Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PayBack = scammer

Soovitatud postitused

PayBack siis siit foorumist nagu imelik vend raisk , ostsin kasutaja nimega zullfigar1 mingi 2-3 nädalat tagasi , mingeid probleeme polnud esialgu siis nagu mingi ostsin kasutaja inimeselt nimega Chris , nagu asi selline et Chris sai raha ilusti ja siis mingi paar päeva tagasi proovin chariga sisse minna oli pass vale küssad maas jne , et Chris võttis chari tagasi nagu mul oli meelest bank pin vahetada kui ostsin Chrissi käest , nüüd see Chris proovis müüa seda kasutajat PayBack'ile kes nagu NN saatis raha aga tegelt ei saatnud saatis Chrissile fake panga pildi , siis võtsin kasutaja tagasi eile ja vaatasin bank pin vale siis sain sellelt PayBack'ilt bank pin aga ta samas stealis sealt kasutajalt 68M ja keeldub seda tagastamast , ma ei tea mis jama ta ajab nagu asi selline .

PayBack kallis inimene , Lugu on selline et ma viin selle asja politseisse koos selle fake panga pildiga mis sa tegid mul su andmed olemas kui keegi soovib siis :

netname: EE-KERNEL

descr: Kernel AS

descr: Vanemuise 65

descr: 50410 Tartu, Estonia

country: EE

admin-c: PT1022-RIPE

tech-c: JL765-RIPE

status: ASSIGNED PA

mnt-by: KERNEL-MNT

source: RIPE # Filtered

person: Janno Loide

address: Kernel Ltd.

address: Vanemuise 65

address: EE2400 Tartu

fax-no: +372 7 420 234

e-mail: [email:33hf2n4l]janno@kernel.ee[/email:33hf2n4l]

nic-hdl: JL765-RIPE

source: RIPE # Filtered

 

 

Ma helistasin sinna ja sain teada kes sa oled , mingi 19 aastane scammer. mõtetu mees oled et oma tuleviku ära rikud ma maksin siiski kasutaja eest 2500.- SPETSIAALSELT millide pärast , et kui sa need 68M minule ei tagasta teen ma sulle sellise jama et mul Tartus tutvused sees Härra PayBack , MA POLE MINGI IDIOOT! sa võiksid mu millid tagasi anda või mul ei jää muud üle kui sind poltiseisse anda , MA VÄGA PALUN SÜDAMEST ANNA MINU ASJAD TAGASI JA ÄRA TIRI MIND MINGI CHRISSI ASJADESSE!!!!

 

 

VÄIKE EDIT:

SCAMMER.png

Leidsin selle chati vaatasin et oli teema üles toodud , ma suht tean kes oli kasutajal Carl kui ta scammis siin kedagi , kui kedagi huvitab siis Carl aka Mikk Neimann , ELUKOHT : Võru , Jüri 44A - korter NR 10, ta on 17 aastane runefriik kellel irl sõpru pole.

JA ma arvan et MIKS sa aru ei saa krt küll ma rääkisin Chrissiga ta rääkis et ta tahtis jah kasutajat veel müüa et raha saada aga ma ei saa aru MIKS SA STEALID , ma ütlesin sulle msnis et char minuoma et nagu WTF düüüd onju , vb viskad need 68M tagasi mis sa võtsid .

 

EDIT:

Et siis rääkisin hetk tagasi Chrissiga msnis , ja palusin tal saata need chat log pildid , et siin need siis on.

1qa195Etmp.jpg

45l1AF3tmp.jpg

6mt1973tmp.jpg

8nu1960tmp.jpg

ebh1962tmp.jpg

hgo1961tmp.jpg

k511963tmp.jpg

pot1971tmp.jpg

rph1972tmp.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu jah...

Payback anna asjad tagasi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

wtf, ta pole 19..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, profiilist oskad mu "vanust" lugeda jap, märkasin.

 

Pane parem siia see fake panga pilt, ja tõesta, et sina oled see kes selle acci ostis ausalt.

 

Kahtlen arvama, et kuna te saite teada, et ma tagastan raha õigele omanikule, siis üritate nüüd seda raha mult välja petta, gf u failed.

 

Seni kuni ma ei ole 100% õiges omanikus, ei anna ma kellegile raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hmm, profiilist oskad mu "vanust" lugeda jap, märkasin.

 

Pane parem siia see fake panga pilt, ja tõesta, et sina oled see kes selle acci ostis ausalt.

 

Kahtlen arvama, et kuna te saite teada, et ma tagastan raha õigele omanikule, siis üritate nüüd seda raha mult välja petta, gf u failed.

 

Seni kuni ma ei ole 100% õiges omanikus, ei anna ma kellegile raha.

