Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eksamid

Soovitatud postitused

Nonii, poole aasta pärast juba eksamid endal, 9-nda klassi lõpetamine. Siin teemas võiksite siis rääkida, et mis valikeksamit plaanite võtta, või kunagi võtsite, võite jagada nõuandeid, rääkida mis eksamites küsitakse, kuna tavaliselt nad kõik suhteliselt sarnased.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle meeldib suht Geograafia.

 

Aga ,eitea veel, vb võtan ühiskonna.

 

Sain ,eelmise esta proovi ja mata proovi eksamid, sõber andis :D

 

Ega jah ,nendel kes koolis ei saa põhiainetega hakkama,õppige ühiskonda . :)

 

Peaks läbi vedama küll,seal suht loogika küsimused :P

 

Eelmine aasta kuulsin et: kes on sisserändajad? no shit immigrandid ju :Y

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ai:D Mulle keemia ei istu, valin kas vene või inglise keele, aga kaldun inglise keele poole, kuna vene õps karjub koguaeg, alati on tal halb tuju, ei ole võimalik õppida...

 

 

Moolid ei istu : $ Aga selleks ajaks õpin ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Yhiskond


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

arvatavasti võtan 9-da klassi valik eksamiks ajaloo kuna seda juba 1 korra tehtud:D


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti keel ja matemaatika kohustuslikud, ühiskonna võtsin valikuks ning hetkel ei ole seda plaanis muuta ka. :)

 

Keegi kirjandi teemat oskab ka pakkuda? :D

 

See kirjandi osa on väga väike enamus on suur ja väike tähed,siis kokku ja lahku ja sellien jama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega jah ,nendel kes koolis ei saa põhiainetega hakkama,õppige ühiskonda . :)

Ei tea, mul on nt keskime hetkel 5.0 ja võtsin ühiskonna pigem sellepärast et meeldib kõige rohkem ja võimalus viis saada tundus ehk kõige suurem..

 

See kirjandi osa on väga väike enamus on suur ja väike tähed,siis kokku ja lahku ja sellien jama.

Seda muidugi (kirjand, tekstid ja grammatika- kolm osa peaks olema), kuid kui ikka kirjandi eest kolme saad, siis vist väga viie lootust ei ole või? Ja seda teemat ju tegelikult ei saagi ette teada.. Meil eesti keele õpetaja arvas, et "kodu teemat" pole tükk aega esinenud ning see võib vabalt meile sattuda.


Every good-bye makes the next hello closer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, mul on nt keskime hetkel 5.0 ja võtsin ühiskonna pigem sellepärast et meeldib kõige rohkem ja võimalus viis saada tundus ehk kõige suurem..

 

 

Seda muidugi (kirjand, tekstid ja grammatika- kolm osa peaks olema), kuid kui ikka kirjandi eest kolme saad, siis vist väga viie lootust ei ole või? Ja seda teemat ju tegelikult ei saagi ette teada.. Meil eesti keele õpetaja arvas, et "kodu teemat" pole tükk aega esinenud ning see võib vabalt meile sattuda.

 

Loodame et ei satu...Mina ei oskaks küll midagi sellest kirjutada...Peaks tunni algul ajule resa tegema vb see aitaks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Moolid ei istu : $ Aga selleks ajaks õpin ära.
No täpselt sama siin. Täna tunnis oli see mooli värk, eriti aru ei saanud, aga muu on kerge, ainult et vajab meelde tuletamist. Niisiis, valin kas keemia või inglise keele. Inglise keel on ka lihtne suht ja oskan ka, aga äkki keegi on enne teinud mingit inglise keele eksamit ja oskab öelda, et mis seal küsitakse, sest mul pole aimugi. Mulle ei meeldi eriti see, kui seal peab mingi kirja kirjutama vms. Eriti haige on see esta eksami kirjand, ma hui oskan seda kirjutada. Milline see eksam peale selle kirjandi veel välja näeb? Ma ei pruugi osata eriti seda. Matat oskan küll, eelmine aasta isegi võtsin selle valikeksamiks ja selle pärast nii hullult ei muretse...

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.