Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammitud siis..

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

ei ole rohkem pilte kuid saaks teha tervest vestlusest.. ja scammis konto mult ..ja oli nõus ostma selle ära 300krooniga..ning ütles et raha ei tule kohe üle(hansast hansale, tuleb 30min jooksul) ja siis ütles et läheb trenni ning hiljem tagasi...siiamaani ei ole tulnud (11.12.08 tuli rääkima) Igatahes ta scammer.


Rein_strauch@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

MSN-id ei klapi ju.

Said üle.?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
MSN-id ei klapi ju.

Said üle.?

 

see tüüp kellega ta rääkis tahtis torsot ja ütles et ta on uus ja ta ei taha üle saada et saada mulle pm vahvlisse, ma saatsingi


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina ei ole mingit torsot tahtnud ja mulle saatsid sina ise..

 

ma seletasin ilusti ära ju, kontrolli teinekord msni ka

 

sa pole mul isegi msnis, ma ei tea su msnigi


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siin on jälle see tuntud scamm.

Keegi teine palub pm saata, ja seda kasutatakse enda huvides ära, ja TEMBELDATAKSE TEINE SCAMMERIKS.

Ennegi selliseid asju siin olnud.

Hästi ei usu et Cmxz1 sind üle lasi.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cmxz1 ei ole kohe kinglasti scammer.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mind on kohe mitu korda proovitud nii üle lasta hah..aga väga kahju, et nii läks :S


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle ja Zammy.-le taheti eile samat asja teha. Zammy oleks peaaegu teinud "Fake minule" f cape, ma oleks peaaegu müünud talle 1500.- eest d clawsid (n.ö).. et jah, sad suht :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõige imelikum on just see on minu nime kasutati, minust on ju palju suuremate tehingutega tüüp ka siin

 

Võibolla just sellepärast. Et oleks selline usaldatav kuid mitte siis ka liiga paljude tehingutega tüüp. Kes teab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SAITE DOUBLE MSN PETTUSEGA ÜLE!

 

Seda alustas [email:uidw0u9y]Vahvli@hotmail.com[/email:uidw0u9y].

 

Ehk kiirelt seletan ... pikkalt ei viitsi.

 

Teie olete mõlemad MSNis samal ajal ostate midagi ja scammer on nn "Middleman" kellest teie ei tea. PMid saadate üksteisele kuna scammer "Middleman" ütles , ning arvate et olete üksteised. Siis lastakse mõlemad üle ja mõlemad süüdistavad üksteist (või lastakse 1 üle) See trikk on suht uus ja VÄGA effektiivne praegu.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõige imelikum on just see on minu nime kasutati, minust on ju palju suuremate tehingutega tüüp ka siin

 

Ju siis teised ei läinud õnge ;)


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
SAITE DOUBLE MSN PETTUSEGA ÜLE!

 

Seda alustas [email:hhz8tos4]Vahvli@hotmail.com[/email:hhz8tos4].

 

Ehk kiirelt seletan ... pikkalt ei viitsi.

 

Teie olete mõlemad MSNis samal ajal ostate midagi ja scammer on nn "Middleman" kellest teie ei tea. PMid saadate üksteisele kuna scammer "Middleman" ütles , ning arvate et olete üksteised. Siis lastakse mõlemad üle ja mõlemad süüdistavad üksteist (või lastakse 1 üle) See trikk on suht uus ja VÄGA effektiivne praegu.

 

Parem kustutage see post ära,kuna keegi loeb ju neid see ju suht scammimise õpetus ärge õpetage edasi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.