Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ideid

Soovitatud postitused

VIP

Jõuluteemalise banneriga ei tegele?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi idee kuidas Liikmeid kes juba banni saanud ei saaks tagasi tulla või ...

Et Mingitmoodi saab iga inimene registreerida 1 kord foorumisse kasutaja tasuta ning peale seda on juba rahasumma. Siis oleks scammereid vähem.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Uus kujundus oleks hea, sest vana hakkab juba vaikselt ära tüütama. Kuidagi üksluine.

 

Häid jõule. :%

 

See on hea näide et Banned inimesed teevad uusi kasutajaid ... muidu kuidas ta teadis et see kujundus on juba Vana. Tehke nii et scammerid peavad annetama 25.- või rohkem et uus kasutaja teha


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on hea näide et Banned inimesed teevad uusi kasutajaid ... muidu kuidas ta teadis et see kujundus on juba Vana. Tehke nii et scammerid peavad annetama 25.- või rohkem et uus kasutaja teha

 

Ja kuhu see raha läheb sinu arust siis ?


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja kuhu see raha läheb sinu arust siis ?

 

Rapidloadile.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Manraynor, mõtle oma ideed ennem palun läbi.

Mis sa tõesti arvad, et scammer ütleb alexile "jou jou gangsta, olen scammer, tahan sulle raha maksta et uuesti registreeruda"

Funny.

 

// Alex, hea et fondi tumedamaks panid.

 

// Pc kadunud, nojah mis ikka, foorumi aktiivsus langeb, muud midagi :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
I lol'ed, ennem annetaks mingi loomade varjupaigale vms :D

 

Kui sind kotib kuhu raha läheb selle asemel et scammeritest lahti saada.

Kohe näha et oled scammerite poolt selle asemel et neist lahti saada ............

 

 

//Edit. Tee sama süsteem Nagu Hinnavaatlus foorumis.

 

Kui tahad rsi musta turu osakonnas teha teemasid siis peab olema mingit krediiti(Vahvlid?) , mida saab osta irl raha eest. Ärifoorumis teema tegemine maksab 5 (.- või vahvlit) ning tehinguid ei saa panna kui 1 panejatest ei ole teema tegija.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sind kotib kuhu raha läheb selle asemel et scammeritest lahti saada.

Kohe näha et oled scammerite poolt selle asemel et neist lahti saada ............

 

Esiteks ma pole kunagi scammerite poolt olnud..

 

Teiseks miks peaks minema kogu raha Rapidloadile ??

 

3.Seda ei juhtu kindlalt.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esiteks ma pole kunagi scammerite poolt olnud..

 

Teiseks miks peaks minema kogu raha Rapidloadile ??

 

3.Seda ei juhtu kindlalt.

 

Miks? Kas mitte igaaasta ei toimu annetamisfond et hoida foorumit elus? Siis ei tuleks sellist asja enam.

 

Kui ei sobi idee siis mõtle ise midagi välja mis nõuaks uutelt kasutajatelt kes ennem banni saanud raha et siia uuesti tulla. Ja kuhugi normaalsesse kohta läheks see kus saaks see foorum kasu et elus olla.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaasi, et see PC kadumine on ajutine nähtus :)

 

Ma mõtlen ideid atm..

 

 

1) Arendaks Manray ideed edasi. Ma ei usu, et paljud tahaks saata SMSe/pangaga raha, et postita oma kasutaja müümist või midagi. Kuigi, võidakse, kui niikuinii scammitakse suurem summa. See poleks seega väga efektiivne.

Võiks siis mingi väikese piirangu panna turu alafoorumisse ja Runescape member/raha/kasutajate alafoorumitesse postitamisele. Näiteks peab olema vähemalt 50 postitust ja kasutaja peab olema üle ühe kuu vana.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
I lol'ed, ennem annetaks mingi loomade varjupaigale vms :D

 

 

Mis seal imeliku on ?, Kui rapid mõtleks ka, et mis ma ikka seda foorumit rendin, niiguinii ise eriti katiivselt sellega ei tegele ja parem annetan raha kuskile varjupaika, siis ongi GOOD BYE VAHVEL.NET

 

 

RK-ga oli suht sama saatus, inimesed raha ei annetanud Massul polnud endal ka raha maksta vms, nüüd rk kinni (loodetavasti tuleb tagasi)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah, ununes see täitsa ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks võimalus oleks sarnane süsteem teha nagu HV-s, et maksad mingi summa ja sinu müügi teema on teatud aeg esi lehel (HV-s 25 eek 24 tundi müügi teema esi lehel hoidmine)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kasutajate hmm.. poolne aktiivsuse langus, muud ei kaasne siin :P

 

KUI see aktiivusus langeb puhtalt spammimise arvelt, siis mina isiklikult ei ole selle vastu.

Pealekauba, mul selline tunne, et peale seda, mis ma homme kavatsen teha... aktiivsus ei lange kuhugi.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.