Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Parim/südamlikum tegu, mis sõbrad on sulle teinud?

Soovitatud postitused

Vastukaaluks teisele teemale.

 

Minu jaoks on tagantjärele kõige meeldivamad hetked need, kus sõbrad näitavad välja, et sa lähed neile tegelt ka korda ja nad hoolivad sinust.

 

Aga et mõni otsene tegu välja tuua, siis oli see kooliga seotud. Tegime bioloogias töö. Väga vähe aega oli tööd sooritada, kuna tund oli kohe lõppemas. Kuna oli minujaoks väga raske osa ja suht õppimata ka, siis sai mul töö õpetaja kätte antud sellisena, et juba pealevaadates võis ära öelda hindeks 2. Perioodihinne oli mul muidu 4-5 vahel. No ja kui ma klassist lahkusin, küsis õpetaja, kuidas mul läks. Ma saatsin õpetajale vastu kõige tülgastavama pilgu, mida ma suutsin manada ja urisesin midagi aja kohta. Tunne oli sitt.

Järgmine päev siis õpetaja võttis selle teema üles, et kui pilk tapaks, siis ta oleks vähemalt sant vms. Aga üllatuslikult tegi ta ettepaneku, et ta viskab need tööd minema, kui klass sellega nõus on. Noh, me olime enne jõudnud omavahel arutada, et teistel läks töö päris hästi, ikka 4-5 tulid ära. Ja kui läkski käte tõstmiseks, siis oli ütlemata südantsoojendav näha, et paar sõpra, kellel oli töö olnud 4-5 ja perioodihinne oli ka lahtine, tõstsid oma käed üles, et loovutada oma neli või viis. Et mina ei saaks kahte, mis oleks mul perioodika ära rikkunud ja sellega ka põhikooli lõpukiituse ohtu seadnud.

 

Heietagem siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma loodan, et see pole offtopic, kuid ma ei mäleta, et keegi oleks minu jaoks kunagi midagi head teinud..

 

Kui ma olin mingi 11 ja läksin uude kooli, siis paar ülbikut hakkasid norima küll, kuid siis mõni läks vahele ja rahustas nolgid maha, kuid see on ka kõik..

 

Aga sellest on kole kahju küll..

 

Kui mõtlema hakata, siis lähiminevikus on olnud küll paar sellist situatsiooni olnud, kus ma olen lootnud, et mõni tuttav võiks mu kaitseks välja astuda, kuid sain nüüd aru, et seda on egoistlik mõelda ja hale mõelda.. Aga veel parem on, kui ilma lootuseta seda tehakse ja see on hea!

 

Kui mõelda, mida mina olen head teinud, siis saaks enda üle uhkust tunda.. Mäletan, et olen kahte tüdrukut tõsiselt aidanud.. Nende armusuhted vedasid viltu ja nad olid sügavas masenduses. Nädalate kaupa ma rääkisin nendega ning rahustasin neid, panin neid tundma sellest rõõmu, mis neil on, panin nad ennast armastama jne. Sellest on hea meel, et mõlemad tunnistavad tänasel päeval, et ma olen üks tähtsamaid inimesi nende elus ning sellest on tore. (:

//Edit: Vastus järgnevale postitusele, mille autoriks on Alex:

 

"Siis on mul elus väga vedanud."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

maailmas pole midagi paremat, kui sõber teeb sulle õlle välja :D

 

aga vend, kellega ma tõesti julgen jooma minna, too vend suht päästis mu elu või nii.

esimest korda kui ma suutsin juua end nii täis, et ma ei suutnud isegi aru saada, KUS ma olen ja KUHU ma lähen, siis mingi loogika järgi, ma helistasin sõbrale. too vend suutis kuidagi minust välja pressida mingid tunnusmärgid, kus ma olen ja tellis mulle takso.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meie sugustel noliferitel pole sõpru :(


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sõbrad ongi üks paras heategu...

Pmst, kui poleks sõpru, ei kujutaks mina oma elu ette.

 

Ja.

