Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PayBack SCAMMER JÄÄB SCAMMERIKS.

Soovitatud postitused

Enyway asi läheb menti , mina pole mingi zullfigarit scamminud , kui tahate proof et mul esimesed infod siis palun väga , ma teen appeali jagan appeal track NRid välja ja trackige , vaadake mis juhtub mis maksin siiski 2500.- sellele Chrisile ja mul savi kust tema sai , Gabriel sa kah mega lambist ei jaga matsu välja ma pole scamminud seda chari vaid kui on siis Chris mina ei tea mitte sit*agi sellest scammimisest , PayBack , sul hea kodune adress ja jama IRL nimi .... lootsid et su nime ei jagata , irv ja kuidas veel ...

 

EDIT:

PayBack soovis , ma ei TEA KAS SEEE ON TEMA ARUST USUTAV JUTT AGA PROOVIDA TASUB KUNA TA SIIN MINU KOHTA SELLISED JUTUD TEINUD.

proof1.png

proof2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"kui tahate proof"

 

Mida siis kõik koguaeg tahtnud on?

Ise oled selline kahtlane tegelane pigem.

 

 

// See lause - ""vaadake mis juhtub mis maksin siiski 2500.- sellele Chrisile ja mul savi kust tema sai , Gabriel sa kah mega lambist ei jaga matsu välja ma pole scamminud seda chari vaid kui on siis Chris mina ei tea mitte sit*agi sellest scammimisest""

on hästi loogilise inimese jutt. Oled sa mingi 11-aastane või?

 

//Tee korralik proofiga teema, hakka rääkima nagu normaalne inimene ja siis võib-olla võetakse sind kuulda. Arvad, et kui mingi väike laps läheb politseisse rääkima, et tema virtuaalraha varastati, siis tehakse ka midagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

SAA ARU MA POLE SEDA CHARI SCAMMINUD!!! MA OSTSIN SELLE RAHA EEST MIS ON CHRISSI KÄES KES TEAB MIS TA SELLEGA TEGI OKAI? ära mind tema asjasse tiri mina temaga läbi ei käi ostsin ainult H2H talt chari ta elab vabsee mingi 15-20KM minu majast kaugemal .

mis õigus oli PayBackil saada free 68M mille eest mina maksin ? mis õigus oli temal valetada ja scammida? miks keegi sellest aru ei saa , kui siin foorumis talle banaani ei tule annan asja menti gl

PayBack , sain su IRL nime , sinu TARTU korteri adressi postiindeksi ja telefoni nr .

loodan et kahetsed seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nüüd oleks vaja chrisi siia, tunnistamaks - kas toimus h2h diil .

See ütleks rohkem kui 1000 sõna .

 

no ma ei tea , Gabriel bannis ta ära ta ei saa foorumisse tagasi : / oleks VÄGA TORE!"!!"!"

MINA MAKSIN CHARI EEST SPETSILT ET MILLID PEAL MA EI VIITSINUD MAHA KAH VÕTTA ! FAK PAYBACK MÕTETU MEES OLED SAAD ARU JAH ?

SCAMMER OLED!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Algselt postitas getafakk

Mina olen see chris kelp.

ja mul on kõik acci informatsioon olemas ,

parooli jne, ja sina payback ajad mind närvi ,peaks sulle tartumaale külla vist tulema , lihtsalt petad siin inimesi , algusest peale lubasid raha ära saata , ja siis läks asi lihtsalt mul kahtlaseks ja võtsin acci tagasi et kontrollida ega sa midagi võtnud pole , ja mida ma nägin , oli pärios pool raha puudu ..Ise lubasid raha saata aga ei saatnud .Kas annad mu raha tagasi või külastan sind , ja annan asja politseisse / see on minu isikliku vara omandamine.

 

 

See ütleb midagi veidi ehk?


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga ta ei räägi pixlist?

Ta maksis chrisle ju vist 2000.- ?

 

see 2000.- on PayBack jutt , 2000.- pidi maksma payback Chrissile maitea miks chris mind scammida tahtis vms :/ kui ma oleks bank pin tookord ära muutnud oleks kõik praegu korras...

 

Aga ta ei räägi pixlist?

Ta maksis chrisle ju vist 2000.- ?

 

ma ei tea kas nendest on abi ma just rääkisin selle Chrissiga kellelt chari ostsin maitea teda nagu sõbrana tegin temaga H2H kuna ta elas võrule ligidal

proof1.png

proof2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida siis lootsite? Payback uus kasutaja. 90% uutest kasutajatest on alati scammerid kes said Banned ja tahavad tasuta raha.

 

Küsime teilt raipedelt seda : Olete kunagi mõelnud , nädalaga scammite 75.- ja saate Ban ehk kuus saate mingi 300.- ? Nagu ma teenin päevas rohkem TÖÖD TEHES! SCAMMIMINE EI OLE KINDEL SISSETULEKS + KARISTATAV! LÕPETAGE SEE ÄRA!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga noh, ma ei tea... kui OMG tõesti ostis Chrisilt kasutaja täiesti legit 2500.- eest (kuna see cros vms on ikkagi ta msn vist), siis peaks küll payback uuesti raha tagasi andma :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
manraynor, payback pole uus pmst, ta vana "Lifelines" , kes ennegi bännitud scammimise eest siit ;)

võta teadmiseks lihtsalt .

