Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Alates uuest aastast lastele lotopileteid enam ei müüda !

Soovitatud postitused

VIP

Kui veel täna võib laps poest koos kommide ja limonaadiga ka mõne lotopileti osta, siis alates homsest ehk uuest aastast lotopiletit lastele enam ei müüda.

 

1. jaanuarist jõustuva hasartmänguseaduse järgi võib loteriid mängida isik, kes on vähemalt 16 aastat vana.

 

"Vanusepiirangute kehtestamine on tingitud eelkõige vajadusest kaitsta alaealisi, kes on kergesti mõjutatavad," selgitas Postimehele rahandusministeeriumi ettevõtluse ja arvestuspoliitika osakonna peaspetsialist Sören Meius.

 

Meius märkis, et kasiinosõltlased ja hasartmängud teevad Eestis tõsist muret ning lotomängu vanuseline piiramine peaks aitama hasartmängu sõltuvust vähendada.

 

Algatus loteriidele vanusepiirangu seadmiseks tuli seaduseloojatelt ning tugines uuringutele, mis kinnitavad, et hasartmängud on noorte seas tõusev trend.

 

 

 

Oleks huvitav kuidas nad lastele piirangud netis panevad.

Lotot saab mängida samuti eestiloto saidil.

 

 

 

Allikas : http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=309953

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jumal tänatud, mul on rohkem võiduvõimalusi lõpuks!

 

Hahahahaa :D ma mõtsin ka sama :D

 

 

Aga samas, mis siis on, kui mõnel väikesel lapsel on armas idee emale või isale kingitust teha, et joonistab pildi ja kuna raha kodus pole, siis naiivselt loodab, et lotopilet võidab. Korjab oma sente seal paar aastat ja ei saagi piletit osta.

 

 

Igatahes, majanduskriisi see ei mõjuta, sest et riik saaks ju lotopiletite pealt kasumit. Nüüd aga ei saaks nii palju enam.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nh lapsed hakkavad nüüd valetama et nad on 16 vms?:D


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise loto sõber pole, ei ole ka kahju, pole sõpru ka kes hasardis on, õigemini polegi kedagi keda olen näinud, et ostab.

Ei tea küll kas see puudutab tervet maailma ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rofl, kari lapsi seisab poe ees ja lasevad pomcudele, : "õu, loto piletit ei saa mulle osta vä?"

 

Hahahahahhaa :D

 

Endal mul suht pohh, ei tunne nüüd küll ennast puudutatuna :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.