Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

joy on scammer

Soovitatud postitused

SUPERVIP

PALUN PANE PILDID.

Hetkel peaksid sellise teema eest 2p WARNED saama.

Kui pilte 20.00-iks ei tule- WARN+ Thread closed.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma ytlesin et on teema olemas kus on pildid jne ... mis warn too teema pandi lukku ja enam ei saa seal r22kida ... vaata scammerite alt joy scammer ma tahan teada mis ta oma 6igustuseks ytleb peale selle et faker kuigi ta saatis pm

 

lllllbs9.th.jpg


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mida sa seletad vaadake juttu kysisin pm saatis pmi lambisti ikka mingi vend ikka ju saadaks lambist pm noh ja kas keegi on talle raha kandnud??? mul ta p2ris nimi perekonnanimi bangas olemas ja bangakonto sellej2rgi v6in 6elda et saatsin talle 50 krooni kui keegi teab ta p2risnime perekonna nime v6i kontonr... 2kki on keegi kes teab veel...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kas v6i sest se pole ka ilus kui lambist mingi vend laseb foorumis vendi yle j2riest ja midagi ei tehta talle ... ja kuidas sa seletad seda pm v2rki siis mis tuli niikui ma tahtsin???


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule sa madafaka joy , pane oma suu kinni , sa ei tea kes ma olengi mida sa haugud

tzort , ja sa oled scammer 100% ja su tehingut on ka tegelt 0 , 75% on sealt ise tehtud .

Ja ma mäletan kui sa msn mulle ka ytlesid et paneme tehingu ns , ja panin sinuga , teise acci pealt.

Niiet Fuck Off scammer.

Moded visake talle Banaan , mõned inimesed saavad nii kergelt banne , ja see vend istub siin juba niikaua , ja pole ikka saanud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Esiteks Eliit,sa pannud endale 2 tehingut (Getafakk ja OMGNUB).

Ära tule teistest siin rääkima.

Ning otsalari pane proof siia kui sul proofi pole.

 

loe teema l2bi korralikult mul on 2 korda tehtud ja vaata ei viitsi kaks korda yhte texti kirjutada

 

http://rs2eesti.com/showthread.php?t=33481

siin olemas vaata seda...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.