Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

suur suur hoiatus!.

Soovitatud postitused

hetkel käib mingi jama mingise kasutajaga.ja selles sitas süüdistatakse mind eks vaatab kuidas laheneb.eile või üleeile lisas mind ennast ka selline msn sisse nagu [email:wxdc9tz7]timo___sad@hotmail.com[/email:wxdc9tz7].kui teid lisab selline vend ärge kindlasti tehke tehingut ja küsige pmi.

 

varikasps6.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eile üritas üle lasta mind, foorumi kasutaja oli tal "free"

 

Gf.

 

ega ma ise otseselt ei viitsinudki seda asja uurida kui lisas:D

aga eile pandi 2 neg tehingut mingi inseneri poolt,siis vaatasin kahtlane et mis mingi chari värk.ja ennäe täna hommikul mingi janar juba platsis mölisemas:D.

et krdi otsivad ülesse ja värki,see mul on pohhui sest nad leiavad tema ikkagi loogiliselt ülesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eile üritas üle lasta mind, foorumi kasutaja oli tal "free"

 

Gf.

 

Ja kus sinu tõestus on et ta kassvõi üritas midagi? Ma hakkan ka siis nüüdsest igas scämmimise teemas ajama mingit lolli möla et "tean teda üritas mind ka scämmida aga ta ei saanud hakkama, tõestuse lisan ülejärgmine aasta...."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.