Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gta IV

Soovitatud postitused

Nii et siis on praak Windows onju aga Gta IV vaja mingit service pack 3 aga selle jaoks on vaja õiget Windowsi . Kas kkegi teaks mingit cracki mis ei vaja seda Service packi ?


Küta jalaga makku, küll see laps siis tulemata jääb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

visna kui sul on xp tõmba omale service pack 3, kui vista tõmba service pack 1. mul aitas kohe :) ty.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
visna kui sul on xp tõmba omale service pack 3, kui vista tõmba service pack 1. mul aitas kohe :) ty.

 

Sa aru mul on praak Windows aga Service pack 3 vajab ÕIGET widnowsi ma saan selle ära tõmmata aga peale ei saa instaliida .


Küta jalaga makku, küll see laps siis tulemata jääb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmst otsid netist SP3-e, mitte kuskilt MS kodukalt, vaid tirid nn selle kah piraadi vms...

Installid ära ning kui Windows peaks viskama 30 päeva aktiveerimiseni, siis crackid uuesti ära.

 

*google.ee

*hinnavaatlus.ee

*netgate.altius.ee

 

Kui ise ei saa, siis PM oma MSN.Aitan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pmst otsid netist SP3-e, mitte kuskilt MS kodukalt, vaid tirid nn selle kah piraadi vms...

Installid ära ning kui Windows peaks viskama 30 päeva aktiveerimiseni, siis crackid uuesti ära.

 

*google.ee

*hinnavaatlus.ee

*netgate.altius.ee

 

Kui ise ei saa, siis PM oma MSN.Aitan!

 

Saaksid lingi anda ? kust SP3-e saaks tõmmata ma mõtlen praaki .


Küta jalaga makku, küll see laps siis tulemata jääb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellised registrifailid peaksid aitama, mis aitavad "varjata" windowsi piraatlust..

 

Need failid aitavad selle "windows genuine validation" jamad sinu arvutilt ära saada ning võib-olla kui need registrifailid tõmbad, siis peaks laskma ka service pack 3-me tõmmata.. Mina küll sain nii teha..

 

http://isohunt.com/torrent_details/53600366/windows+genuine+validation?tab=summary

 

Võib-olla aitab see.. Kui mitte, siis otsi igalt poolt neid torrenteid vms..

 

Mind aitasid.. Põhimõtteliselt registrifaili peale klikid kaks korda. Küsib, kas tahad lisada registrisse ning vastad jaatavalt. Peale seda võid faili ära kustutada.. :P

 

Cheers!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sellised registrifailid peaksid aitama, mis aitavad "varjata" windowsi piraatlust..

 

Need failid aitavad selle "windows genuine validation" jamad sinu arvutilt ära saada ning võib-olla kui need registrifailid tõmbad, siis peaks laskma ka service pack 3-me tõmmata.. Mina küll sain nii teha..

 

http://isohunt.com/torrent_details/53600366/windows+genuine+validation?tab=summary

 

Võib-olla aitab see.. Kui mitte, siis otsi igalt poolt neid torrenteid vms..

 

Mind aitasid.. Põhimõtteliselt registrifaili peale klikid kaks korda. Küsib, kas tahad lisada registrisse ning vastad jaatavalt. Peale seda võid faili ära kustutada.. :P

 

Cheers!

 

Ok ma proovin aga ty anyway


Küta jalaga makku, küll see laps siis tulemata jääb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.