 

Suht kõik on ära öeldud juba eelmiste postidega. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu jaoks oli armas see, kui kevadel pidin ebameeldivatel põhjustel haiglas olema ja mu sõbranna tõi ristsõnu, sest et siis need mulle räigelt meeldisid. Kaasa arvatud ka igast muud söödavat näksimist, vaasi, et saaks lilled sinna sisse panna :) Ja käis iga päev vaatamas! Olgugi, et ta polnud ainus, kes vaatamas käis, aga tema poolt oli see suur saavutus kohale tulla. Vot see oli tõeline sõbranna, enam küll kahjuks mitte. Aga see oli viimane heategu, mille ta suutis teha :)


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sõbrad ongi üks paras heategu...

Pmst, kui poleks sõpru, ei kujutaks mina oma elu ette.

 

Suht sama arvamus:-)


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

einoh labidaga p2he saand 7 korda ja siis veel igast v2rke noh saate aru jah


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hammustas kui magasin


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mind õue kutsunud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma arvan et see,kui mu sõbrad mind kõik haiglas vaatamas käisid kui ma pool suremas olin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Näiteks siis kui ma oleks pidanud saama mingi 2 tüübi käest peksa. Sõber oli sellest kuulnud ja ISE helistas nõudis, et ma talle helistaksin kui jamaks läheb.

Näiteks eile oli üks ukse jama, tõmbasin ust natukene kõvemini ja ukse link läks suht puruks. (Koolis, see uks oli muidu varem ka natukene katki.) Siis kutsuti mu klassivend psühholoogiga rääkima ja küsiti kes ukse katki tegi. Küsiti päris mitu korda aga te ei andnud mind välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Näiteks siis kui ma oleks pidanud saama mingi 2 tüübi käest peksa. Sõber oli sellest kuulnud ja ISE helistas nõudis, et ma talle helistaksin kui jamaks läheb.

Näiteks eile oli üks ukse jama, tõmbasin ust natukene kõvemini ja ukse link läks suht puruks. (Koolis, see uks oli muidu varem ka natukene katki.) Siis kutsuti mu klassivend psühholoogiga rääkima ja küsiti kes ukse katki tegi. Küsiti päris mitu korda aga te ei andnud mind välja.

 

väge head sõbrad sul(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin ka siis haiglas(Kopsu põletik,sellest ei vinni rääkida kuidas sain.)

Siis käisid kõik sõbrad ja terve klass käis vaatamas kuidas mul on jne.

Klassi juhataja ei käind aind:/


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
väge head sõbrad sul(Y)

 

Jah, on küll, kurta pole eriti vaja. :D

Neid kordi on veel kus sõbrad on toeks olnud aga ma ei viitsi kirjutada. Vb kunagi kirjutan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei nh mul tglt väga head sõbrad:)

Hea on see et on ka tüdrukud sõbrad kellega suhtlen väga palju jne

põhiliselt saab nendega kõigest rääkida(va mingid mängud ja intiimsed teemad)

Ja siis veel mu tüdruk, temast võiks jutustama jäädagi:)

Ta usaldab mind täielikult, lubab suhelda teiste tüdrukutega jne

ja sitaks meeldib see et ta keelab mul üleliia juua ja suitsetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühel suuremal joomal sai natuke liika palju võetud. Astusin uksest välja verandale, kus teised vesipiipu tõmbasid ja üritasin ühest postist kinni võtta, et sellega nii öelda strippari tiir ära teha. Alkohol oli aga enda töö teinud ja ei suutnud kätega kinni hoida ning prantsatasin maas ühe välitõrviku otsas. Terve käsi oli ülikuuma vahaga kaetud ja käsi läks põlema. Teised kes vessarit tõmbasid lihtsalt irnusid (ilmselgelt purjus :D) üks sama palju joonud tüüp kui ma hakkas pm nende peale karjuma, et türa mis kuradi sõbrad te olete, sõber on hädas ja te passite. Tüüp tuli ja aitas tule summutada ning aitas mind sealt püsti. Väga suure tänu jäin talle võlgu.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahel on andnud krõpsu ja kommi, tüdrukud teevad musi. :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi mingi 3a tagasi,kukkusin linnas ja jala väänasin ära. R2igelt tahtisin l6ugama hakata aga ei saand sest inimesed olid ymber ringi, panin pluusi suhu ja hammustasin. Mingi 5-10min oigasin seal maas kuni hakkasime koju liikuma. S6ber tassis bussi, j6utsime meie peatuseni ja siis s6ber kandis koju. =) ja se tyyp oli LumeKaru siit foorumist.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.