Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

war.euro on scammer! tõestus olemas!

Soovitatud postitused

VIP

et siis war.euro scammer!

 

(ma olen see m@rt)

 

24yd9it.jpg

 

on veel midagi vaja?

 

ta msn on:vahvell@hotmail.com aga õige on: [email:12uxenba]innar22@hotmail.com[/email:12uxenba]. ütles, et kasutab seda vahvlit tehingute tegemiseks......

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
:D aga näita seda pilti mida ta saatis et raha saadetud , või ei saatnutki pilti ?

 

 

Pange Negatiivne Tehing ka talle - :)

 

 

 

point ongi sellel, et ta ei saatnud lihtsalt ütles seeya ja block peale........ma ei saanud mittemidagi ta käest:( võin terve msni jutu ka siia ülesse panna, aga need ei oma väga tähtsust:) kui vaja võin ikka panna nh seal kirjas, et mis ta mulle kasutaja eest lubas jne.....

 

 

 

panin juba

 

aga kasutaja saan tagasi igatahes kuna tean esimesi passe esimesi recce ja muud jama:)

 

aga talle tuleks bann ikka panna enne kui ta jõuab teise kasutajasi scammida! (mina arvan nii)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

omg kui noob ta on:D:D sain kasutaja tagasi ja asjad ka alles:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

no krt nii noob annab olla nagu ta on:D

 

seekord mul veel vedas:P aga ma nii või naa tean kasutaja KÕIKI andmeid absouluutselt kõiki:P

 

mis ta msn siis on idikapealik ja ta msni pealkiri pole selline kunagi olnud:)ja ta minult mitukorda pin ostnud ja alati raha ette saatnud pohhuilt:)vaevalt see tema on

 

 

 

kas sa muidu seda ikka tead, et msni pealkirja saab muuta?? ja nii või naa ta kasutas mingit teist msni isegi ta ise tõestas seda: mcerub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw, sa said asjast valesti aru. Vahvell - see on scammer, mitte Euro.

 

Euro saatis sulle PMi vahvlis, eks ole? Vahvell ütles talle, et saadaks selle PMi, mida iganes ta ka sulle ei saatnud.

Ta tegi sama asja minu ja Zammy-ga = Zammy oli talle valmis (ehk nö mulle) tegema f cape ette, õnneks vedas.

 

 

Kokkuvõte: Vahvell esitles Eurole ennast sinuna ja sulle esitles ta ennast Eurona.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teeme siis nii, äkki lisad pildid kus ma olen saatnud sulle pmi ja mis seal kirjas on ning ma ei saa aru miks ma peaksin tegema teist msni, on keegi näind mul teist msni mis on tehingute tegemiseks ???

lisa siia pilt kus selgelt öeldud et mina [email:2hhvn6nl]INNAR22@HOTMAIL.COM[/email:2hhvn6nl] ülten sulle et ma kasutan teist msni??!!!

Selge, sul ei ole seda pilti, ning kui eile küsisid et mingi vend ajab et ta war.euro vahvlis jne siis ma ütlesin sulle et see ei ole võimalik ning proofiks et ikka mina [email:2hhvn6nl]innar22@hotmail.com[/email:2hhvn6nl] olen war.euro vahvel.netis saatsin sulle pmi kus oli kirjas et see olen mina [email:2hhvn6nl]innar22@hotmail.com[/email:2hhvn6nl] mitte mingi ma ei tea plaplapla msn, mis on tehingute tegemiseks ??!!

väga vähe kasu kui lisad pildi, kus kirjas ainult msn tekst(kus ple isegi minu msn!

 

ma ei saa sellest msnist aru väga, aga issand jumal, mina sain aru et ma seal olen 17 ja teen suitsu??

ma sain eelmine nädal 14 ja suitsu teen väga väga harva ja mitte majaees!!!

ja korvpall :D kes sa oled et irl tead mind ?


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D sitasti saad aru siis...

tvi eks hakkan seletama sis, tema kirjutas eile msnis:

et kas sina war.euro, et mingi vend oli öelnud talle et hoopis tema war.euro,

mina vastasin selle peale et mina war.euro ja keegi teine ei tohiks saada käia selles kasutajas vahvel.netis

tema kirjutas et siis see teine ajab vist sitta ja et ma tõestaks et ma olen war.euro ikka saadaks ma pm, ma saatsin, ning siis ma hakkasin vaatama et asi imelik, ning rääkisin temaga et see teine scammer järelikult ja et ta ikka andmeid vaataks ja scammeriks nimetaks kõigile tema, no ja mina saatsin pm tõestamaks et olen war.euro ja pm sisuks panin et mina [email:oykc6adh]innar22@hotmail.com[/email:oykc6adh] (SIIT JOY M6TLE VEITS, KUI MA AITAKS KAASA SIIS KIRJUTAKS JUU SELLE TEISE MSNI KA! ) ja siis et see vello ikka aru saax kirjutasin pmi teema millest hetkel rääkisime ja asi jäigi nii ja kui ma täna ärkan ja selline teema on siis see homo mingu vittu (ANTIKILL888 lase järgmine kord siis sellel teisel teatud sisuga pm saata või minukäest otse küsida kas mul on teine msn!!! ) antud juhul sa seda ei teinud ning oled ise süüdi et haledalt üle said, kuid kuna mina olen siin seotud ainult sellega et teine valetas et war.euro tema vahvel acc, muuga mina ei ole seotud...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.