Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scämmer Souly, tehke omad järeldused.

Soovitatud postitused

Ma olen siis vana p r o nub, tulin seepärast tagasi, et avalikustada oma kunagine patusõber (scämmimises) kus viskasin ühel tüübil kasutaja tühjaks ning lasin Myssilt üle 800 krooni, mille andsin tagasi kuna see oligi nii mõeldud. Siis oleks teil "halbade soovidega" liikmeid siin rohkem ja scämmimisi tunduvalt vähem, kes ühekorra kurjajuur see alati või kuidas? mõtlesin et kuna mina sain bänni peaks ka Souly saama, sest ta on lihtsalt tohlakas, aitab jutust, lisan parem pilte meie msn-i logist mis meil too öösel oli, NB kes lugeda ei oska tõmmaku ennast oksa.

Ärge mind kohe bännige palun, ma ei osta müü ega vaheta midagi, tahan näha selle teema progressi kas ta saab teenitud bänni või ei, tean et kui Siim oleks oma troonil lükkaks ta kohe kõigepealt mulle bänni kaela ja siis ka Soulyle.

Pildid siis!

 

souly1un2.jpg

w1024.png

souly2mn5.jpg

w1024.png

souly3kj1.jpg

w1024.png

souly4if5.jpg

w1024.png

souly5ey6.jpg

w1024.png

souly6kw6.jpg

w1024.png

souly7ld5.jpg

w1024.png

souly8ae9.jpg

w1024.png

souly9xm0.jpg

w1024.png

souly10ow2.jpg

w1024.png

 

 

VAADAKE JA MÕELGE SIIS; KAS TASUB BAN PANNA VÕI EI??

Algul räägiti et kui ma räägiks teise tüübi välja saaks ta raudselt assrape'i, kas ta ka saab?

Jõudu, p r o nub siinpool.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hahaha , irw .. lubas et teeb teema & tegi .. päris vana värk .. suvest :D

 

Õpetasin kuidas on hea scammida , õppige poisid õppige .. aga VANNUN SURMA NIMEL et EI ole ise sellist asja teind , aga nuputasin et teha .

 

aga jah ,tsau siis :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
t*ra! , 11-12 aastaseid jobusi üle lasta? Te olete veel idioodimad, "ou kuule laseme üle, vinge" , vanad te olete? 12-13 ? Ajupuudega värdjad. Ja sellele piidrilie soulyle väänake ban jah, ta on niigi pede

 

hahaha , ma 16 .. aga sinusuguseid heeliumeid oleks vaja mõnitada :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eksi Kriips, ma ei paneks sulle banni.

;)

Miks selline arusaam?

 

No mina ei tea Siim, niikui sul võimalus mulle paska väänata oli, sa isegi ei mõelnud vaid kohe keerasid, warnid ja 24h bännid või bännid kogueluks lendasid, Sa paneks kui Sul avaneks võimalus, aga kurat seda teab kuna ma tõmbasin ka Souly lohku, kui keegi soovib veel pilte siis ikka saab, peaasi, et Souly omadega perse lendaks.

Souly su eile "faili jagamine" ei toonudki tulemusi? (H):huh::wink: et ta siis pani mulle mingit faili automaatselt saatma kuid ta on liiga loll sellejaoks et aru saada, et se mind ei seganud.

Mõni targem mode/admin kommenteeriks ka asja, peale Siimu muidugi?

(H)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ootan banni siis , faili saatsin igavusest irw :D

 

Aga noh .. ma ei saa eitada seda ju :D

 

Aga ma pole scammind :s

 

aga nojah ,vb. tõesti kulub perm./ip. ban ära mulle ... ma tean et keegi ei salli ka mind foorumist kuna olen otsekohene & ütlen välja mis arvan -.-


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ootan banni siis , faili saatsin igavusest irw :D

 

Aga noh .. ma ei saa eitada seda ju :D

 

Aga ma pole scammind :s

 

aga nojah ,vb. tõesti kulub perm./ip. ban ära mulle ... ma tean et keegi ei salli ka mind foorumist kuna olen otsekohene & ütlen välja mis arvan -.-

 

Ehk räägiksid sellest, mida sa mulle eile õhtul ajama hakkasid?

Palun ära pane banni jne.

Kui leian upiks isegi pildi.-.-

Ma ei hakka ise midagi otsustama, Vaatame mis teised moded/adminnid arvavad.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ehk räägiksid sellest, mida sa mulle eile õhtul ajama hakkasid?

Palun ära pane banni jne.

Kui leian upiks isegi pildi.-.-

Ma ei hakka ise midagi otsustama, Vaatame mis teised moded/adminnid arvavad.

 

nii ... ajasin sellist juttu ?

 

 

Oota , kohe vaatame .. teen pildid mis ma sulle rääkisin eile .. teen restarti ennem arvutile .. sec


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aitab selle jorsiga.

Võin selle eilse convi teksti ise upida.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nii ... ajasin sellist juttu ?

 

 

Oota , kohe vaatame .. teen pildid mis ma sulle rääkisin eile .. teen restarti ennem arvutile .. sec

 

 

As u wish.

21mxenl.png

baiBai, teema KINNI.

Mul on juba kopp ees sellest, kuidas sa MSN-is suhtled.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.