Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuida saada interneti kiiremaks? :O

Soovitatud postitused

VIP

Ainuke võimalus on parem interneti ühendus tellida.

 

Ega see ei ole nii et tõmbad programmi ja nett on kiire. Deeebiiiiliiiiikkkk!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul on seda mark Õelda aga , KÕU ! :D Saan varsti parema .

 

Elad kohas kus pole kaablit ?

Sama teema, endal baltmax, samast puust asjast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samas on võimalik ka Elioni traadita internett tellida, kui mast kuskil läheduses on. Sellega on võimalik kuni 1mb nett. Kutid tulevad kohale, vaatavad kui tugev signaal on ja ühendavad vajadusel ära ka.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki jagad seda siis?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Starmaniga ära mitte kunagi liitu, koguaeg on mingi huinjaa. Sõbral on, igakord kui vendis küsid, et cw-le viitsid, siis kõige pealt vaatab kella ja siis ütleb kas saab (iga tunni tagant läheb nett 5 minutiks ära). Starman oli ka endal kunagi, siis oli kuus keskmiselt 1-2 päeva nett ära, helistad sinna, siis igakord soovitatakse teha ruuteri restart või mis iganes, kuigi see ei aita mitte kui midagi. Elionil on vist üks parimaid nette üldse ... Startmanist veel nii palju, et kõik keda mina tean ja kellel on Startmani nett, siis neil on sellega probleemid.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Starmaniga ära mitte kunagi liitu, koguaeg on mingi huinjaa. Sõbral on, igakord kui vendis küsid, et cw-le viitsid, siis kõige pealt vaatab kella ja siis ütleb kas saab (iga tunni tagant läheb nett 5 minutiks ära). Starman oli ka endal kunagi, siis oli kuus keskmiselt 1-2 päeva nett ära, helistad sinna, siis igakord soovitatakse teha ruuteri restart või mis iganes, kuigi see ei aita mitte kui midagi. Elionil on vist üks parimaid nette üldse ... Startmanist veel nii palju, et kõik keda mina tean ja kellel on Startmani nett, siis neil on sellega probleemid.

 

:O Endal pole kunagi probleemi esinenud... Ei ütleks midagi halba, 3 aastat juba starmaniga olnud, ei ole kunagi nett niisama ära läinud... Vb su sõber ei viitsi mängida ja kasutab seda enda vabanduseks , et ei peaks sinuga mängima vms:D Starman kaua aega olnud, pole midagi viga... Nett on kiire ja mõnus... Alati on kõigil nii ka, et "sõbral" on too viga ja too viga, kuigi siis kui sul endal oli starmaniga jama, siis oli see kindlasti mingi tehniline värk, korrastati midagi, et vigane ei oleks midagi, ega nad nimelt netti ära ei võtaks ju et väike laps ei saaks CSi mängida...Hull asi siis kui oli sul nii, et kuus 1-2 päeva nett ära, ei suuda 2 päeva ilma CSita elada? Helistanud pole ise sinna esindusse kunagi, kuna pole probleeme tekkinud...Mõttetu tatt oled, mitut inimest sa tead kellel starmani nett on , see sama üksik sõber kes ei viitsi sinuga cw tulla?

 

//Ja kuna su sõbral on nii, et peab kella vaatama ja et "iga tunni tagant läheb nett 5 minutiks ära" , kui tal on see praegu, siis ei ole see starmani viga, kuna mul selline asi ei toimu... Aga kui tal oli see kunagi minevikus, pole see enam tähtis, sest et see oli minevik ja nüüd on starman uuenenud...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:O Endal pole kunagi probleemi esinenud... Ei ütleks midagi halba, 3 aastat juba starmaniga olnud, ei ole kunagi nett niisama ära läinud... Vb su sõber ei viitsi mängida ja kasutab seda enda vabanduseks , et ei peaks sinuga mängima vms:D Starman kaua aega olnud, pole midagi viga... Nett on kiire ja mõnus... Alati on kõigil nii ka, et "sõbral" on too viga ja too viga, kuigi siis kui sul endal oli starmaniga jama, siis oli see kindlasti mingi tehniline värk, korrastati midagi, et vigane ei oleks midagi, ega nad nimelt netti ära ei võtaks ju et väike laps ei saaks CSi mängida...Hull asi siis kui oli sul nii, et kuus 1-2 päeva nett ära, ei suuda 2 päeva ilma CSita elada? Helistanud pole ise sinna esindusse kunagi, kuna pole probleeme tekkinud...Mõttetu tatt oled, mitut inimest sa tead kellel starmani nett on , see sama üksik sõber kes ei viitsi sinuga cw tulla?

 

//Ja kuna su sõbral on nii, et peab kella vaatama ja et "iga tunni tagant läheb nett 5 minutiks ära" , kui tal on see praegu, siis ei ole see starmani viga, kuna mul selline asi ei toimu... Aga kui tal oli see kunagi minevikus, pole see enam tähtis, sest et see oli minevik ja nüüd on starman uuenenud...

 

Kahte irl, mõlemal on jamad. Ma ei tea kuidas asi on sinul, aga kui sul endal olid probleemid ja sinu sõpradel keda sa tead oma Starmaniga probleemid, siis eriti positiivne mulje pole sellest neti pakkujast jäänud ...?

 

 

Hetke seisu ise kogenud pole, sest minul oli see nett u. 5 aastat tagasi ( ennem Viimsisse kolimist)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahte irl, mõlemal on jamad. Ma ei tea kuidas asi on sinul, aga kui sul endal olid probleemid ja sinu sõpradel keda sa tead oma Starmaniga probleemid, siis eriti positiivne mulje pole sellest neti pakkujast jäänud ...?

 

 

Hetke seisu ise kogenud pole, sest minul oli see nett u. 5 aastat tagasi ( ennem Viimsisse kolimist)

 

Minul pole mingeid probleeme ja mu sõpradel samuti:D


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mängude jaoks error control paluda maha keerata(juhul, kui teenusepakkuja seda võimaldab, nt. elion enam seda maha ei võta)

Surfamise kiirendamiseks võib cache serverit kasutada

Kõu puhul ka seadme asukohta muuta - masti ja seadme vahemaa-levi mõjutab kiirust

 

Win XP jaoks on olemas ka mingid õpetused, kuidas kiirust väheke tõsta saab, kuid ma ei oska ütelda selle efektiivsuse kohta mitte muhvigi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.