Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

10000 proofi, aga üritab ikka veel ...

Soovitatud postitused

VIP
6qjvk9.jpg

~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peab koguaeg sõimama?

Ega see eriti lahedaks ei tee btw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

gratz rico :)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks l6pus s6imama hakkasid :D, aga h2stim2ngisid :D , PM ei saa saata :S:D :D:D:D mwuahahahaha.

Ja XooX kui sa teda nii r2igelt kaitsed , 2kki oled sina see feiker ? teised k6ik laseb yle aga sind mitte ? kahtlane !

 

Kle sina ära aja paska mulle.

Tollelt rotilt ma ei ostnud ikkagi midagi, ajasin sassi üritas mind ka üle lasta ja kui Out Zide ei oleks mulle pinne müünud oleksin vb isegi õnge läinud.

Miks getafakk jms banned pole juba ma aru ei saa, modedel on he avaadata kuidas inimesi üle lastakse? sel juhul jõudu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle sina ära aja paska mulle.

Tollelt rotilt ma ei ostnud ikkagi midagi, ajasin sassi üritas mind ka üle lasta ja kui Out Zide ei oleks mulle pinne müünud oleksin vb isegi õnge läinud.

Miks getafakk jms banned pole juba ma aru ei saa, modedel on he avaadata kuidas inimesi üle lastakse? sel juhul jõudu...

 

Keda neil bannida on kui nad ei tea vahvli kasutajasi ?!?!

Feik msne aint teatakse , kuidas nad sul msnid bannivad ?

Sellep2rast keegi pm ei saadagi !

M6tle natukene!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.