Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Live For Speed [LFS]

Soovitatud postitused

VIP

Keegi mängib?

 

Mängijad:

Ollu - Rolverts - S2


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tean, selle jaoks mul ongi 150 eeku juurde vaja, saan ära ostetud s2, siis nagu (Y)

 

E: Ostan täna S2 ära:P


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

peaks ka sebima :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

G25 sitt, niipalju kui ma lugenud olen on koguaeg äda sellega.

 

Igatahes mul s2 ostetud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

IRWWWWWWWWWWWWWW @ ostjad.

 

Ma küll tirin kõik vajaliku, mis vähegi tirida saab.

 

S2 laseme sõpradega multis hama kaudu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
IRWWWWWWWWWWWWWW @ ostjad.

 

Ma küll tirin kõik vajaliku, mis vähegi tirida saab.

 

S2 laseme sõpradega multis hama kaudu.

 

Ints ole siis vähemalt sina nii kena et räägiksid mulle mis see on? äkki sheerid mulle neid kohtasid kah kus ei pea maksma vms...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ints ole siis vähemalt sina nii kena et räägiksid mulle mis see on? äkki sheerid mulle neid kohtasid kah kus ei pea maksma vms...

 

Kui sa mõtled, et mis see S2 on siis runescapes on see niimoodi et demo võrdub f2p'ga, S2 võrdub p2p'ga.

 

Et tasuta pelada on sul vaja X või Y S2 versiooni (Google), unlockerit, mis autod lahti teeks, siis veel ippatchi ning hamachi't :)

 

Et jah tänapäeval saab kõik ilma maksmata kätte. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa mõtled, et mis see S2 on siis runescapes on see niimoodi et demo võrdub f2p'ga, S2 võrdub p2p'ga.

 

Et tasuta pelada on sul vaja X või Y S2 versiooni (Google), unlockerit, mis autod lahti teeks, siis veel ippatchi ning hamachi't :)

 

Et jah tänapäeval saab kõik ilma maksmata kätte. ;)

 

Okei, sain enamvähem aru, autod ei purune ju? miks see mudiu huvitav mäng on mind huvitaks? Vaatasin videot ja ei ütleks et see nii vägahuvitav mäng on et sellele raisata 400 krooni, seda S1-te saab tõmmata kah kuskilt? Ma prooviks kasvõi demot vms...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Okei, sain enamvähem aru, autod ei purune ju? miks see mudiu huvitav mäng on mind huvitaks? Vaatasin videot ja ei ütleks et see nii vägahuvitav mäng on et sellele raisata 400 krooni, seda S1-te saab tõmmata kah kuskilt? Ma prooviks kasvõi demot vms...

 

Purunevad küll ja mitte vähe. ;);)

 

Eks see maitse asi ole, see nagu iga teinegi rallistimulaator.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

no see unlockitud versioon on veits mõttetu. Ise pelasin ka tollega. Aga kui sõpru online vms pole, siis üksi on jumala jura sõita ja S2 õigega on alati võrgumäng võtta, vaatad minig normaalse servu ja sõidad. 400 pole palju sitaks hea mängu eest. Ja see litsents jääb sulle eluks ajaks. Mängi millal tahad.

 

Pmst see on rallimäng. Seal on erinevad autod ja erinevad rajad. Autosid saab tuunida nii, et teed ise setingud. Palju nt rataste kalle on, pidurdusjõud ja igast sellised asjad. Pmst see on üks reaalsemaid automänge üldse. Vastu seina paned, siis ikka auto läheb lömmi ja värki. Kui piduri, käigukangi ja pedaalidega pelad, siis kohapealt minema minnes, kui korralikult siduri ja gaasiga ei mängi sureb auto välja jne. Autod on veel erinevate sildade vedudega. Ja muidugi on tagaveolisega raskem sõita kui neli või esi veolisega. Siis on veel autodele võimalik erinevaid värvilahendusi ehk skinne tõmmata ja ka ise teha.

s2_SouthCity37.jpg

602x339.jpg

178137_full.jpg

Live%20For%20Speed%2011.jpg

s2_SouthCity13.jpg

lfs_00000037.jpg

live-for-speed-drifting.jpg

edit1sg8.jpg

lfs_00000035.jpg

 

 

LFS.net saab demo alla tirida. Seal 3 autot lahti ja 3 rada vist saab sõita. Klaviatuuriga see vb nii äge pole, aga rooliga ja pedaalidega on see täiesti super mäng.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Purunevad küll ja mitte vähe. ;);)

 

Eks see maitse asi ole, see nagu iga teinegi rallistimulaator.