 

MINA MAKSIN TERVE KASUTAJA EEST 2500 EESTI KROONI KUIDAS SA INIMENE ARU EI SAA? Ma helistan homme sinna kohta kelle INTERNETI TEENUST sa kasutad ja ma uurin sinu kõik asjad välja , MA TAHAN NEID MILLE TAGASI !

 

EDIT:

Küsid vb Chrissi käest seda fake panga pilti ? miks mina peaks temalt seda küsima ja ma ei saa aru mis kurat sa räägid et SEE Chris on lasknud üle mitmeid tuhandeid ?

Palun otsi minule need inimesed keda on ta üle lasknud ei tea , tegin temaga H2H kui ostsin Zullfigar1 aga wooot sina scammid , kammon düüd!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pane tõestus, et ma saatsin fake pildi.

 

Pane tõestus, et sina oled see kes selle acci eest maksis 2500.-

 

Ja saad oma 64m tagasi :)

 

Enam selgemaks, ei suuda ma sulle seda teha, mina annan raha sellele, kes selle acc eest ausalt maksis, ennem kui chris teda scammis. ( kui seda pole varem scammed )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pane tõestus, et ma saatsin fake pildi.

 

Pane tõestus, et sina oled see kes selle acci eest maksis 2500.-

 

Ja saad oma 64m tagasi :)

 

68M

 

sorry fake panga pilti polnud , oli jutt et sul polnud seda PRNT SCRN NUPPU ? WTF ise tahtsid osta chari mingi paaritonni eest ja siis nüüd ei jõua uut klaviatuuri maksta ?

ma ütlesin MA TEGIN HAND TO HAND! teen pildi kus ma naeratan koos chrissiga ja tal 2500 EEK käes ? no okei vb keeraks natukene aega tagasi , TIMEMASCHINE PLS?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pane tõestus, et ma saatsin fake pildi.

 

Pane tõestus, et sina oled see kes selle acci eest maksis 2500.-

 

Ja saad oma 64m tagasi :)

 

Enam selgemaks, ei suuda ma sulle seda teha, mina annan raha sellele, kes selle acc eest ausalt maksis, ennem kui chris teda scammis. ( kui seda pole varem scammed )

 

TRA lihtsalt anna raha tagasi ja vsjo!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paypack oled mõelnud siis sellise asja peale, et Vahet pole lasen ta üle .. Kuna mendid ei hakka rs teemat ettegi võtma ??.

 

Hakkavad ikka küll, kui summa juba suur :)

 

Ei.

"Mendid" EI HAKKA seda teemat ette võtma.

Olgu su RuneScape asjade väärtus kui suur tahes.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
68M

 

sorry fake panga pilti polnud , oli jutt et sul polnud seda PRNT SCRN NUPPU ? WTF ise tahtsid osta chari mingi paaritonni eest ja siis nüüd ei jõua uut klaviatuuri maksta ?

ma ütlesin MA TEGIN HAND TO HAND! teen pildi kus ma naeratan koos chrissiga ja tal 2500 EEK käes ? no okei vb keeraks natukene aega tagasi , TIMEMASCHINE PLS?

 

Ütleme nii, et no pic, no proof, raha annan sellele isikule, kelles saan kindel olla, et ostis selle acci ausalt ja sai scammed.

 

Rohkem mind ei huvita midagi, valetasin ülekande kohta, kuna ütlesid, et acc sinu käes juba pool aastat olnud, aga just hiljuti müüs seda siin scammer, ja acc varemgi scammed olnud, niiet tagastan raha vaid ÕIGELE omanikule, seniks bye.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei.

"Mendid" EI HAKKA seda teemat ette võtma.

Olgu su RuneScape asjade väärtus kui suur tahes.

 

TRA kui omgomgomg Pani sinna sisse 2500.- , siis hakkavad ikka küll..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
MINA MAKSIN TERVE KASUTAJA EEST 2500 EESTI KROONI KUIDAS SA INIMENE ARU EI SAA? Ma helistan homme sinna kohta kelle INTERNETI TEENUST sa kasutad ja ma uurin sinu kõik asjad välja , MA TAHAN NEID MILLE TAGASI !

 

Kas sa oled kuulnud sellisest asjast nagu andmekaitse?

Sellel "interneti teenuse pakkujal" ei ole mingit õigust anda sulle selliseid andmeid ja ma olen kindel, et nad seda ka ei tee, sest vastasel korral tuleks neil endal palju tõsisemaid probleeme.

 

//Sa parem looda, et see Janno Loide su esimest postitust ei näe, sest kui ta peaks seda nägema, siis võib ta kõva kisa tõsta ;)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

OMGOMGOMG sa failisid atm, ma ei anna raha kellegile, kes väidetavalt ostis selle acci.

