Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

iPhone-i omanikud, vaadake siia :)

Soovitatud postitused

VIP

Nii, sai juba päris mitumitu kuud tagasi soetatud omale see iphone 3G uus, niigu välja tuli oli vaja ju suurest himust osta ;/.Kahetsen selelpärast et atm on see 6k, ma maksan selle paketiga kokku 17k vms.

Igatahes küsimus oli selline, kas teil on mingid mängud telis ? kui on kust saite :D? , ma mõtlen hetkel seda installeri vms asja, äkki annate täpse lingi kust saab seda hetkese iphõuni updeidiga kooskõlas olev installer vms, eile panin kogemata mingi vana, ziphone vms, ja telefon jooksis putsi omadega :D pidin itunesist restoorima, õnneks oli backup jms olemass.:ty


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pmst mul iphone pole, aga on ipod touch. Jailbrakesin äras selle ja saan sitaks mänge tõmmata. Üks näiteks nagu kitarr. jne jne..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pmst mul iphone pole, aga on ipod touch. Jailbrakesin äras selle ja saan sitaks mänge tõmmata. Üks näiteks nagu kitarr. jne jne..

 

sellele on ka klaver, plaadimängjad (DJ) jnee...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Apple storest, aga seal vaja kasutajat, kui originaalselt ostsid peaks olemas olema.

Endal 2g ostsin 4100 EEKIGA, Tasus suhteliselt ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
pmst mul iphone pole, aga on ipod touch. Jailbrakesin äras selle ja saan sitaks mänge tõmmata. Üks näiteks nagu kitarr. jne jne..

 

Äkki õpetad mulle ka seda jailbrakemist :D?

 

sellele on ka klaver, plaadimängjad (DJ) jnee...

 

ou ma tean mis seal on, ma küsisin kust seda saab. -.-

 

Apple storest, aga seal vaja kasutajat, kui originaalselt ostsid peaks olemas olema.

Endal 2g ostsin 4100 EEKIGA, Tasus suhteliselt ära.

 

app stores peab olema acc, ja kui registreerid acci pead ühendama vms selle kasutaja ka oma kuradi visa kaardiga kohe, mida ma küll ei tee :D kuna pole plaanis mingite mängude peale seal plekki raisata, kui saab ka tasuta :) kuigi poleks kahju.

Installer sellepärast kergem , või see jailbraker värk et kuradi saad kohe võtta sealt ja aint mängi no :D


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.