Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

üks scammer juures ! Haha on rott !

Soovitatud postitused

VIP
mai tea mis ta vahvli konto on aga ta on t2is rott !

 

Tegelt oled hoopis sina scammer. Ära aja iba..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahtis mul 1 sõpra üle lasta kui sõber kutsus Mind MMiks.

Ei vastanud midagi , lahkus chatis ja sõbrale ütles et ei usalda mind.

 

Tüüp kindel scammer


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahtis mul 1 sõpra üle lasta kui sõber kutsus Mind MMiks.

Ei vastanud midagi , lahkus chatis ja sõbrale ütles et ei usalda mind.

 

Tüüp kindel scammer

 

t*ra mida sa tõesti arvad, et Kui ma ei tegele nende MM'dega... siis ma kohe Scammer ?! t*ra kui poiss tahab teha äri, siis las teegu, mitte ärgu pugegu krdi teiste taha ... see et MM ei kasuta, ei tee kohe scammeriks, kuradi lohh :uni: MIND EI HUVITA KES SA SIIN FOORUMIS OLED, ja mind ei huvita kes sa üleültse oled !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
t*ra mida sa tõesti arvad, et Kui ma ei tegele nende MM'dega... siis ma kohe Scammer ?! t*ra kui poiss tahab teha äri, siis las teegu, mitte ärgu pugegu krdi teiste taha ... see et MM ei kasuta, ei tee kohe scammeriks, kuradi lohh :uni: MIND EI HUVITA KES SA SIIN FOORUMIS OLED, ja mind ei huvita kes sa üleültse oled !

 

Mingi tattnokk on vist lastekodust välja pääsenud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
t*ra mida sa tõesti arvad, et Kui ma ei tegele nende MM'dega... siis ma kohe Scammer ?! t*ra kui poiss tahab teha äri, siis las teegu, mitte ärgu pugegu krdi teiste taha ... see et MM ei kasuta, ei tee kohe scammeriks, kuradi lohh :uni: MIND EI HUVITA KES SA SIIN FOORUMIS OLED, ja mind ei huvita kes sa üleültse oled !

 

Inimesed kes ei anna ette , on uued kasutajad ja ei kasuta MM on 99% scammerid. Nii et sina ole vait kui sa ei tea mida Siin mustal turul toimub!

Pealegi sa isegi ei öelnud et ei usalda mind kui ta addis mind convosse kus oleks saanud INIMESE KOMBEL RÄÄKIDA! Siis on 100% scamm. Siis ütlesid talle salaja nii et ma ei kuule et "Kle ma ei usalda teda"


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Krdi manraynor, räägin mida tahan !

ESITEKS: ma ei ole kedagi scamminud, ja sa ei saa öelda mulle scammer, debiil !

TEISEKS: ole siin foorumis kes tahad, kasvõi aasta 2010 Kõige usaldusväärsem, mind ei koti ausalt öeldes ! MINA MÜÜN KASUTAJAT , MINU REEGLID ! MM'd ega moded mulle reegleid ei tee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No pic no proof

 

Astuge www.foorum.h0umiiid.net läbi ja #h0umiiid


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Krdi manraynor, räägin mida tahan !

ESITEKS: ma ei ole kedagi scamminud, ja sa ei saa öelda mulle scammer, debiil !

TEISEKS: ole siin foorumis kes tahad, kasvõi aasta 2010 Kõige usaldusväärsem, mind ei koti ausalt öeldes ! MINA MÜÜN KASUTAJAT , MINU REEGLID ! MM'd ega moded mulle reegleid ei tee.

 

Kle fressh...Mine müü oma acci kuskil mujal foorumis siis !!!

Siin on teatud reeglid mida tuleb täita!!! sinu reeglid võivad olla su omas foorumis

Tõmba nahhui siit foorumist siis, mingit niisama plõksijat venda pole siia vaja !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle fressh...Mine müü oma acci kuskil mujal foorumis siis !!!

Siin on teatud reeglid mida tuleb täita!!! sinu reeglid võivad olla su omas foorumis

Tõmba nahhui siit foorumist siis, mingit niisama plõksijat venda pole siia vaja !!!

 

Et ma mm ei kasutaja vms, pean ära minema nüüd ;)?

vait kutsikas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõendus materjal on siin http://fotoalbum.ee/photos/simsuke/sets/656697/ ja muidu freshh sulle teadmiseks kui sa pole veel teadet k2tte saand siis kui sa ei v6ta yhendust v6i ma ei saa kolmapäevaks raha siis l2hen politseisse ja muideks kui sa arvad et mul pole su kohta infot siis sa eksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hetk- pole Tauri rate, Hetk- on [email:10i28qjw]Kennu_r@hotmail.com[/email:10i28qjw] oma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hetk- pole Tauri rate, Hetk- on [email:3nl7pxnt]Kennu_r@hotmail.com[/email:3nl7pxnt] oma.

 

HAHAHA :DD:D Jälle valus bust xd


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
HAHAHA :DD:D Jälle valus bust xd

 

mis mõttes lol?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.