 

Msnis rääkisid hoopis 2000.- ( fail )

 

Accil oli vavalt 150 ( failisid 30m -ga siin teemas )

 

Acci saab aus, õige esimene ostja kes üle sai, end of story, aitab teie lapsikutest valedest :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Payback?

Ja mis õiguse said sina scammida?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

teate keda see payback meenutab ?

See võsareporteri ühte tegelast seal kuskilt viljandi lähedalt-

Oli täpselt samasugune lammas nagu payback.

Kui inimesel mõitust pole siis pole midagi rääkida.

Mul lihtsalt omgist kahju loodan, et saad raha tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
OMGOMGOMG sa failisid atm, ma ei anna raha kellegile, kes väidetavalt ostis selle acci.

 

Msnis rääkisid hoopis 2000.- ( fail )

 

Accil oli vavalt 150 ( failisid 30m -ga siin teemas )

 

Acci saab aus, õige esimene ostja kes üle sai, end of story, aitab teie lapsikutest valedest :)

 

palun pilti , as u sayd , NO PIC NO PROOF? kohe upin pildid photobucketisse ja siis nagu selline lugu et saad kõva busted , MSN CHAT LOG FTW? thank god pls

 

EDIT:

Tänan inimestele kes tunnevad mulle nagu KAASA , haige vend oled PayBack , respect DOWN DOWN DOWN!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Payback?

Ja mis õiguse said sina scammida?!

 

Scammida ?

 

Oleks ma kogu raha saanud poleks talle ikkagi raha saatnud ja oleksin esimesele omanikule KOGU raha mis talt scammiti tagastanud :)

 

Ma loodan, et seda acci scammisid sa kayloggeriga poiss, saad siis oma tasu, ootame vaid esimese omaniku ilmumise, ja siis saab nalja.

 

Arvutis olevate andmete või programmi ebaseadusliku vahetamise, kustutamise, rikkumise või sulustamise eest, kui sellega on tekitatud oluline kahju, samuti arvutisse andmete või programmi ebaseadusliku sisestamise eest, kui sellega on tekitatud oluline kahju, - karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Andmekaitseseadus omab su üsna ära varsti OMGOMGOMG :)

 

Ma loodan et mu isa Kui UURIJA VÕRU POLTISEI JAOSKONNAS AITAB MIND? omatud palun , vb soovid anna oma number ja vaatame mis ma teen sinuga , msnis jah sa ütlesid et sa 19 , otsin selle koha üles kus seda ütlesid.

 

Scammida ?

 

Oleks ma kogu raha saanud poleks talle ikkagi raha saatnud ja oleksin esimesele omanikule KOGU raha mis talt scammiti tagastanud :)

 

Ma loodan, et seda acci scammisid sa kayloggeriga poiss, saad siis oma tasu, ootame vaid esimese omaniku ilmumise, ja siis saab nalja.

 

Arvutis olevate andmete või programmi ebaseadusliku vahetamise, kustutamise, rikkumise või sulustamise eest, kui sellega on tekitatud oluline kahju, samuti arvutisse andmete või programmi ebaseadusliku sisestamise eest, kui sellega on tekitatud oluline kahju, - karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.

 

first of all , kuulsin et juba müüd mille ? kust said need ? Zullfigar1 toitab ok?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
palun pilti , as u sayd , NO PIC NO PROOF? kohe upin pildid photobucketisse ja siis nagu selline lugu et saad kõva busted , MSN CHAT LOG FTW? thank god pls

 

EDIT:

Tänan inimestele kes tunnevad mulle nagu KAASA , haige vend oled PayBack , respect DOWN DOWN DOWN!

 

Pane jah log, tahtsin acci, andsid ette, lubasin raha kanda, ei kandnud, hakkasin mille tradema, scammis tagasi.

 

Suht poh, bannige ära kui õigeks peate, aga sellega koos, ei jõuagi see raha õige omanikuni :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MORE BEEF, MORE BEEF !

 

PayBack, anna millid tagasi. Soovitan soojalt.

 

OMGOMGOMG on seda nägu küll et ta läheb menti...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Ma loodan et mu isa Kui UURIJA VÕRU POLTISEI JAOSKONNAS AITAB MIND?"

 

Mida sa endale küll ette kujutad?:)

Mida saab SINU ISA teha andmekaitse inspektsiooni vastu?


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ja müün mille ? :D

 

Rääkige Myssi, Stani, Night Wari, Homm88-ga või kellega iganes, ei müü mille lmfao.

 

MORE BEEF, MORE BEEF !

 

PayBack, anna millid tagasi. Soovitan soojalt.

 

OMGOMGOMG on seda nägu küll et ta läheb menti...

 

Millega ta menti peaks minema, sellega, et scammis selle acci kellegilt eelnevalt isikult, lol gf sellega, läheb menti ja jääbki sinna :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.