 

Sellepärast ma ütlesingi et 90% uutest kasutajatest ( liitumiskuupäeva kaudu ) on vanad bannitud kasutajad lihtsalt.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma olen siin, selgitage parem, et kuidas acc OMGOMGOMG kätte jõudis, kui Chris tahtis seda mulle juba kolmapäevast saadik müüa, ja reede õhtul andis andmed, kust august siis siia mängu OMGOMGOMG tuli, Chris müüs acci kahele isikule korraga ?

 

OMGOMGOMG, sinuga pole mul küll mingit kokkupuudet selle acciga seoses, or what so ever olnud.

 

Kuidas on need 68m sinu omad, kui selle acci sain ma Chris käest ??

 

Chris andis mulle B pin ja Pw, muud ei midagi.

 

Hmm, eelmises teemas kirjutasid, et paar päeva tagasi oli pw changed, et chris võttis tagasi ? eitea miks küll ?

 

Miks siis chris seda mulle kohe edasi hakkas müüma, ise pakkus msnis veel acci . ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No ma olen siin, selgitage parem, et kuidas acc OMGOMGOMG kätte jõudis, kui Chris tahtis seda mulle juba kolmapäevast saadik müüa, ja reede õhtul andis andmed, kust august siis siia mängu OMGOMGOMG tuli, Chris müüs acci kahele isikule korraga ?

 

OMGOMGOMG, sinuga pole mul küll mingit kokkupuudet selle acciga seoses, or what so ever olnud.

 

Kuidas on need 68m sinu omad, kui selle acci sain ma Chris käest ??

 

Chris andis mulle B pin ja Pw, muud ei midagi.

 

Hmm, eelmises teemas kirjutasid, et paar päeva tagasi oli pw changed, et chris võttis tagasi ? eitea miks küll ?

 

Miks siis chris seda mulle kohe edasi hakkas müüma, ise pakkus msnis veel acci . ?

 

maisaa midagi aru aga ma palun sind anna mu millid tagasi jäta mind selle chrissi jamast välja !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huvitav, on see, et mina olen scammer, kui chris võttis sult acci tagasi.

 

Kui ta poleks seda acci müünud minule, siis oleks keegi teine talt ausalt arvatavasti selle acci ära ostnud ja scammi saanud.

 

Tundub, et tegelik scammer on ju chris, sest kuidas saab sinu ostetud acc järsku chrisi kätte, kes tahab seda maha müüa ?

 

Tegelikult olete te mõlemad juba vanad scammerid, loe viimast posti oma teemas.

 

http://vahvel.net/showthread.php?p=410255#post410255

 

Sinuasemel läheksin ma chrisi käest raha tagasi nõudma, kuna ta võttis sult acci tagasi ja hakkas omavoliliselt müüma, see on poh, et sa scammi, scammerid mõlemad.

 

Pluss siis veel see, kes siis acci valdas tahaks teada on ka scammer.

 

http://vahvel.net/showthread.php?t=31717

 

Kokkuvõtlikult, olete te mõlemas scammerid sel juhul :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mõlemad msnid, need on scammerite omad .

cros, see mingi rs24's oma Zullfigariga, ja antii olevat ka siin banni saand .

 

Aga, kuule omgomg, lase info, või mingi tõestus .

 

//E - kui tema, sai kasutaja infoga tagasi, on ta ausalt ostnud selle.

 

Sina aga, võtsid need millid? Ja sain ma aru, et sa olevat selle crosiga msnis rääkinud?

 

Nojah, ei imesta kui, need millid tahad talle anda - vaadake rs24, scammerite teemasse .

Seal tohhujaa Zullfigarist, ja cros msn on seal .

 

 

 

Scammeripoisid.....teemast ongi just vaja kõrvale kalduda, kuna te saate haledalt busted.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
rs24 on eraldi teema lohh , räägime sinu teemast mitte rs24 v chris ?

 

Mind tõesti ei huvita, kui suur scammer sa seal oled koos chrisiga, aga üks on kindel, mind see teema enam ei puuduta, kuna puuduvad tõestused, et ma olen scammer, VAID ON OLEMAS TÕESTUSED, ET TEIE OLETE :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Payback pole süüdi, ma oleks temaasemel sama teinud. KAS TE TEATE PALJU SEE CHRIS ON INIMESI ÜLE LASKNUD? Lõpuks sa ka ta tunda mis tunne on saada üle, julmalt üle.

See vend on minult isiklikult 800 krooni rotti lasknud, ja teda ma kaitsma ei hakka.

PAYBACK POLE SÜÜDI

CHRIS ON SÜÜDI !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Payback pole süüdi, ma oleks temaasemel sama teinud. KAS TE TEATE PALJU SEE CHRIS ON INIMESI ÜLE LASKNUD? Lõpuks sa ka ta tunda mis tunne on saada üle, julmalt üle.

See vend on minult isiklikult 800 krooni rotti lasknud, ja teda ma kaitsma ei hakka.

PAYBACK POLE SÜÜDI

CHRIS ON SÜÜDI !

 

mis payback minu mille n2ppis ? ta ei anna neid tagasi kuigi ma olen nyyd chari omanik :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.