi siis pole vaja siin kommida mul vaja hosterit mitte vvirisejaid mul on coder olemas,võipolla saan kooderiga asjapeale ja ühendan tema serveri omaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jah sul on õigus ,et midahggi normaalset tulepki midagi normaalset alles algaja ma nii ,et servu tegemisega läheb aega .aga kui on kellegil aega ja muud siis loogis aga mul coder olemas.tavaline edkarvile corse tuleb kiirema treeninguga ja ei mingit noosb servut kus rahvas ajab raha kerjates kokku.proovime teha korralikud starterid ,dropid ja rohkelt pk ja muud mini gamesid.kellel huvi on addigu mind messi kellel pole huvi siis pole vaja siin kommida mul vaja hosterit mitte vvirisejaid mul on coder olemas,võipolla saan kooderiga asjapeale ja ühendan tema serveri omaga.

 

VÕTA bongiga ühendust.

 

Kontrolli oma kirjavead üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.