 

Ei mulle üldiselt rallimängud jms võidusõidud meeldivad väga, aga seal videotes ei purunenud küll mitte midagi, tekitasid seal lauskokkupõrkke ja näitas seest vaatest ja autoga ei juhtunud midagi...klaas ei purununenud isegi...seda saab ainult rooliga mängida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei, klaviatuuriga ka. No klaasi kohta ma ei tea, aga kui ikka ülekatuse mõnusalt paned, on katus lömmis seest vaates ka. Mootor ka puruneb, sidur puruneb, nt kui vahetad palju käike gaasi all hoides on varsti sidur jahe.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no see unlockitud versioon on veits mõttetu. Ise pelasin ka tollega. Aga kui sõpru online vms pole, siis üksi on jumala jura sõita ja S2 õigega on alati võrgumäng võtta, vaatad minig normaalse servu ja sõidad. 400 pole palju sitaks hea mängu eest. Ja see litsents jääb sulle eluks ajaks. Mängi millal tahad.

 

Pmst see on rallimäng. Seal on erinevad autod ja erinevad rajad. Autosid saab tuunida nii, et teed ise setingud. Palju nt rataste kalle on, pidurdusjõud ja igast sellised asjad. Pmst see on üks reaalsemaid automänge üldse. Vastu seina paned, siis ikka auto läheb lömmi ja värki. Kui piduri, käigukangi ja pedaalidega pelad, siis kohapealt minema minnes, kui korralikult siduri ja gaasiga ei mängi sureb auto välja jne. Autod on veel erinevate sildade vedudega. Ja muidugi on tagaveolisega raskem sõita kui neli või esi veolisega. Siis on veel autodele võimalik erinevaid värvilahendusi ehk skinne tõmmata ja ka ise teha.

 

LFS.net saab demo alla tirida. Seal 3 autot lahti ja 3 rada vist saab sõita. Klaviatuuriga see vb nii äge pole, aga rooliga ja pedaalidega on see täiesti super mäng.

 

Kus kohast seda mängu osta saigi? :D

Selline kala veel et...on sellel S2-el mingid mega nõuded?

Ma ostaks kah vb isegi selle, mul on rool ja pedaalid olemas, kui arvuti muidugi suudab seda korralikult mängida.

Kaua sellega aega läheks et ma selle mängu saaks?

Ja kas seda mängu siis kui on arvutisse tõmmatud plaadile saab paigutada? Selles suhtes et mul suht tihti rändavad viirused arvutis ja pidevalt pean Formati tegema...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

10-20 minti tõmbab. Lfs.net seal on download s2 alpha ja saad demo kätte. No installi saab ikka plaadi peale panna. Mängu ennast osta ei saagi sa saad litsentsi osta ehk nagu rsis memberi, aind et se elitsents jääb eluks ajaks ja kui teed formati siis logid lfsis oma kasutajaga sisse ja on jälle s2 lahti.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hamacit pole demo jaoks vaja, aa et võrgus demo mängida pead lfs.net kodukal kasutaja tegema ja seal game parooli paika panema, aga kui üksiksõitu teed pole kasutajat vaja. Tõmbasid ikka õige asja alla? Proovi uuesti peale lasta. Minu installi nimi oli Lfs_s2_alpha_z, sul vale asi vist tiritud. http://www.gamershell.com/download_28506.shtml

tiri siit?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Naiss.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soetada pole vaja. Kõik saab tasuta, aga no eks igaühe oma asi. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No sa mängi jah oma sõpradega siis hamacis seda, ma võin xoox-ga seda igalajal ükskõik mis serveris koos mängida


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.