Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kahju et joy seda teed mööda läks.

Soovitatud postitused

et ostsin pinni sõnumiajalugu pole kuna arvuti jooksis kokku aga tehing meil on ja ma pidi ostma acci pinni vastu ja ostsin joylt pinni ja näed sellesaatis isik kes pidi müüma mulle acci.

29xxlx4.jpg

siin saadan talle raha

f3e0hw.jpg

sorry et pole juttu aga see on tõsi ja ärge teda ära bannige ma tahan teist pinni siiski.

kahju tast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Et nagu mis on,läks ta ära msnist või mis? Vb kogemata andis vale pinni ja vsjo.Annab pärast uue,ma ka kunagi andsin valeid pinne aga andsin uueid asemele.:wa:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ta ütls et tal kiire ja et paneme tehingud ära ja siis annab pinni--andis pinni ja lahkus.

nat aja pärast andsin ma selle pinni teisele ja siis ta saatis mulle selle essa pildi.nüüd olen ilma rahast ja accist kuna acci andsin tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol,ta lampi küsis mult et teeme tehingu vahetust:S Oli mulle tehingu ära pannud siis mõtlesin pohh panen kah:S

 

Su jutt ikka väga segane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
arvake mida tahate mina seda omaks ei võta kui mingi feiker laseb selle venna üle ja see teeb teema et mina scammysin:S

 

Kui sa oleksid tehinguid niisama pannud siis ma ültse laseks 75% sinu tehingutest eemaldada sellise käitumise puhul!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.