Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Banned .

Soovitatud postitused

VIP

Kirjuta : '' Sorry i didn't know that macroing is illegal . Sorry . ''


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kirjuta : '' Sorry i didn't know that macroing is illegal . Sorry . ''

 

Esimene kord 10 päeva ban, üteldakse selgelt et sa macrosid ja see pole lubatud.

Kui sa edasi lähed siis on see täitsa kindel et saad banaani.

 

Saada kiri pika vabandusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma usun, et need automaatvastajad otsivad sõnumist kindlasti sõnu, tänu millele tehakse otsus.. Soovitan kuskilt teema otsida. Mu meelest oli siin foorumis kuskil..

 

 

Kindlasti ära ropenda ja värki.. Vabanda ja vabanda veelkord..

Ma olin küll väheke ülbe ja ei tehtud bannist vabaks..

Noh, muidugi on neid elumehi, kes ainult ropendavad ning saavad kasutaja lahti, aga ma ei läheks selle peale välja.

 

Edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi oli sythe foorumis need tekstid üleval mis on aidanud bani maha saada. Suht pull oli lugeda, kuidas on pandud lihtsalt sõnu suvalises järjekorras ritta ja on saadud perm ban maha botimise eest.

Räägiti ka, et kui mainid, et teed enesetapu või, et sul on enesetapu mõtted tänu sellele banile siis võetakse maha- kui "bot loeb"

Sest jällegi, sõnad loevad...

Ise sain ka just 10päeva, ja firemakingu 95... suht pohhui banist, lasen edasi 9 peäva pärast:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kunagi oli sythe foorumis need tekstid üleval mis on aidanud bani maha saada. Suht pull oli lugeda, kuidas on pandud lihtsalt sõnu suvalises järjekorras ritta ja on saadud perm ban maha botimise eest.

Räägiti ka, et kui mainid, et teed enesetapu või, et sul on enesetapu mõtted tänu sellele banile siis võetakse maha- kui "bot loeb"

Sest jällegi, sõnad loevad...

Ise sain ka just 10päeva, ja firemakingu 95... suht pohhui banist, lasen edasi 9 peäva pärast:D

 

Kas sa enam ei tea selle sythe foorumi teema linki kus need bann appealid asuvad?


Jep

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma usun, et need automaatvastajad otsivad sõnumist kindlasti sõnu, tänu millele tehakse otsus.. Soovitan kuskilt teema otsida. Mu meelest oli siin foorumis kuskil..

 

 

Kindlasti ära ropenda ja värki.. Vabanda ja vabanda veelkord..

Ma olin küll väheke ülbe ja ei tehtud bannist vabaks..

Noh, muidugi on neid elumehi, kes ainult ropendavad ning saavad kasutaja lahti, aga ma ei läheks selle peale välja.

 

Edu!

 

Jah, kirjuta suvalises järjekorras võimalikult viisakaid sõnu. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.