Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PayBack <-->Minu poolne seletus scammerist.

Soovitatud postitused

VIP

Sa müüsid, kui kasutaja oli OMGOMG oma. Normaalne. Hästi loogiline ka ju tegelikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

see ei olnud tema oma , ta mängis sellega ja lubas ära osta , ja siis kui see payback vahetas bank pinni ära juba , siis ma arvasin et kõik asjad on peal jne ja siis ostis OMGOMGOMG ära . ja sai kogu acci info . ja siis kysis payback käest bank pinni ja vaatasi pooled asjad olid kadunud , ma ei myynud payback seda acci siis kui see OMGOMGOMG oma oli , tema lihtsalt mängis sellega . ja payback on scammer omfg , kuidas te sellest aru ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ooot, wtf?

 

Sündmuste kronoloogiline järjestus on VÄGA LOOGILINE!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Duh, ma ei saa mitte sittagi aru. Getafakk, tohib küsida, miks sa müüsid selle kasutaja KAHELE inimesele korraga.?

Teiseks, palun pane pildid üles kus sa temaga rääkisid.

 


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mis kuradi [email:y6jp8kld]pimpvend@hotmail.com[/email:y6jp8kld]

mitu inimest on siin öelnud et ma olen mingi pimvend ?

Kes see pimvend on ültse ..

1)Ma ei müünud kahele inimesele korraga ju , payback scammis selle mult , andsin talle bank pinni ja parooli ja siis ta ytles et saatis raha ära aga tegelt ta seda ei teinud.

2)Pärast seda kui tagasi sain acci müüsin kohe OMGOMGOMG-le , sest ta tahtis seda acci väga , ja yytles et see on normaalne hind ka , siis ostis ta selle ära '-*2500.-*-'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis kuradi pimpvend@hotmail.com

mitu inimest on siin öelnud et ma olen mingi pimvend ?

Kes see pimvend on ültse ..

1)Ma ei müünud kahele inimesele korraga ju , payback scammis selle mult , andsin talle bank pinni ja parooli ja siis ta ytles et saatis raha ära aga tegelt ta seda ei teinud.

2)Pärast seda kui tagasi sain acci müüsin kohe OMGOMGOMG-le , sest ta tahtis seda acci väga , ja yytles et see on normaalne hind ka , siis ostis ta selle ära '-*2500.-*-'

 

 

No aga kas selleksajaks oli Payback juba acci tühjaks teinud ja sa ei kontrollinud? vaid müüsid kohe OMGOMG-le?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No, kui acc oli tühi, siis kannad OMGOMG-le raha tagasi, ja siis ei ole enam mingist kolmandat isikut.

Atm on asi nii segane. .

Nagu ma aru saan on account rännanud: Chris - OMG - Chris - Payback - Chris - OMG

Ja kõik on sellega scamminud vms. .

 


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tead, kui kuradi loll see on?? Inimene scammib sult kasutaja ja sa ei käi sees vaatamas, kas ta midagi võttis, vaid müüsid kohe edasi.

No kurat küll, mõttega te neid teemasid teete? Parem rääkinud oma jutt algul selgeks (mida te rääkima hakkate) ja te poleks praegu sellise sita sees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mm, Chris. .Kuidas sa seda seletad?

Äkki olete mingid IRL tuttavad, ja üritate siin "ÜLE LASTA"?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Shadow, pane nüüd teema lukku ja kui nad teevad veel selliseid lolle teemasid, siis võid ju banni panna? Kohe ju näha, et tegelikud scammerid on nemad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tra yltse nahuj te teete teemasid kui teil pilte pole ? MÕTLETE KA ?

 

payback ei tea midagi seletama, kui teil pilte pole niiet gtfo ?


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Niisiis. Sain asjast suht palju sotti.

Tegelik scammer on siin CHRIS.

OMGOMG Chris lasi sind millidega üle.

Ta teadis et millid olid läinud, kuid ikka müüs acci sulle.

Ma ei õigusta Payback-i, kuid CHRIS oli TÄIESTI teadlik, et mille müüs.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kuulete moderaatorid w?

teate mida w ?Kas te olete debiilid ?kas see kuradi m*nn paypede maksab teile w?SAATE ARU TA LASI MULT 60+ MILLI ROTTI JA TE SÕIMATE MIND SIIN SCAMMERIKS JA ET MA PEAN OMGOMGOMG-ILE RAHA TAGASI ANDMA , JA TEMA PÄÄSEB PUHTALT JA SAAB MILLID ENDALE ? SEDA EI JUHTU , OLGE HEAD ÄKKI KEEGI TEAB SEDA MUNNI , KUI TEAB SIIS PEKSKE TEDA NATUKE . UROODID JA TE MODED OLETE KA DEBIILIKUD EI OSKA MINGIT TÖÖD TEHA KEERATE KÕIK SÜÜTUTE INIMESTE VASTU , SEE VAHVEL ON PERSE KEERATUD NENDE MODEDE PÄRAST . TÕMMAKE PUTSI TZORDID . JA SA PAYBACK KYLL ME SU KÄTTE SAAME !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõistuseta kuked. Hästi raske on scammi saamise puhul ju tõtt rääkida.

Ainult siis on tegelikult, kui ise oled scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.