Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Akapwn ,

Soovitatud postitused

Lisan siis õhtupoole pilte .

 

Lugu selline , tahtsin orjamist , et ta orjaks , orjata oli vaja Att 21 - 40

Str 63-85

 

Lubas ette pool ära teha siis maksan raha . teeb ülejäänud .

 

Eile tegi attackit 21-32 peale , siis tegin ise 32-39 . eile õhtul tegin viimase clue , sain zammy page3 . Accountil oli panga väärtus üle 500k , peaaegu 600k .

 

et täna siis peale 3 . tulin accounti sisse et mängida , vaatasin attack oli tehtud 40 . vaatasin Varrocki GE-s oli account.

 

Wiz black robes olid seljas , mõtlesin et bankis asjad ära ja jättis sinna . Vaaatasin pAnka ,

Ennäe imet , kasutaja pank oli praktiliselt 0k .

 

 

 

Küsisin siis PM teel , (kuna msn blocked) et miks account tühi ? et miks scammisid ? või noh mis juhtus ?

Ütles et sai treenides surma , [sellest tuleb ka pilt] kuna arvuti jooksis kokku .

Okei , ütlesin et tule msn , räägime seal .

Natukese aja pärast kui olin tema orjamise teema alla kirjutanud et ta scammer , scammis panga tühjaks , siis oli ta juba PMminud mulle et Sorry räägib nüüd tõtt , et ta mängis Duelarenal kõik raha maha ,

 

 

Lõpuks siis tuli uuesti msn ja hakkas paska ajama . ütlesin et kui kohe asju tagasi ei anna , või kannad raha . siis saad foorumis banaani . ütles et ta ei ole võtnud jne . [sellest tulevad ka pildid] .

 

 

Lõpuks loggis välja, enam näinud ei ole . Seega Moded , paluks sellise pedepoisile Banaan panna .

 

Panen hiljam ka Msn texti ja Vahvli PM textid .

 

 

Msn on tal : [email:3g49mhxs]klennukas@hotmail.com[/email:3g49mhxs]

 

 

ajaa viimase asi veel , Kes teab selle isiku kohta mingit INFOT , paluks PMmida !

 

 

 

:ty:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tean kuulus tatikast skämmer, üritas skämmida ja siis kui failis ütles et ma skämmisin teda, lubas "skeiteritega" mulle peksa andma tulla, ütlesin elukoha jne, siiamaani ootan.

Ta elab kuskil Sõmeru kandis, Klein vms iganes in vist nimi, vb Megahit teab midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pole pilte mõtet teha sest võin 110 % kindlat öelda et ta scammer ... pididi mulle pinni myyma ja sisestama aga selle asemel ta lihtsalt vahetsas parooli :) midagi ta teha ei saanud , sest võtsin kohe acci tagasi ja nii kua olin ise sees BANN talle !

 

EDit:

Tean kuulus tatikast skämmer, üritas skämmida ja siis kui failis ütles et ma skämmisin teda, lubas "skeiteritega" mulle peksa andma tulla, ütlesin elukoha jne, siiamaani ootan.

Ta elab kuskil Sõmeru kandis, Klein vms iganes in vist nimi, vb Megahit teab midagi.

 

mulle ytles et elab rakveres wms :) aga jh mulle rääkis kah oma headest sõpradest "skaiteritest"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ta jah mingi 11 aastane pede , elab rakveres nagu mina , klenn on nimi , sõbralt scammis kasutaja , no sõber sai tagasi aga kui linnas näeb anna lõuga talle vist


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

näpil vist , see rakverest 5 kilti väljas , sõmerust ületee , vb megahit teab midagi.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saatsin talle PM-i.

Kui ei vasta/tagasi ei maksa, annan ta IP sulle.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Näpi, Rakvere, Sõmeru ongi Pmist sama, mina näiteks ütlen mõnele Rakvere, sest vaevalt keegi Vana-Vinnit teab.

Need kohad on väga lähestikku :).

Peaks olema ta 10-12 max :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siin on siis meie väike "HÄKKER" !

100% kindel, ühes klubis postitas oma MSN ka ja kõik ülejäänud klapib ka :). + ta ZKEITERID .

http://www.rate.ee/userinfo.php?id=919328

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hah, mida vittu :D 10 aastane :D No tundub, et ta saab banni ja korras.

Tegelikult jutu j2rgi juba aru saada minu arust, et ta sellise vanuse hulka j22b. Ainuke asi s6imamiseks oligi taun. Ei tea, kas ta teab, mis see t2hendab ka..?


Miljon vahele, et seda loed? :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siin on siis meie väike "HÄKKER" !

100% kindel, ühes klubis postitas oma MSN ka ja kõik ülejäänud klapib ka :). + ta ZKEITERID .

http://www.rate.ee/userinfo.php?id=919328

 

mida vi**u ??

tüüp nagu 4 aastane.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ban pl0x '?

 

Lähed teda 20 eegu pärast taguma ?

GF

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.